Zielone w niewoli i uzytecznosc

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

DawiZharr pisze:traktuje sie wąsko z dodatkiem arrer boyzow... takie sa zasady i juz ;]
Ale na jakiej podstawie tak się przyjmuje? Po tylko tym zapisie, który zacytowałem? Jeśli tak to można się kłócić, że albo nie powinno być Arrer Boyzów albo że powinny być dostępne Nocne Gobliny, kawaleria na dzikach itd. To jest strasznie niejasne.

EDIT: ok, sprawdziłem, rozumiem, że gra się tak ze względu na zapis w FAQ na Direwolfie.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Ewin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: Ewin »

czy Wolf ridersi sa teraz na 5+ również w ChD?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

niestety nie.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

To chyba odpowiedni temat... bo o zielonych :) Fajny pomysł na hobgobliny http://www.druchii.net/viewtopic.php?t= ... sc&start=0 polecam obejrzeć wszystkie strony topic'u :) Warto

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ej, świetny pomysł na hobgobliny, ze skull passa nieźle zrobione daja radę, szkoda, że mam już tyle gobosów, że nie chce mi się więcej kupować...

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

^^ A ja jestem w trakcie konwertowania :) Wczoraj gdy już pocięłem gobosa z BfSP (i siebie przyokazji ;) ) szukałem inspiracji co do konwersji :) Zrobie ich właśnie trochę wyższych (ale nogi nie ruszane) z tymi wąsikami i bródkami ;) Ciekawe jak to wyjdzie :P

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jak coś to wrzuć, ja teraz robię sobie Lorda Bull Centaurów :) Pomysł jest dobry, ale zobaczymy jak wykonanie:0

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

:P Drugi tydzień ferii mam wolny więc napewno coś zrobie :) Ale na pierwszym będe gdzieś nad morzem i grał w kampanie battla... może jak tam znajdę trochę czasu to coś zrobię ;)

Zablokowany