9th age - infernal dwarves

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

9th age - infernal dwarves

Post autor: Anadim »

Specjalnie dla Śliwka :wink:
Tu można podzielić się swoimi przemyśleniami nad kastracja parku maszynowego, oraz szukać, że czego by tu zrobić nowe jednostki

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Hej! Wrzucam przeciek. To będzie do sprawdzenia przez Rules Team a potem jest szansa, że część z tego będzie wprowadzona jako zmiany do 9.2 czy czegoś w tym stylu. Enjoy.
Infernal Dwarves - Finished Proposals for the RT

This topic is not for discussion.

To conform to the RULES

This topic will be used only for presenting the final version of a Proposal to the RT and for receiving their response.
@fjugin @lagge @arthain @el rey @Sir_Joker @KeyserSoze


Design Change:

We'd like to redesign Hellsworn. We and the ID community both feel that currently this is not a viable unit. It is too expensive to justify being taken as a special choice when core infernal guard do the same job almost as well but for 4pts cheaper. We also want to give players different ways to play this unit, and also make it a bit customisable with some interesting upgrades to make up for the fact that ID don't have so many Special Infantry choices. Finally we'd like to add some more personality - we and the ID community feel it is very bland at present (basically just a copy of DH Kingsguard...).

We propose to replace Hellsworn with:

Immortals 140 pts, 10 models, may add up to 20 models at 14pts per model
M WS BS S T W I A Ld
3 5 3 4 4 1 3 2 9 Infantry 20x20mm base


Weapon: Great Weapon

Armour: Magma Forged Armour

Army Special Rules: Relentless, Supreme Race

Options:
May take Shield (1pt)
May swap Great Weapon for Warpblessed Weapon (free) or for Shield (free)
May upgrade one model to each of the following: Champion (10), Musician (10), Standard Bearer (10) - May take a Magic Banner (up to 50)
May take one of the following upgrades (2 points per model)
Hellsworn: Bodyguard (General, Infernal Overlord), Fear
Obsidian Order: Weapon Master, Blurry
Dark Acolytes: Wizard Conclave (Level 1, Molten Metal, Fireball, The Beast Within)


Balance Updates & Minor Changes:

1. Hellflame Upgrade for Hellfire Legion

Hellflame upgrade (2pts per model) is too expensive. Banner of Cleansing Flame (20pts) provides flaming attacks in both close combat and shooting, and can be turned on and off. Hellflame only provides flaming attacks when shooting, and cannot be turned off, but it provides Hellfirespecial rule too (average 0.5 wounds per shootng phase). These feel balanced. Suggest we reduce cost of Hellflame upgrade to 20 pts per unitrather than 2pts per model. Also bear in mind Hellflame only provides D6 extra S1 hits regardless of how many wounds are caused, so doesn't scale well. I don't see anyone being able to justify ever spending 40pts on this upgrade, unless they care more about fluff than effectiveness.

2. Steeldaemon points

Overwhelming community feedback that Steeldaemon still seems way too expensive.
Also Steeldaemon with Titanium Hide (300pts) vs Steel Tank (300pts), Steel Tank has:
(i) +3 Wounds,
(ii) Breath Weapon,
(iii) Steam Cannon (better than Hellguns and range 30" rather than 18"),
(iii) extra ranged weapon (repeater gun),
(iv) On average 2D3 Grinding Attacks (only D3 for Steeldaemon),
(v) Random Movement average 2D6 (Steeldaemon 6" move but chariot so no march).
All for no difference in cost.
Suggest Steeldaemon is at least 30-50pts overpointed - base cost should be reduced to 220pts and all upgrades reduced by 10pts each and see how it goes from there.

3. Lord on either Lesser or Greater Daemonbull

Currently nobody will take Overlord on either Daemonbull, it is just not seen as a viable option. Contrast this to HE where every other army seems to feature a Dragon Lord. This isn't because our mounts are bad, it is because the Overlord's T5 is wasted when he is mounted, whereas other armies get often a considerable T boost. I doubt we'll be the only army with T5 characters who are suffering from this problem, so happy to leave this in the hands of the RT to reflect on, but feel some action is needed if we want these mounts to be more viable. In the meantime, we recommend that the Fuel for Hatred rule also works on mounts, otherwise you're completely losing the points for that ability by taking the mount (Hatred on 3 Attacks is hardly going to make the unit broken, but can help a bit to make up for having such a low number of attacks).

