Konwersje

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Z centigorów wyglądają tak:
Obrazek
Znalazłem na jakimś forum. Wyglądają, jak wyglądają. Jednemu się podoba, dla innego za chude i za wysokie :)
A z konfrontacji nie wiem jak wyglądają, to nie mam zdania. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Moim zdaniem te wyglądają naprawdę dobrze. Jeśli twoim zdaniem są za wysokie to skróć nogi jeśli za chude to dolep im brzuchy. :D

A jak nie wiesz jak wyglądają centaury z Konfy to chyba możesz sprawdzić...nie? :lol2:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Popieram, utnij im po prostu łapy i juz będzie lepiej, dorobić kopytka z GSu latwo, ja na razie nie robię BC, bo nimi nie gram, mam tylko BSb zrobionego z multiczęści :) Nehan widział :P, Co do warriorów są spoko, tylko dorób im brody, ja robiłem tez z warriorów dwarfowych ale z tych z 6 ed. pozdro

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

z centigorów są takie sobie, jak dla mnie - oprócz łatwych do zastąpienia łap - zdecydowanie zbyt chude.
ale prawdę mówiąc, oprócz takich nowoczesnych idei jak BC Nijlora ;), to nie ma specjalnie z czego zrobić byczki.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Witam.
Rainhold - Moim zdaniem dają radę te z centigorów. Ale mówię jak kto lubi. Co do tych z konfy, zobaczę i się wypowiem. Ale chyba uzbieram na oryginały z ebaya.
P.S. Mam nadzieję, że żona moja nie wchodzi potajemnie na to forum. Bo jak się skapnie, że kupiłem 6 bulli za około 300zł. to mnie z domu wywali :wink: (Joke)

Nijlor, Nehan - Szkoda, że nie byliście na turnieju w Toruniu ostatnio. Chciałem zobaczyć Wasze ChD. Mam nadzieję, że odwiedzicie nas na turnieju we Włocławku. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Tutaj masz namiar na galerię sklepu http://www.mgla.pl/index.php?p=1&&id_k=137

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Tak sobie przegladam te figurki krasnali z Mid Nor i sie zastanawiam czy one nie pasuja na ChD nawet bez zadnych konwersji? Herosi sa idealni, blundy tez, warriorzy raczej tez. Problemy moga byc z maszynami, te trzebaby konwertowac, no i z goblinami. Ta armia wyszlaby nieco drogo, ale jakbym takie cos zobaczy w akcji to jestem pewien, ze by mi szczena opadla ;) Swoja droga zapytam sie jeszcze czy te figurki sa takiej samej wielkosci co z GW?

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Masz rację te figsy się świetnie nadają :D. Dodam, że moja kobieta ma zrobioną z nich (no nie całą :lol2: )armię demonów Nurgla.
Jeśli chodzi o skalę to są ciut większe w WFB wielkość modeli oblicza się do czubka głowy a w Konfie do linii oczu (nie przeszkadza to producentom określać je skalą 28mm).
Ale to, że krasnal chaosu jest większy czy mniejszy chyba nie powinno stanowić problemu...w końcu to chaos.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

osobiście nie przepadam za figurkami konfrontacji, a za tymi krasnalami w szczególności.
Nijlor, Nehan - Szkoda, że nie byliście na turnieju w Toruniu ostatnio. Chciałem zobaczyć Wasze ChD. Mam nadzieję, że odwiedzicie nas na turnieju we Włocławku. Pozdrawiam.
postaram się, ale nie wiem czy dam radę - mam akurat wtedy urodziny :) . będę za to teraz za tydzień w płocku.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Te figsy Mid Nor ... są takie dziwne... nie pasują mi na CHD :? Pasują właśnie na jakieś demony nurgla a nie na CHD'ecje... A tak wogule... chciałbym zacząć konwertować moje stare dwarfy na ich mrrrocznych braci :P Mam 3 pudła 6ed. warriorów... dorabiać im maski czy może doklejać główki od Chaos Warriorów ?

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Witam.
Rainhold - Z tymi centaurami z konfy, coś mi w nich nie gra. Jak dla mnie zbyt....? Nie potrafię znależć odpowiedniego słowa, może tak- zbyt "mangowe". No, ale mówię jak dla mnie.
Nehan - ja chciałem być w Płocku, ale muszę iść do roboty niestety.
Arghal - Jak dla mnie maski są gorsze od hełmów. Na mój gust idealnie pasują hełmy Chaos warriorów. Zobacz na poprzedniej stronie.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
WiaraWBoga
Warzywo
Posty: 19

Post autor: WiaraWBoga »

ja robie moje ChD z high elves i wychodzą zajebiscie trzeba się tylko meczy wycinanie korpusów w kazdym

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Zapodaj jakieś foty. Na pewno wszyscy jesteśmy ciekawi jak one wyglądają. :wink:

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Wiem widziałem tamte zdjęcia, i bardzo mi się podobają :) Tylko jest jeden jedyny problem :? Z kąd mam wziąść same główki warriorów :P Bo kupować box dla samych główek to chyba nie najlepszy pomysł :)

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Proszę adres do internetowego sklepu z bitsami Tomasha http://bitspudlo.com/

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Akurat głów już nie ma niestety. Wykupiłem wszystkie ostatnio, niestety.
Mogliby uzupełnić towar, to chyba obecny na tym forum "Tomash" jest jednym z właścicieli tej firmy, to może napisz do niego, że potrzebujesz głów chaos warriorów. Może uda się dogadać.
Na allegro się zdarzają, rzadko niestety, ale się zdarzają.

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

[quote="Nehan"]osobiście nie przepadam za figurkami konfrontacji, a za tymi krasnalami w szczególności.
[quote]

Profan.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Jacek_Azael pisze:Akurat głów już nie ma niestety. Wykupiłem wszystkie ostatnio, niestety.
Mogliby uzupełnić towar, to chyba obecny na tym forum "Tomash" jest jednym z właścicieli tej firmy, to może napisz do niego, że potrzebujesz głów chaos warriorów. Może uda się dogadać.
Na allegro się zdarzają, rzadko niestety, ale się zdarzają.
Na ebayu jest tego od groma przeciez :roll:

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

No fakt ebay jeszcze jest. Ja tam nigdy nie kupowałem, to na ten temat nic nie mówiłem.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

vanswirr pisze:
Nehan pisze:osobiście nie przepadam za figurkami konfrontacji, a za tymi krasnalami w szczególności.
Profan.
I Ty, vanswirrze :(

Zablokowany