Chaos Dwarfs Alternative Army List

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Chaos Dwarfs Alternative Army List

Post autor: Nijlor »

Warto poczekać, jeśli go dopuszczą na jakimś GT to czemu nie u nas ... w końcu obowiązuje u nas GT Faq. do chd...

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Amerykanie dokonali czwartej odsłony swojego alternatywnego dexu do Dawii Zharr :mrgreen:

TU DO POBRANIA PDF Z LISTEM

Zrezygnowali z lore of hashut (argument był taki, że nie będzie trzeba tłumaczyć na turniejach o co chodzi z tym lorem ludziom, którzy się Chadecją nie inetersują) za to teraz dostęp do shadow, death, fire i metal.

Następna duża zmiana w porównaniu do ver.3 to sposób rzucania czarów:
Priest of Hashut jest czarodziejem 3 lvl i rzuca czary normanie, a daemonsmith ma boundspella losowanego z wybranego lore'a z power lvl 5.
Mnie osobiście szkoda osbnego lore'a, ale z drugiej strony rozumiem względy którymi się kierowali.

Oprócz tego zmiany w kosztach punktowych jednostek, zmiany działania i kosztów itemów.

Ciekawych szczegółów odsyłam na forum WARMONGERS jest tam wszystko co chielibyście wiedzieć,a boicie sie zapytać :wink:

Mam zamiar zagrać towarzyską bitwe ze szczurkami next week, podzielę sie spostrzeżeniami :D Nie mogę sie tylko zdecydować czy zrobić lista na wersji 3 czy 4 #-o

Zablokowany