WiP Inferno golems (Indy GT)

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

WiP Inferno golems (Indy GT)

Post autor: Aves »

URL=http://img687.imageshack.us/i/picture52g.jpg/]Obrazek[/URL]Obrazek

ObrazekObrazek

Inferno golem robiony ze starego Immortala necronow, zamiast znaku na klacie jest ramka z twarza a na goleniach beda jakie wynurzajace sie mordy, staram sie udezec w klimat spetanego w maszynie demona a uciec ze steampunku,

tak to jedyna kamera jaka mam jezeli ktos chce mi kupic lepsza prosze o PM :p
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Zapowiada się fajnie, kojarzę stare modele necronów, ale immortali nie, jaka jest ich wysokość??

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

sa nizsze o ok 1 cm od ogra , maja tak szerokie bary jak ogr ale jako ze sa szkieletami jak terminator w 1 to wydaja sie wezsze, w dloniach trzymaja bron wiec jedna lapke rekonstruuje zeby mialy gole piesci, w stadium w jakim jestem teraz golem ma juz czapke z kilkoma zdobieniami, oraz pogrobilem ramiona i przedramiona zeby byly bardziej owalne a nie okraglawe,
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Whydak
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Whydak »

Fajnie ci to wyszło :wink: ja bym je zrobił inaczej ale w sumie to takie powinny być. Mi się podobają takie jakby infernusy z warcrafta z jakimiś brońmi zamontowanymi.
Jeszcze jakieś koksiaste ręce i będą wypasione :mrgreen:
Hordes of Chaos.... To było to....

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Coraz lepiej wygląda, będzie cały unit??

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

rece beda od tego samego modelu tylko z jednej z przedramienia beda przez metal przebijac sie rogi,

mam ok 10 immortali wiec z luzem oddzial 3 zrobie, najprawdopodobniej wiecej nie bedzie mi sie chcialo.

myslalem zeby uzyc motywu koksownika, moze cos na ramionach, ponadto nowe beda mialy bron jako ze robienie dloni z greenstufu zajmuje za duzo czasu (5h miedzy kazda czescia) nie obetne spluwy tylko zostawie czesc i bedzie taki krotki miecz co wyglada jak literka A trzymana za belke pomiedzy nozkami.

nie wiem czy robic innym modelom duza czapke czy moze mniejsze, albo tylko wyrastajace z metalu rogi.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

http://img94.imageshack.us/i/p15011022410002.jpg/


http://img685.imageshack.us/i/p15011022410001.jpg/

pomalowany golem na podstawce 40x40

nie zrobilem jeszcze szczegolow i dodatkow ale przy mozliwosciach mojej kamery i tak nie byloby widac
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Świetna sprawa. Na mój gust trzeba do tego koniecznie dorobić podstawke z jakimis dodatkami bo standardowa podstawka z piechu czy czegoś takiego tylko popsuje efekt.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Nice, bardzo mi się podoba :)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Właśnie zamierzam pozbierać ChDcję (to znaczy zabrać je mojemu wujkowi, który ma jeszcze figsy z 1 ed. :lol2: ) Ale golemów nie ma. Naprawdę SUPER Ci to wszyło =D> =D> =D>
Paskudny uśmiech power gamera

Zablokowany