Chaos Dwarfs Alternative Army List

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Nijlor pisze:Sam bc hero, nawet bsb może być jak najbardziej, ale lord bc już nie, chyba, że bez możliwości bycia generałem armii.
jezeli bedzie mial 9ld to spokojnie moze byc gieniem.
bardziej chodzi o to ze przy tych charakterach trzeba jeszcze raz pomyslec nad mag itemami

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Coś znowu ucichło, podejmujemy w końcu jakieś kroki, czy inicjatywa upada??

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wciaz czekam na jakas odpowiedz od Barbarossy, ktoremu przeslalem list do przeczytania, wprowadzenia poprawek i ewentualnie zastosowania w ramach BP jako listu do ChD. Ale de facto to zadnych krokow bez autorytetu podjac nie ma jak.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No gdyby tak zdobyć przychylność jeszcze 2 członków LS prócz Barba, byłoby fajnie :)

Udarr
Plankton
Posty: 2

Post autor: Udarr »

Witam serdecznie. Czy coś się ruszyło w kwestii "odświeżenia" Chadecji? Prace prowadzone dotychczas z wielkim rozmachem straciły impet a powiem szczerze,że zaczęło się robić interesująco.
Mam tylko drobne pytanie. Czy wyzbycie się jednostek goblinów,orków oraz black orków jest zamierzone i "trwałe"? Czy też to tylko przeoczenie? Chyba ktoś powinien pracować i ginąć w imię swych panów :wink:
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
skejwen
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Lublin

Post autor: skejwen »

Hmmmm... Czy mozna juz podsumowac jako "zgaszona inicjatywa"? ;)

Tak swoja droga to mnie zastanawia dlaczego zamkneli projekt armybooka na cdo (http://www.chaos-dwarfs.com/forum/forum ... php?fid=33) - pewnie GW wypuscilo jakies zlo z lochow :/
Sanity is for the weak...

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Myśle, że pomysł można wskrzesić, tylko przydałoby się jednoznacze pozwolenie LS na wprowadzenie samej idei w życie :| Bez takiej zgody nie ma po co tego robić :( IMO oczywiście.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Trochę odgrzeje temat ale.. ktoś coś dalej myśli nad tym armylistem czy idea padła?

Awatar użytkownika
blundi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: Zharr Naggrund
Kontakt:

Post autor: blundi »

Nowa lista sędziowska się właśnie wybrała.
I są tam osoby które znają tą armie (jako zwycięscy wodzowie, lub z tej drugiej strony).
Trzeba naciskać.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Muszą powiedzieć że to pomysł fajny i go popieram, krasiom chaosu należy się taka "reedycja". Mam pytanie czy jest strona, ankieta lub cokolwiek by móc się po tym popisać. Może ligę sędziowską przekonało by takie internetowe zbieranie podpisów, a przynajmniej stanowiło by to jakiś dobry argument dla poparcia tego projektu, oczywiście jak dużo osob się pod tym podpisze.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Przyznam szczerze, że przydałoby się jakieś forum czy "oficjalna" ścieżka dojścia "pomysłów"/"projektów" do LS. Aktualnie takowej nie ma.

Jednak jeśli nowy AL do krasnoludów chaosu leży w gestii dodania ich do BP+R to należy pytania/podpisy czy cokolwiek innego kierować do Jankiela i Barbarossy (są autorami i odpowiadają za BP).

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Blundi, myslalem, ze juz totalnie skamieniales na drodze do Zharr-Naggrund :D.

Planujesz jakas gre w wakacje? A moze jakis Deempek?

A zeby byc w temacie, to najlepiej dzialac od dolu, czyli przy organizacji wlasnych lokali (albo organizowanych przez kolegow z klubu) dopuszczac ten army list. Nikt tego nie zabrania. Jak sie przyjmie to bedzie.
Ja jestem przeciwko takim dzialaniom LS, by tworzyc wlasne zasady. Z zasady maja jedynie wyjasniac niescislosci.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Ja jestem przeciwko takim dzialaniom LS, by tworzyc wlasne zasady. Z zasady maja jedynie wyjasniac niescislosci.
pod wzgledem armylistow (nie wazne jakich i do jakich armii) jest nas dwoch. IMO za duzy balagan by sie zrobil :)

niemniej caly czas to moze miec wiekszosc na ls :)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

obaj jesteście bez serca :(

mam nadzieję że FRONT LUDZI DOBREJ WOLI na LS odniesie zasłużone zwycięstwo...

generalnie sugestie by wszelkie autorskie armylisty testować na lokalach uznaję za słuszną, można robić scenariusze z dupy to czemu nie używać listów. Zalecam jednak ostrożność - tylko cienka czerwona linia dzieli ich Twórców od śmieszności [-X ale jestem na TAK - czas podjąc zdecydowane kroki przeciw dominacji TOP X na turniejach, wizja grania na masterze przeciwko max 4-5 armiom mocno mnie osłabia :roll: w życiu liczy się szeroki bukiet doznań :wink:

Ż.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Uważam, że nalezy monitorować ten podany wcześniej Army List z "Hammeryki", w końcu nie robili go amatorzy....

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Mam pytanie... Czy coś się w temacie dzieje ? Swego czasu był pomysł, aby przystosować obecne zasady ChD do 7 edycji, ugrywalnić niektóre idiotyzmy GW i chyba najważniejsze przywrócić trochę 5 edycyjnych magicznych przedmiotów. Wg. mnie było to rozwiązanie lepsze, niż tworzenie armii od nowa... No i właśnie zastanawiam się, czemu temat upadł... (WiP army listu został chyba LS sprezentowany) ?

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nie było odzewu z ich strony..

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Hej, no i co działacie coś w sprawie nowej listy, na początku roku były jakieś propozycje, a terz wszystko przycichło, czy graczą ChD nie zależy na ich małych wyznawcach Ojca Ciemności :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Zależy nam... Mam nadzieję, że pomysł jeszcze raz podniesie się na nogi i może coś w końcu z tego wyjdzie :)

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

ja bym bardziej liczyl na tego army lista z ameryki :) testuja ja ciagle i juz 3 wersje mozna sobie sciagnac

Zablokowany