skad brac figurki ?

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

skad brac figurki ?

Post autor: tetsuo »

Czesc wszystkim, chce zaczac zbierac ta armie, klimat mnie oczarowal a po przeanalizowaniu co maja za jednostki doszedlem do wniosku ze chaos dwarfy sa bardzo ciekawa armia. twarde krasnale, zastepy hobgoblinow, magia bull cenataury, ciekawe maszyny, nie moglem sie oprzec. Skad jednak brac figurki. Na ebayu ceny strasza.

Chce zaczac od bullcentaur BSB, bedzie mial rekawce i armor 1+ do tego great weapon i robi sie twardy, szybki rzeznik z 7 sily.Do tego maga, 20 warriorow z war bannerem, 15 blunderbuss, hogobliny z lukami i eartshaker.

Gdzie moge kupic powyzsze modele w miare przystepnej cenie? Najlepiej nie pomalowane.

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No to chłopie masz problem. Nowych figurek raczej poza jebayem i allegro nie kupisz. Pozostają ci tylko konwersję. Kup sobie z allegro figsy ze BoSP i pobaw się konwersjami. Jak Ci zależy na Byczkach, to kup centigory, odetnij korpus jakiegoś krasia i już masz byczka jak się patrzy.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Nie interesuja mnie konwersje, tylko orginalne modele. Maja ponadczasowy klimat.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Za ponad czasowy klimat się płaci.
Dlatego ratują cię tylko konwersje.
Obrazek

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

eliah91 pisze:Za ponad czasowy klimat się płaci.
Dlatego ratują cię tylko konwersje.
Dokładnie. Ja dla przykładu na moją prawie 4000 punktową armię wydałem łącznie prawie 1,5 kafla na allegro (bo na jebayu nie kupuje) i wiem, że dzisiaj by uzbierać tą armię trzeba mieć sporo gotówki. Chyba że Ci się trafi okazja, ale raczej na mniej niż osiem stówek bym nie liczył.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

tylko jebaj... ja ściągam teraz figurki z jebaja hamerykańskiego... taniej niż jukejowy tlyko asortyment mniejszy

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Na warseerze gdzies wykrylem, ze forgeworld moze byc zainteresowany wydaniem nowych figurek Chaos Dwarfs. Beda na 100% pierunsko drogie i zajebiste.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Chadecję zbierałem jeszcze w czasach gdy modele można było kupić normalnie w sklepach. Z racji tego że byłem wtedy dzieciakiem z niewielkim kieszonkowym armia nie rozrastała się szybko. Po latach postanowiłem kontynuować zbieranie i w tym względzie przejawiam podobne stanowisko co kolega - Oryginały z czapami to ponadczasowy klimat, konwersje mnie nie interesją :mrgreen: W postanowieniu tym trwałem dość długo ale powiem jedno, jest ciężko. Okazje na allegro się trafiają ale ceny są niezmiennie zaporowe. Na tę chwilę zastanawiam się czy po prostu nie lepiej sprzedać mojej bądź co bądź skromnej kolekcji i za to nie kupić jakiejś konkretnej armii (myślałem o WE). Cóż prawdę mówiąc zastanawiam się od dawna ale jakoś ciężko pozbyć się swoich pierwszych figurek. Ech ten sentyment :wink:

Awatar użytkownika
xbor
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: xbor »

Nie chciałem tworzyć nowego tematu, więc zapytam tu. Z czego najprościej będzie konwertować figurki chaos dwarfów? Hobgobliny będę robił ze skullpassowych goblinów tylko dorobię im takie wysokie czapki i oczywiście zmienię broń na ręczną. A resztę armii? warriorów i blunderbusser też dałoby się ze skullpassowych figurek czy może polecacie co innego, przeglądałem galerie i gdzieś chyba widziałem z thundererów zrobionych blunderbusser a nie umiem znaleźć tego znowu?


PS Jest jakiś tańszy odpowiednik gs'u ale który nie jest tak kruchy jak modelina, bo przy moich zdolnościach zanim uformuje to co chce to bym zmarnował za dużo gs'u

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Dużo ciekawych pomysłów jest na chaos dwarfs on line.
Jest podforum z konwersjami i w nim dział z tutorialami.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Udalo mji sie kupic na ebayu 24 blunderbusses za 140 zl, jak dla mnie dobra cena. Figurki maluje sie naprawde przyjemnie. Jak zrobie regimencik to wrzuce foty.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Niecałe 6 zł za sztuke to BARDZO, dobra cena :wink: Gratuluję

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No, a ile za przesyłkę ??

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Udalo mji sie kupic na ebayu 24 blunderbusses za 140 zl, jak dla mnie dobra cena.
Oryginalnych?? :shock: Gratuluję, to prawie jak wygrać w totka =D> :wink:

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Tak metale z 1993 roku. Tylko ze 12 w bialym podkladzie. Super figsy. W sumie jak patrze na ceny nowych figurek innych armii i ceny chaos dwarfow na ebayu to nie ma az tak duzej roznicy. Niektore ceny sa poprostu smiesze jak np. 80 zl za jednego herosa czy maga, za ktorego dalbym gora polowe ceny. Dlatego nie kupuje wszystkiego jak podleci tylko powolutku kompletuje to co kupie okazyjnie. Mam juz 24 blunderbusses i death rocket. Hobgobliny chyba zrobie z nowych nocnych goblinow i hobgoblin wolf riders z goblin wolf ridersow. Bullcentaurow chyba nigdy nie kupie takie sa ceny. Potrzebuje jakis herosow ale sa strasznie drodzy i nie moge sie zdecydowac wydac tyle kasy na jedna figurke.
No, a ile za przesyłkę ??
Kolezka zamowil w wielkiej brytani od sprzedawcy z irlandii i przyslal mi za grosze. Tak wiec zaplaclem w sumie 35 funtow za 24 blunderbusses z przesylka. To jakies 155 zl razem z przesylka a za same figurki 140 zl.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

=D> Fajnie się udało, a byczkami pokombinuj sam, chyb , że będzie okazja na oryginały...

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Fajnie się udało, a byczkami pokombinuj sam, chyb , że będzie okazja na oryginały...
Chodzi o to ze zakochalem sie w oryginalnych wzorach i konwersje odpadaja z gry.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

No to niestety pozostaje Ci KOSZTOWNE polowanie na allegro i przede wszystkim eBayu.
Na tym drugim zawsze się coś znajdzie tylko ceny, przynajmniej dla mnie, są powalające.








ewentualnie opcja nielegalna , o której z tego co widze na forum nawet wspominać nie można, a zaczyna sie na literke "o" :wink:

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Przepatrując eBaya znalazłem dwie takie aukcje z byczkami, które mogą Cie zainetersować. Pierwsza i druga.
Narazie ceny przyzwoite :wink: może końcowe nie będą jakieś z kosmosu. Powodzenia :mrgreen:

Btw eBaya, moim chaosdwarfickim marzeniem jest ten model:
Obrazek
Raz go widziałem na eBayu i nie kupiłem bo mi się wydawało, że 150 zł za jeden model to za dużo :roll:
Jeśli ktos z Was ma ten model to proszę o info :mrgreen:
(tak wiem, że model jest unreleased 8) )

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Nie chce pomalowanych. Szukam tylko w surowym stanie bo sam maluje. A z doswiadczenia wiem ze zaden plyn hamulcowy nie pomoze wyczyscic farby. Tak wiec aukcje odpadaja a szkoda.

ODPOWIEDZ