4. Lamassu

The Lammasu feels similarly overpointed, as it gives the prophet no toughness increase and only +1 wound. But the bigger problem is identifying what role the lone Lamassu should play in the army. As a support wizard it has no bunker unit to hide in so is quite vulnerable, and as a war machine hunter it's 2A make it very unreliable at best, and not really worth risking your wizard for. It is hard to find any very similar mount in another army, but feedback from the community is either to reduce its cost or give it a boost. Our preferred option is a boost designed to help make it a more effective hunter of WMs / light units: give it a S3 AP(1) breath weapon for no additional cost.

5. Ziggurat Guard Internal Balance

Taking 9 Ziggurat Guard (143pts) compared to 3 Thunderborn (150pts). Main differences are:
The Ziggurat Guard have: +1WS
Thunderborn have: +1S, +1T, +1I and Stomp.
Conclusion: You'd take Thunderborn every time.
We know Thunderborn are externally balanced against Dragon Centaurs (5-10 pts difference for +1W and +1Stomp). We've also had feedback from community that Thunderborn seem well balanced, and also that Ziggurat Guard don't seem worth taking. There have been no suggestions of Thunderborn being OP and no indication of any player taking more than one unit of them. The problem is definitely not that Thunderborn are too cheap.
To make Ziggurat Guard worth taking we recommend reducing the base points to no more than 14pts per model. We suggest a flat 14pts rather than 13pts for the first 5, then 15 thereafter, as we don't really want players to start taking these guys as cheap diverters - that's the role of the wolf riders. At a flat 14pts, 9 of them cost 126pts, vs 150pts for 3 Thunderborn, this just about feels like enough of a gap to make them worth taking.
An alternative would be to boost them and at the same time differentiate them from Thunderborn. For no increase in cost, they could justify:
(i) +1A
OR
(ii) Hatred + M8
However the preferred option would be to simply reduce them to 14 pts per model to allow them to remain a cheap flanking unit rather than a high damage output unit like Thunderborn. After all they're basically just core Infernal Legion (9pts) but with M7 and +1WS. A 5pts gap to Infernal Legion feels ok, even more so when you also take into account core tax for the Infernal Legion.

6. The Community were upset to have lost +D6 Initiative (first time you charge) from the Banner of the Brazen Bull. It was a really useful part of giving ID a viable aggressive playstyle. We suggest the Banner regains this rule in addition to its current rules for +10 pts (50 pts total).

7. Another Community request - they really liked the Thundermaster having the Aftershock special rule. Given his profile is only very slightly better than a Thunderborn Champion (only +1W), this rule helped make him that bit more interesting, unique and characterful. He's also not cheap at 150pts - more than double the cost of a Thunderborn Champion and all he gains is +1W and access to 50pt of magic items.

8. Reduce the cost of Blade of Burning Iron to 30pts

9. Earthshaker still seems overpointed or underpowered. Earthshaker (150pts) vs Trebuchet with Mason Rocks (145pts) - we feel +1S template and 12" longer range is worth a lot more than Aftershock, yet Earthshaker is more expensive. We also feel ID war machines compared to DH war machines should be fewer in number (which they are) but higher in damage output (which they're not). To pursue this theme, our preference would be to increase to S5 (and increase cost to 160pts). If not possible, then reduce cost to 135pts.

10. Lore attribute - back to being too weak. Suggest it is Universal type that can choose to confer either flaming attacks or flammable, then really characterful and useful without being OP.
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Lamassu- wypadałoby żeby miał tą samą antymagiczna aurę, i pewnie byłby warty wystawienia

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Świetne propozycje, kilka mojego pomysłu nawet , ale wątpię żeby choćby 1/4 z tego RT przyjęło.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Mnie się nie podoba argumentacja zrównywania odpowiedników w armiach. Po pierwsze - nie tędy droga, żeby armie były tymi samymi jednostkami ale z innymi modelami. Po drugie koszt jednostki w stosunku do jej możliwości powinien być rozpatrywany w kontekście całej armii i odstępnych jednostek, a nie jako porównanie "bo oni mają tak, to my też powinniśmy". Nie gram wystarczająco dużo/długo aby stwierdzać czy coś jest zbalansowane albo nie, niemniej samo podejscie wydaje mi się błędne.

