Konwersje

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A z czego zrobić great taurusa?
Widziałem, chyba u Nijlora pomysł z jiggernauta, wydaje mi się że tak by było ok, ale może ktoś ma jeszcze inny pomysł?

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Myślę, że fajnie by wyglądało gdyby dorobić dla takiego gościa skrzydła od jakiegoś smoka i w jakiś sposób posadzić na nim lorda.

Obrazek

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A skąd on jest?
Masz link jakiś do niego w jakimś sklepie interetowym?
Niezły jest, ale wydaje mi się że jest mało możliwe żeby ktoś na nim siedział.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Imo jakbym miał teraz robić taurusa to tylko z tego modelu : http://www.gildianajemnikow.pl/index.ph ... ukt&id=252

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

eee, Niljor, plewny ten Twój. Kokesza lepszy, ale to i tak nadal nie to. ja bardzo polecam jednak zdobyć oryginał, jest śliczny. przynajmniej u mnie na półce prezentuje się niezgorzej.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

moim zdaniem zajebisty na taurusa- ze skrzydlami mozna sie pobawic, w jednym mijscu spilowac grzywe, az do grzbietu z greenstuffu zrobic tam jakies ,,siodlo" dla chaos dwarfa, jeszczce tylko cos z ta lapka z toporem zobic... zamienic ten topor na co innego? ze trzyma jakies cialko czy cos? nie wiem, ale model fajny na takie kombinowanie

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Eh ale ten Kokesza to MINOTAUR a taurus to byk, lord na minotaurze wyglądałby komicznie, zupełnie inna jest anatomia tych stworzeń.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

jako ciekawostke dodam ze na wloskim mail order makaroniarze oferuja wiecej niz jest to na brytyjskim mail order ... a wyglada to tak ze do krasnoludow chaosu z bloodbowla dorzucaja plastikowe lub metalowe bitzy

http://it.games-workshop.com/storefront ... orignav=13

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Nijlor pisze:Imo jakbym miał teraz robić taurusa to tylko z tego modelu : http://www.gildianajemnikow.pl/index.ph ... ukt&id=252
Ja juz takiego mam ;) Nadaje sie znakomicie, krasnolud na nim siedzacy tez jest bardzo fajny.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Tego mojego "taurusa" znalazłem na Cool mini... i nie wiem jakiej jest on firmy. Liczyłem trochę, że już ten figs znacie i ktoś napisze skąd on jest.

I wiem, że bardziej z niego minotaur, niż taurus, ale wyglądałby fajowo nawet z tym toporcem.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2007, o 17:43 przez Kokesz, łącznie zmieniany 1 raz.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

jest fajny byk reapera (DHL, trzeba poszukać). Albo great stag.

i tak najlepszy oryginał!

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Macie jakiś pomysł z czego zrobić earthshaker'a? Tylko najlepiej jakiś model dostępny w sklepie jakimś internetowym.
Bo na jednego już mam pomysł, ale drugi ES to niewiem.. może coś takiego:
http://cytadela.pl/cgibin/shop?info=gz0251&sid=42b984d9
Myślicie, że będzie pasowało po odpowiedniej lekkiej przeróbce?

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

no fajna maszynka ... mysle ze nawet duzo nie trzeba zmieniac ...

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Pasuje ale oczywiście jakieś chaosowe dodatki dolepiać
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

http://www.reapermini.com/FigureFinder#detail/03208
znalazlem ostatnio cos takiego, ale nie wiem jakiej to wielkosci - czy by pasowalo na taurusa...

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Chyba pasuje, jeśli jest dobrej wielkości. Tylko jakieś fajne skrzydła trezba by mu dorobić.
A earthshaker by pasował jako wielkie działo trzymane przez 2 ogry? -przekonwertowałbym z leadbelcherów

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

http://cgi.ebay.com/Warhammer-OOP-Citad ... dZViewItem

bardzo stara maszynka ChD ...podobno osiaga ceny nawet 2000pln... szkoda tlyko ze w reavenigu o niej zapomnieli :(

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

zobaczymy ile wyniesie cena koncowa ... koles ma sporo figurek ale wysylka tylko na terenie usa ... wiec kicha

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Mam taki dylemat:
mam 2 unity po 15 skulpasowych thundererów i się zastanawiam czy przerabiać im brody, czy wystarczy że zrobie czapki, pancerz i strzelby.
Jak myślicie?
W 2 kolejnych unitach boxowych napewno zrobie wszystko razem z brodami, ale tutaj nie wiem, bo ciężko w tych skulpasowcach to ciężko by było.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

lepiej zorob brody ... nawet jesli beda tylko widoczne male kawalki ... brody w CD musza byc !!!

tu masz fotke ktora sciagnelem z neta i wyraznie widac ze na skullpasowych tunderach jest sporo miejsca na brody

Obrazek

a dzis moj pierwszy dzien konwertowania Bugmana (limitka na beczkach z piwskiem) i mam nadzieje ze wyjdzie taki jak sobie wymazylem ... 3 godziny wycinania sakalpelem brody , czesci helmu i elementy ozdobne ... i jeszcze nie koniec ... a potem tydzien lub dwa zabawy z gsem .... fotke dam jak skoncze konwersje

Zablokowany