Konwersje

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

:shock: Przekonałeś mnie tymi zdjęciami
Nie będe się śpieszył nawet przy skulpasowcach :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hmm nawet nie znałem takiego wzoru byka z Reapera, to taki trochę Abraxus (golemiczny byk) ze świata D&D, fajny, a skrzydła polecam od winged nightmara, sam takie wykorzystałem przy swoim.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Mam taki pomysł żeby mengili do moich ChD zrobić z dwarfów :D

Grupa dwarfów wyruszyła na poszukiwania Chadeków. Mieli iść do mrocznych kuzynów po posiłki bo bardzo potrzebowali ich pomocy. Szukali ich wiele lat, lecz zabłądziwszy w lasach nie mogli ich znaleźć. Długa podróż i wieloletnie bytowanie w lesie pociągnęło za sobą skutki w ich budowie. Stały się mniej wytrzymałe na obrażenia, ale za to szybsze. Teraz biegają po lasach, niemalże tak dobrze jak elfy. Po wieloletniej tułaczce odnaleźli ChD i przyłączyli się do nich widząc że nie dadzą rady wrócić do swojej ojczyzny.

Tak mniejwięcej by to można wyjaśnić (szczegółowiej napisze jeśli projekt się uda). Będą wystawiani na zasadach Mengil Maflayersów z Regiments of Renown.
Modele to były by zwykłe dwarfy z długimi strzelbami i wielkimi toporami z herosem.

Co o tym myślicie? Jest ok, czy to napewno nie wyjdzie i wcale nie pasuje? :P

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Dwarfy się nienawidzą z Chaos Dwarfami, a Ty chcesz żeby one prosiły 'swoich mrocznych kuzynów' o pomoc?

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

wg mnie wcale nie pasuje... jaki krasnolud szedlby po pomoc do spaczonych przez chaos kuzynow, o ktorych kazdy normalny krasnolud chcialby zapomniec... wsrod krasnoludow nie mowi sie o krasnoludach chaosu, poniewaz zwykle krasnoludy wstydza sie ich istnienia, albo nie chca przyjac go do wiadomosci... juz predzej zrob ich z chaos marauderow ;] beda przynajmniej pasowali klimatem do armii

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Piotr3K pisze:Mam taki pomysł żeby mengili do moich ChD zrobić z dwarfów :D

Grupa dwarfów wyruszyła na poszukiwania Chadeków. Mieli iść do mrocznych kuzynów po posiłki bo bardzo potrzebowali ich pomocy. Szukali ich wiele lat, lecz zabłądziwszy w lasach nie mogli ich znaleźć. Długa podróż i wieloletnie bytowanie w lesie pociągnęło za sobą skutki w ich budowie. Stały się mniej wytrzymałe na obrażenia, ale za to szybsze. Teraz biegają po lasach, niemalże tak dobrze jak elfy. Po wieloletniej tułaczce odnaleźli ChD i przyłączyli się do nich widząc że nie dadzą rady wrócić do swojej ojczyzny.

Tak mniejwięcej by to można wyjaśnić (szczegółowiej napisze jeśli projekt się uda). Będą wystawiani na zasadach Mengil Maflayersów z Regiments of Renown.
Modele to były by zwykłe dwarfy z długimi strzelbami i wielkimi toporami z herosem.

Co o tym myślicie? Jest ok, czy to napewno nie wyjdzie i wcale nie pasuje? :P
Krótkie i stanowcze NIE!
Obrazek

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

J/W.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

nie nie nie nie nie nie nie
Ok, spoko :P zapomne o tym pomyśle w takim razie
A co bardziej by pasowało jako mengile? Maruderzy chaosu? Czy mengile aż tak bardzo nie nie pasują?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

hobgobliny, ale już opatentowałem ten pomysł

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Może z gnoblar trapperów zrobie. Tylko jakoś sztandar trzeba by dorobić. A mengilem byłby ten "alfons" w futerku :wink:

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Minotaur na fotce umieszczonej przez Kokosza to produkt Iliad Games. Mam go i BARDZO mi się podoba. Kupiłem go w sklepie internetowym http://www.jotte.istore.pl.
Dla zainteresowanych dodam, że firma Iliad już upadła i to co da się dostać na ryku to resztki z magazynów. Możliwe więc, że w obecnej chwili takiego miotka nie da się już kupić.

p.s. Kosztował troszkę ponad 100 ale zdecydowanie jestem zadowolony, że go kupiłem.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Jak myślicie, czy z tego po lewej da radę zrobić bulla hero. Jakby mu głowę zamienić i broń. A no i te nogi. Czy nie zawracać sobie głowy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Ta figurka jest dużo większa od centaura. Jeśli na coś się nadaje to na Smoko Ogra.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Lepiej daj sobie z tym spokój :P miałbyś więcej roboty niż to warte.
Poza tym jeśli jest większa jak Rainhold powiedział to już w ogóle.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

O wiele większa ! Poza tym męczyłbyś się z kopytkami :) Ale już Shaggot byłby wypaśny :)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

To w takim razie z czego Wy macie swoje bullcentaury? Bo mi już się pomysły kończą, zrobiłem z koni imperialnych bsb i lorda jak pomaluję to wrzucę. Chciałem zrobić z tych kucyków skullpasowych, ale takie to male, że mi się odechciewa. Pozdrawiam :)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

ja mam oryginalne ;)

H'tharka (BC z bloodbowla) można jeszcze na gw kupić

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

ja mam oryginalne
Szczęściarz :wink:
A takie zrobiłem ostatnio krasnale. Narazie bez green stuffu. Chyba taki standard, w typie oryginału z 3 ed. Konwersje zajęły mi 10-15 minut :wink:
Obrazek
Obrazek
Dodam zielonego tu i tam, zwłaszcza na muzyka ten jeden czy nawet dwa topory do poprawy i Lordi będzie miał swoich "przydupasów :wink: " zrobionych. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2008, o 21:30 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

rewelacja :)
bardzo mi się podobają
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

A co sądzisz o zrobieniu byczków z centigorów lub centaurów z Konfrontacji?

Zablokowany