Gdzie ciuchcia?
Gdzie zajebistość za wysoką cenę maszyn krasi chaosu?
Wciąż nie ma poprawienia zasięgu magma cannona. te 15' to zrównanie ze zbuffowanym runką krasiowym miotaczem, a to w sumie była podstawowa artyleria CHD z zasięgiem dużo większym niż flame cannon na sterydzie.
Dla porównania zasięgi templatek:
stary magma cannon 24+8 + rozrzut (2-10')
stary flame cannon 8+rozrzut (z dopaleniem 12 + 8 + rozrzut 2-10")
Nowy magma cannon 15 + 1,5 + rozrzut 1-5'
nowy flame cannon 12 +1,5 + rozrzut 1-5' z (runką 15 +1,5 + rozrzut)

Nie wspominając, że krasiowe maszyny da się zabezpieczyć przed zepsuciem, tu już nie, co przy magma cannonie może zaboleć.


Fajnie że byczek znowu dostanie Earthshocka. Pytanie, jak to będzie działać z włócznią do rzucania....

Strzelcy z kuszami wydają się zbyt drodzy w porównaniu do opcji zwykłych infernali z glewiami, ale może to tylko moje niewprawne oko. Tak jakby na siłę wprowadzono dodatkowe jednostki.

No i z czego zrobić małę centaurki/zealotów....

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Wow, nie sądziłem że tak dużo moich uwag jest forwardowanych do rules teamu,
Kto jest autorem tego posta? Bo już widzę jak kmini z Imortalami, proponuje Master of Weapon oraz szereg jakiś innych pojebanych zasad które na bank będą odrzucone w nadziei że to chcemy zostanie zaakceptowane jako mniejsze przegięcie.

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

ktoś już próbował zagrać na nową edycję/zasady? jak poszło?
ja się wybieram na mały turniej jutro (2500) i mam nadzieję, że nie zajmę ostatniego miejsca ;)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja moze dziś wieczorem coś zagram , ale powiem szczerze że nie bardzo się palę do gry ty, co el ray stworzył.

Wrzuć koniecznie rozpiskę i wrażenia z turnieju a najlepiej raporty z bitew.

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

ok, po turnieju.
moja rozpa:
Prophet, lvl 4 alchemy, inżynier, 4+ ward, dragon mantle i cursed icon
Magus, inżynier, lvl 1 fire, ds, ward 6+
Visier BSB, ward 5+, ench. shield
Tauruk, ha, słomka, lucky shield, dusko stone
2x goblin na wilku, la
30 infernali, infernal armour, tarcze, banner of speed
22 infernali, fcg, tarcze
3 kadim incarnates
3 taurukh annointed, ahw, tarcze, sztandar, muzyk
rakietnica
magma cannon
hellcannon
3x goblin bolt thrower

1. Bretka (2x lord z bajerami, dokładnie nie pamiętam, bsb, magiczka, 2x 12 realmów, 9 graali, 2x3 pegazy, 5 jołmenów)
zaczynałem. niestety pierwsza tura strzelania nie poszła za dobrze. magma cannon zaciął się na 2 tury przy pięknym strzale w pegazy, które potem trochę namieszały.
3 kadajce zatrzymały jedną lancę realmów na 4 tury walki wręcz.
tauruki padły od lancy graali z lordem który z kb pokroił dużego tauruka. jakiwgoś warda chyba muszę mu dać.
ogólny zajazd, dwie lance wbiły się w duży klocek z bsb i generałem, niestety zapomniałem, że przy tarczach trafiany jestem na 4+, a tak miał jakies bonusy i trafiał na 2+ nawet. mi został mały klocek z magiem lvl1, helka i 1 bolec.
w bretce została lanca graali, herosi i z lancy która biła się z kadajcami 2 rycerzy.
przegrana 2:8

