DOW

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

na 3k to aż tak nie boli:)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

IMHO mimo wszystko warto poświęcić 2 rary na taki oddział. Chociaż z drugiej strony maszynki kuszą...:roll:
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A co sądzicie o Hobkach Oglah khana?? W Toruniu ma być turniej z niepowtarzaniem rarów, mam zamiar wystawić irongutów, ale myślę też o innych DOW, co sądzicie o najemnych hobach, na plus przemawia mag. banner, sam oglah i speary:)nigdy nimi nie grałem....

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nijlor pisze:A co sądzicie o Hobkach Oglah khana?? W Toruniu ma być turniej z niepowtarzaniem rarów, mam zamiar wystawić irongutów, ale myślę też o innych DOW, co sądzicie o najemnych hobach, na plus przemawia mag. banner, sam oglah i speary:)nigdy nimi nie grałem....
Przedmiot faktycznie niezły. Na plus przemawia też dobre uzbrojenie (mają już wliczony łuk, włócznię, lekką zbroję i tarczę). Mają save na 4+ i są fastem, z reguły fasty mają save 5+. Minusy to koszt (190 punktów za minimalną szóstkę z FCG, każdy kolejny kosztuje 15 punktów) oraz Ld7. Ogólnie chyba nie warto, za tyle punktów masz o wiele więcej zwykłej lekkiej kawy DoW, którą możesz dowolnie uzbroić i nie będzie Ci żal jak zginie.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

W sumie kawa nie byłaby zła, potrzebuję "transportu" dla lorda bull centaurów, a kawa nie ma animozji, hmm volandzi tez by mogli byc:)

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nijlor pisze:W sumie kawa nie byłaby zła, potrzebuję "transportu" dla lorda bull centaurów, a kawa nie ma animozji, hmm volandzi tez by mogli byc:)
Ja zawsze spośród RoR najbardziej polecam Voland's Venators, chyba że dana armia ma lepszą kawalerię od nich, ale niewiele takich armii jest. Za 195 punktów masz 5 Venatorów z FCG, za każdego kolejnego płacisz 24 punkty. A 6 Hobgoblinów kosztuje 190 punktów. Venatorzy są lepsi, choć oczywiście nie można do końca porównywac tych oddziałów, bo służą do trochę innych celów.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No w sumie volandzi razem z lordem BC(5at s8 1+sv:) Mogą uderzyć, pytanie brzmi (bo nie jestem pewien) czy boh. może dołączyćdo oddziłau dow??

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wg. mnie może czy jakaś zasada tego zabrania ? chyba nie :wink:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

No nigdzie o niej nie słyszałem...

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Niestety nie:

Q. Can Regiments of Renown or Dogs of War units be joined by non-Dogs of War Characters?

A. No.
S. Anthony Reynolds - Warhammer Design Team
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

EEEEEEEE tam, ale lipton, niby dlaczego płacą im za walkę a nie mogą sie schowac , chyba po tym pytaniu koleś na 4+ sobie rzucił na tak/nie :(

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A np. scrossbowmenów, czy inne cory z DoW można brać jako speciale u nas?
Co myslicie o Vespero's Vandettas? Taki niedrogi skirmish, mógłby biegać i niszczyć jakieś śmiecie :P 5 takich + Vespero to 135 pktów, zajmują special i mają łącznie 14 ataków. Siła mała ale do jakichś akcji dywersyjnych mogli by się nadać.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Graliście na manflyersach?
Bo mi się wydają super opcją- tylko podejrzewam że będą wszystko na siebie ściągać (300 pkt w jednym skirmishu). Poza tym to takiego czegoś mi brakuje w ChD więc może ich wypróbuje.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Piotr3K pisze:A np. scrossbowmenów, czy inne cory z DoW można brać jako speciale u nas?
Co myslicie o Vespero's Vandettas? Taki niedrogi skirmish, mógłby biegać i niszczyć jakieś śmiecie :P 5 takich + Vespero to 135 pktów, zajmują special i mają łącznie 14 ataków. Siła mała ale do jakichś akcji dywersyjnych mogli by się nadać.
Wszystkie zwykłe DoW zajmują slot Rare (w RoR jest kilka oddziałów zajmujących slot Special).
Vespero's Vendetta są żałośni, bo kosztują strasznie dużo, a są niewiele lepsi od zwykłych duellistów DoW, których za tę cenę możesz mieć o wiele więcej. Nawiasem mówiąc duelliści to jeden z najlepszych oddziałów DoW pod względem cena-jakość.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Zablokowany