Forge World Open day i MY :)

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Re: Forge World Open day i MY :)

Post autor: Daw »

A więc już od kilku miesięcy zastanawiałem się nad zbieraniem drugiej armii... od zawsze mnie przerażały ceny CHdecji na ebay i za bądź co bądź nie do końca rewelacyjne modele trzeba było wydać ogromną furę kasy. Teraz przynajmniej wiem, że jak zacznę kupować modele z FW to jakość będzie w pełni satysfakcjonująca za ich cenę. Właśnie podjąłem decyzję. Dawno dawno temu zbierając dwarfy porzuciłem hobby i teraz od kiedy zacząłem zbierać wampiry to tak mnie ciągnęło w stronę Dwarfów ale chyba w całości przejdę na ciemną stronę mocy :D :twisted:
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

jak Starbuck mówiła mi, że będę grał Chaosem to się broniłem... ale me krasnoludzkie serce mietknie... fak #-o

No cóż... druga armia (chyba) WoCh or ChD
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

super marauder sterujacy gigantem :D
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Nie kumam czemu gigant zrobiony jest z części aktualnego giganta GW, ale w tym uzbrojeniu pasuje bardzo do Chaos Dwarfów.

Pojedyncze modele krasnoludów są rewelacyjne i mają chyba masę szczegółów. Super masywne i ledwo mieszczące się na podstawkach. Zawsze mnie zastanawiało czy wszystkie dwarfy nie mogłyby się przesiąść na rozmiar 25x25. W końcu krasnoluda łatwiej przeskoczyć niż obejść.

Mnie to nie przeszkadza, ale widzę jeszcze wyraźniej, że na zdjęciach jest sporo klonów. Niektóre figurki podstawowych jednostek są dokładnie takie same, a pozostałe różnią się tylko malutkimi szczegółami, czyli z daleka niczym. Myślę, że mało komu się to spodoba jak przyjdzie składać duży klocek, chyba że to WIPy. Oczywiście FCG, załoganci i bohaterowie, to zupełnie odmienne wzory od siebie, wszystkie w super klimacie.

Maszyny są dla mnie w za dużej skali, jak zresztą wszystko tego typu w FW. I tak będą pewnie z drogie, a mnie potwory ani machiny nie krecą specjalnie w Warhammerze.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Pieta pisze:Nie kumam czemu gigant zrobiony jest z części aktualnego giganta GW, ale w tym uzbrojeniu pasuje bardzo do Chaos Dwarfów.
Wydaje mi się, że WF wyda upgrade do zwykłego giganta GW.
Wskazywała by na to ta fota:

Obrazek

Czyli kupujemy oryginalego giganta plus części z WF i mamy siege giganta, a chłopaki z nottingham podwójny zarobek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

widze, ze niektorzy maja male doswiadczenie w ofercie FW.
rzecza bardzo popularna w 40stce FW jest to, ze wydawane sa "kity" do istniejacych modeli GW. co wiecej, dosc czesto nie mozna kupic samego "kita" tylko kupuje sie caly model, ktory w paczce zawiera zarowno czesci zywiczne FW, jak i plastikowe ramki GW.
tak wiec jest bardzo prawdopodobne, ze gigant FW to bedzie plastikowy gigant z GW z dodatkowymi czesciami zywicznymi z FW.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Szaman pisze:tak wiec jest bardzo prawdopodobne, ze gigant FW to bedzie plastikowy gigant z GW z dodatkowymi czesciami zywicznymi z FW.
przypomina mi to pewne czasy w modelarstwie... czekać, aż zaczną wypuszczać fototrawione elementy metalowych części... :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

takie? 8)

Obrazek

sorry za off top

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Barth pisze:takie? 8)

sorry za off top
tak, ale do większej ilości modeli, w dobrych modelach jest to już standard, np jakiś lordzik ze zbroją tego typu :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Balseraph
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Księstwo Słupskie
Kontakt:

Post autor: Balseraph »

o matko.. mój biedny portfel...
Kolejne modele dodane do listy zakupów :)

raginis
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: raginis »

Nie sądzicie, że stylistyka jest takim skrzyżowaniem krasnoludów z Konfrontacji i Chronopii? Ja się nie mogę oprzeć wrażeniu

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Gazak Blacktoof na WS pisze: The guys from the bad dice podcast went to the forgeworld open day and they said that the taurus will be released separately from its riders. This is because forgeworld plan to release more than one model to ride the bull taurus, which I assume means a sorceror and a fighter.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Krasie z chronopii poza rogatymi były bardzo fajne, zwłaszcza klany sępa i dzika :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Mega !!! juz się w nich zakochałem :D

ODPOWIEDZ