2. HE (lord na smoku, loremaster, mag lvl1 shadow, maidenki czy jak to się nazywa z łukami w skirmishu, 20 lsg z fcg, 15 silverów, 3 bolce feniks lodowy i ognisty).
wystawił wszystko żeby zaczynać. ja wystawiłem się w przeciwległym rogu mając impas i po jego obu stronach działa i resztę armii. trochę się smyraliśmy, ale ogólnie po kilku hitach z helki i rakietnicy w jego oddziały postanowił uciekać ja najdalej i za górki. ja straciłem kadajce którymi zaszalałem i poszedłem do przodu. on stracił w cc lsg w których wpadły centaury.
ogólnie niewielka różnica na moją korzyść (chyba 40pkt).
remis 10:10

3. Orki (lord na wywernie, bsb na dziku, mag gobos lvl2, klocek chyba 30 lub więcej savadży, klocek 35 squigów, klocek 20+gobosów z 3 fanolami, 8 trolli zwykłych, 6 trolli kamiennych, 2 giganty, 3x 5 pająków i chyba wszystko)
zacząłem, w pierwszej turze strzelania zdjąłem jedne pająki magmą, drugie rakietnicą z placka, helka coś zabija, balisty połowia giganta. tura druga, on napiera a ja strzelam dalej. magma zabija chyba jednego trolla, rakietnica zabija 15 gobosów, helka zabija kolejnego trolla. balisty nie robią nic. magia zresztą też. w następnej magma cannon wybucha a mógłbym przejachac się idealnie po kilku trollach. reszta też niewiele robi. małe trolle od przodu w klocek 30 infernali z bsb i generałem, a od boku wywerna. dobre moje rzuty plus jego słabe sprawiły, że przegrał walkę o 3 lub 4 i uciekł trollami. mój klocek się odwraca frontem do wywerna która ustała a w następnej mało robi w cc i łamie się (bez re-rolla, jego bsb zginął w starciu z taurukiem). potem zaszarżował dzikusami tauruków, a moje kadajce wpadły w trolle i zaczęło kroić. strzelanie coś tam jeszcze pozabijało. w tym momencie przeciwnik się załamał (nie wiem czemu w zasadzie, nie szło mu tak źle) i się poddał.
wygrana 10:0

ogólnie uważam turniej za udany. chadeki są przyzwoitą armią.
balisty przez 3 bitwy trafiły może z 5 razy.
zastanawiam się nad ich wymianą na dodatkową rakietnicę.

9 edycja nawet mi się podoba i coraz bardziej się do niej przekonuję.

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

Ktoś, co grał, czy Chadecja ostatecznie popadła w zapomnienie?

Ja się zastanawiam bardzo ostrożnie nad powrotem. Co nasza armia ma do zaoferowania ciekawego?
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

ech, nikt już nie gra chadecją?
no dobra, raporcik z ostatniego turnieju.

Prophet, lvl 3 alchemy, inżynier, 4+ ward, dragon mantle i dodatkowy czar
Magus, inżynier, lvl 1 fire, ds, ward 6+
Visier BSB, ward 5+, ench. shield, słomka
2x goblin na wilku, la, broń do rzucania
30 infernali, infernal armour, tarcze, warbanner
24 infernali, fcg, tarcze
5 kadim incarnates, fly
10 infernali z fireglaives
rakietnica
rakietnica
hellcannon
hellcannon
2x goblin bolt thrower

1. DE - lord na raptorze (jakiś morderca, dużo ataków z dużą siłą) w oddziale 9 CoKów, lord morderca w oddziale 9 dark acolytes z poisonami, kloc 25 chyba korsarzy z BSB do walki, mały klocek 10 korsarzy z 3 czarodziejkami 1lvl (beast, dark i life), 2x 5 dr strzelających, 2 hydry i chyba tyle.

on zaczyna. do 2 tury stracił połowę armii ze strzelania. niestety 3 tura strzelania nie poszła za dobrze i resztki armii doszły (2 hydry na kilku ranach, lord z raptorów). ogólnie po bitwie jemu zostało 2 lordów (niestety małe kadajce nie dały rady lordowi na koniu w akolitach), 2 hydry (gdyby była 6 tura, to jedna by zgineła, ale niestety czasu zabrakło), i mali korsarze z czarodziejkami. mi zostały oba klocki (mały klocek z magiem lvl1 oparli szarżę zdziesiątkowanych korsarzy z bsb i ich zagonili), herosi poza wilkami i chyba tyle.
ogólnie 6:4 dla ChD.

