Chaos Dwarfs by Ostry

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

w realu wyglądają lepiej

o tej armii ci Nijlor mowiłem kiedys ;)

Tołdi

Post autor: Tołdi »

Pozazdrościć takich ChD ;-)
Najbardziej podobają mi sie podstawki - trzymają klimat i widać, że to jedna armia ;-)

Awatar użytkownika
OstryTM
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111

Post autor: OstryTM »

uh hu ile to czasu minęło:D ale mam trochę nowych prac:)

Mało udane balisty:P ale jak na szybko robiony(potrzebne na turniej) to nie wyszły aż tak strasznie
Obrazek Obrazek

Ale za to na deserek nowy Sorcerer Lord 8)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=8924 -link do PMoTM byłby wdzieczny za głosy na moją pracę wszystkim kolekcjonerom (i nie tylko :wink: ) Chadecji :)

Wszystkie komentarze mile widziane

Ps. lawa u tamtych bullcentaurów to po prostu przejście od scab red(przez wszystkie możliwe rozjaśnienia) aż do sunburst yellow z czego fiery orange i sunburst yellow to tylko cieniutkie paseczk

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Konkretny i srogi, jak dla mnie najfajniejszy element to brodziszcze - dobra robota, minus jedyny to ten forkiet(podpórka muszkietu)czy lontownica jako laska/różdżka.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

kopie niewolnicze tyłki. wykonany naprawdę świetnie, jedyne co mi nie pasuje to kolory - fioletowy od biedy może być, ale niebieski kompletnie mi nie pasuje. tym niemniej - rewelacja

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Świetny jest, gratuluje. :D
Bolce trochę gorsze, ale itak fajne.

MagdaM
Plankton
Posty: 3

Post autor: MagdaM »

szuper:) figurki robią wrażenie co prawda komentują je (zapewne:) profesjonaliści, którzy się lepiej na tym znają niż ja, ale jak na moje oko są naprawdę fajne, a ja wiem co mówię :D hihi

Zablokowany