Legion of Azgorh

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Re: Legion of Azgorh

Post autor: Grolshek »

Gokish pisze:
Nijlor pisze:Dopuszczono na EURO :shock: :shock: :shock: :shock:

Chaos Dwarfs: Allowed on Army List from Tamurkhan The Throne of Chaos. Iron Daemon War Engine counts as warmachine. Chalice of Blood and Darkness counts as 1PD and 1 DD.
Counts as nas nie boli. To nadal unique, tylko zajmuje slota :)


ERGO - RADUJMY SIĘ :mrgreen: :mrgreen:

Oj Nijlor ... xD ja to ładnie w obcym języku napisałem aby do reszty AR'a pasowało ;P ^^ mi armia nie przeszkadza a 2 graczy więcej i jakaś różnorodność jest ok :D (chociaż z początku hejtowałem ten book ;D ale armię macie spoko porobionę to można grać u nas ;)
A NIE MÓWIŁEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

i co robimy w tej sytuacji? Zbieranie armii i nie móc jej sprawdzić na turnieju... to duży ból szczególnie po takiej przerwie 16 letniej. W moim przekonaniu trzeba czekać na turnieje bez Euro, gdzie CHD będą dopuszczone.

Albo jakaś mała petycja?;p
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Never pisze:i co robimy w tej sytuacji? Zbieranie armii i nie móc jej sprawdzić na turnieju... to duży ból szczególnie po takiej przerwie 16 letniej. W moim przekonaniu trzeba czekać na turnieje bez Euro, gdzie CHD będą dopuszczone.

Albo jakaś mała petycja?;p
Popatrz dokładnie co się dzieje na turniejach. Chadecja nie gra w tej chwili tylko na masterach. Na wszystkich pozostałych turniejach orgowie już ją dopuścili. Nawet na tych gdzie od początku byli totalnie przeciwni... =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Never za jakiś czas zaczynamy Kampanię Tamurkhana więc akurat Ty chyba nie masz się czym przejmować bo grania Chadecją będziesz miał pod dostatkiem. Lepiej się skup na zbieraniu armii żebyśmy mogli wrzucać dużo Chadecji do Hord Chaosu :twisted:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

w takim razie Git, bez spiny. A sędzia z Bazyla powiedział, że nie chce mu się czytać AB do CHD, więc spoko. Nie ma paniki to tylko chwilowe załamanie pogody xD
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

I masz za duży podpis więc zanim zgłoszę to do moderacji zwiń go sam :roll:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Po co ACTA, jak jest Grolshek? ;)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Waldi pisze:Po co ACTA, jak jest Grolshek? ;)
:-$
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Jakie wyposażenie dajecie Infernal guards ?
Na początku naturalnym wyborem było dla mnie Fireglaives, ale im dłużej się nad tym zastanawiam to te 5 pts za sztukę przy BS'ie 3 to strasznie dużo

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja nic nie daję. Traktuję ich jako bunkier dla bsb-ka... Dwuraki za drogie.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Fireglaives bez sensu testowałem i gobliny strzelają lepiej, ja wystawiam albo gołych albo z dwurakami zależy czy znajdę pkt :mrgreen:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jak xier, imo dwuraki warto dać :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

A myśleliście aby dać Chadecji szkołę metalu? Wtedy można dać czar fireglaivom +1 to hit on shooting. Wtedy strzelają na 4+ na daleki. Chociaż to i tak kiepsko.

Macie siłę 5 i jesteście przez dwurakami. Jednak Chaos warrior kosztujący 17 punktów ma 3 ataki z S5...

---
A ktoś próbował blunderki?

---
A czy próbując dwuraków nie trzeba iść w krasnoludową taktykę z 10-15 "zapasowymi"?
Nie za drogo jak na 15 punktów?
---
Może rozwiązanie leży w zwykłych krasiach po 12 pkt...
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Kombinuj i zagraj z każda kombinacją to sam sprawdzisz co u Ciebie bardziej się sprawdza...

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Witam serdecznie,
Zamówiłem u Karlita sporo modeli do CHDecji, a że już powoli zbliża się termin ich odstawy jestem ciekaw w jakich barwach ich malujecie. Przeglądałem kilka galerii oraz to co widać tu na forum i muszę przyznać, że jest straszna bieda. Bardzo mało osób wstawia swoje malowidła. Na chwilę obecną skłaniam się ku "miadzianemu" ubarwieniu a jak wy malujecie swoje figsy? :)

PS. Myślałem także o prawie czarnym metalu z odrobiną granatu wraz z czerwonymi wykończeniami jednak bez testowania tego ubarwienia nie jestem wstanie tego ocenić.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Morsfinek ja może dzisiaj cyknę kilka fotek moich WIP Infernal Guardów. Też się zastanawiam, czy Ironswornów nie zrobić z czarnymi zbrojami ale jest to trudne i trzeba poprosić kogoś ogarniętego w tej materii żeby podrzucił kilka rad.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

O co chodzi z tym overseerem w corowej piechocie. Są jego statsy, jako championa do "Dwarf Crewman". Potem raptem pojawia się przy infernal guardach z opcją wykupienia pistoletu albo bomby z naftą.
Albo ja ma jakąś dziwną wersję dokumentu, albo chłopcy z FW zgubili jeden unit.
Na początku myślałem, że ci crewmani to będzie taka tańsza corowa piechota z siłą 3 ze zwykłymi cieżkimi zbrojami, w opcji z 2 rakiem, hw lub blunderbussem, z overlordem jako championem.
Nie wiem OCB.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

No właśnie, mi też się wydaje że chyba jakiś zonk się wkradł do booka... :-k
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

W faqu wyszło, żeby zamienić "daethmask" na "overseer" w infernalach.
Natomiast nadal ma jakieś dziwne statsy.

Ja bym nazywał go overseer i traktował go po prostu jako model infernala, który ma dodatkowy atak. Inaczej to się nie trzyma kupy. Zwykły champion z +1 atakiem i tyle.


Zwracam też uwagę, że przy ironswordach jest błąd punktowy w commandzie. Powinien kosztować
muzyk 10
sztandar 10
champion 12
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

W builderze Debelial już to wszystko ogarnął i jest tak jak trzeba... Więc z wydrukiem ab jest wsio ok...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