2. WE Kalesonera. pluton egzekucyjny. duży treeman, jacyś lordowie, magowie z deathem, duuuużo strzelania (waywatchers, dużo zwykłych strzelców), tancerze.
on zaczynał. z poisonów zdjął w pierwszej rakietnicę i bolca.
moje strzelanie słabo niestety.
zabiłem ostatecznie treemana i społowiłem kilka oddziałów, została mi jedna helka i klocek duży z generałem (bsb zginął ze snajperki).
strzelanie WE to zło.
byłoby 3:7, ale zrobił scenariusz (wejść oddziałami w strefę przeciwnika), więc ostatecznie 1:9. kicha.

3. HE - 15 silverów, 10 silverów, 25(?) swordmasterów, 15(?) white lionów w skirmishu, jacyś ellyrianie, dwa bolce, Generał na smoku, bsb w swordach, 2x mag nie wiem jaki lore.

zaczynałem. pierwsza tura strzelania poszła marnie, ale dzięki zmyłce w wystawieniu przeciwnik zbyt blisko nie podszedł. posłałem małe kadajce na śmierć, ale utrzymały smoka i małych silverów 2 tury, co dało mi sporo czasu na ostrzał.
smok zginął w 4 turze od helki plus bolec, reszta też mocno została przetrzebiona.
dokładnie już nie pamiętam bitwy, jednakże mi zostały helki, herosi w klockach i chyba jedna rakieta, jemu reszta swordmasterów, reszta silverów, bolce i nie wiem co jeszcze.
wynik. 6:4 dla chadecji.

miejsce 11 na 20. scenariusze jednak powinny dawać 1 DP a nie 2, za dużo to zmienia.

ogólnie jestem zadowolony z wyników, chociaż mogło być lepiej.

nowa kmina jest taka, że wypada helka i 2 kadajce, wchodzi dodatkowa 10 infernali z fireglaives i earthquake mortar. wtedy już nic nie podejdzie.

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

Czyli nie jest tak źle.

Zastanawiam się nad walką wręcz. Czy mamy możliwość sklecenia dobrego Lorda Klepacza? Czy ten gość za 125 pkt, będzie git?
Czy nadal lepiej brać Tauruka?

Hmm duże tauruki przeszły do rarerów, widzę że im obniżyli sv. Kadaj sporo zyskał, w obu formach.

A jak nasza piechota? Widzę, że immortale potanieli o 1 pkt... Czy w corach piechota z sv 3+ i S3 coś może zrobić wrogom poza salwą śmiechu? xD

Ziggurat guard to odpowiednik Hammersów...

Małe Kdaai widziałem, że są wreszcie grywalne.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

Dajesz degradowalny 2++, sadzasz na dużego byka, i do przodu...

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

To by była jakaś opcja gdyby nie dali na tego warda dopisku "models on foot only". Przedmiot po FAQu jest do niczego.

Na walczącego lorda fajna jest opcja broń +2S ,D3W vs flammable + korona dająca flammable przeciwnikom w styku. Zostaje jeszcze 25 na jakąś ochronę. Lepiej to na dużym byku wygląda bo z T6 i 5++ może przeżyje ataki jakiegoś koksa żeby oddać. Ale wychodzi cholernie drogo.

Tauruk to jest bida z będzą. Do takiego minotaura nie ma porównania a kosztuje z 40 pkt więcej. Dali by mu zasadę aftershock jaki kiedyś i w opcji infernal armour , to może.

Piechotę corową mamy tragiczną a w specjalach są inne zabawki. Nie wiem kto wymyślił ten kretyński oddział Disciples z frenzy w core. Dibuki w scecialach były spoko to postanowili zrobić upośledzoną wersję seekerów DH.

Małe Kadaje niby spoko ale jak wyjdą poza ld generałą to się palą błyskawicznie a do tego 2A. Dobre to one były z 3A, D3 grinding i bez palenia w wersji 0.92;)

Ogólnie to ostatnia imaginacja el raya i gliladisa strasznie mi nie leży. Czekam na kolejny draft i liczę że poprawią to co obiecywali.

Awatar użytkownika
Never
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Never »

No to niedobrze. Pocięli nam wszystko w zasadzie po za piechotą z specjali oraz dużym kitajcem.

Nie wiem, czy bym wystawiał duże bulki z sv4+ i dwurakiem, drogo punktowo wychodzą.

To spróbuję na piechocie oprzeć rozpę. Mam sporo blunderbassów, może coś z tego da się kminić.

Wiecie, w 8 edycji grałem na dużym byku z magiem z legionu. I poza drożyzną to niewiele dawało.
Potem pojawił się Tauruk, no ten to rzeczywiście ma to co trzeba, gaz w nogach, postawę, może przywalić i odparować cios, umie zasuwać jak dziki! Gdyby nie ta jego francowata pięta!

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Tauruki duże są akurat świetne imo, tylko że w specjalach powinny być a nie rare. 3+ AS z T5 złe nie jest a jeszcze parry dostają (szkoda że to już nie -1 to hit). Chempion za 10pkt to niezła promocja, podobnie w małych kadajach.

Podobno ma byćduży nerf ogólnie co ma ID zrównać z resztą armii, pożyjemy zobaczymy. Ale jak widzę Offspring jednak wyniki robi niezłe nawet tym. Mi się najbardziej nie podoba rozwalenie armii LoA, dla której zacząłem tą armią grać. Zwrot w stronę 4ed jest ok ale powinien być opcją a nie koniecznością. Wywalili Infernal legion i fireglaives z core a wsadzili jakiś Disciples, do których nikt modeli nie ma. GW by się takiego ruchu nie powstydziło. Kombinują na siłę a można to prosto i lepiej zrobić.

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

A gdzie masz blokade tylko na piechotę na Icon of Lugar ?

Icon of Lugar ​(40 pts)
Model gains Frenzy and Blood of Lugal but cannot use
their armour nor buy any magical armour except for
those with the type: none. The model gets a ward save of
2+, which from turn 2 and each turn thereafter is
worsened by 1 point. So in turn 2 it will be a 3+ ward and
so on to a minimum of 6+

Blokadę dostał sztandar.

Core rzeczywiście macie nieciekawy, zastanawiam się czy nie gorszy nawet od DH :)
Z rewelacyjnej piechoty w dół do ... zwykłych krasi. I jeszcze to kopiowanie jednostek/zasad z DH....

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

ABC się kapnęło ,że "nie o to im chodziło" po tym jak wpadł gość z forum DH i zrobił burde jakie to ID przegięte, a bierze za 2 dniu udział w turnieju gdzie kumpel chciał to wystawić :D

Jest taki temat na forum ID : Version 0.11.0 temporary errata, tam jest wpisane razem z tym że Kadaj ma frenzy jakby ktoś nie wiedział...

RT sobie zrobiło poligon testowy z ID i je "balansuje" do jakiegoś hipotetycznego poziomu , który kiedyś może 9th osiągnie. Tymczasem inne ABC na to leją i załatwiają sobie co chwila nowe boosty, mimo że startują i tak z lepszej pozycji. Mogą robić co chcą bo jak pokrzyczy 4-5 aktywnych graczy ID to nie ma problemu. U DH było by ich 50, i dlatego obecnie są na etapie ustalania boostów bo "DH are underperforming on turnaments".

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

nasz ID wcale nie są za mocne. średnia armia.
w mojej wersji jeśli nie wystrzelam w 2 tury i coś dojdzie to z wygranej robi się przynajmniej remis.
osłabieniem na pewno jest wrzucenie byków do rarów.
mocniejsze cięcia będą za bardzo odczuwalne.

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

hypnotic pisze:Tymczasem inne ABC na to leją i załatwiają sobie co chwila nowe boosty
Stety niestety tak nie jest jak piszesz. Ostatnie zmiany (te co chwila) były wprowadzone ponad miesiąc temu. To co teraz się dzieje zobaczysz na początku marca. Ładne co chwila. Nie są to też boosty bo każda armia dostaje nerfa. Jedne większe inne mniejsze. ID też wyjdzie w marcu i sie wtedy zobaczy co z tego będzie. Teraz zbierają wrażenia od graczy bo faktycznie eksperymentują z tą armią.
Obrazek

ODPOWIEDZ