DOW

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

DOW

Post autor: Nijlor »

W związku z tym iż nadciąga turniej w Toruniu, podobno na 3k, z niepowtarzalnością rarów (bye bye szejki:) zwracam sie z pytaniem do rady Dhawi Zarr o pomoc z wyborem jakichś jednostek dow. Grałem czasami leadbelchersami, ale myśle o jakiejś lepszej sile uderzeniowej(niestety chciałbym wystawić bull centaury ale nie mam modeli:)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wex zwierzecy tłów centigora, korpus chaos dwarfa, zmontuj i masz bull centaury :)

a jak nie to może gigant?

Awatar użytkownika
Quvy
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Z tamtąd

Post autor: Quvy »

Armatka DoW ;p dział nigdy za wiele.... no ale gigant też ok (zależy jaką chcesz rozpe układać... strzelamy to działko, walczymy to gigi)
PZDR

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Siła uderzeniowa? Polecam Voland's Venators - bardzo solidna ciężka kawaleria.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

niestety giga chyba nie mogą brać o ile nie pojawiła sie jakas errata...volandzi - opcja ciekawa....

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Mengile

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Nehan pisze:Mengile
Mengile to nie jest chyba to o co chodziło Nijlorowi. Ja rozumiem, że chodzi o szybki oddział z dużą siłą przebicia.

Więc tak jak napisałem wcześniej - Voland's Venators. Jeden z niewielu opłacalnych Regiments of Renown, jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych. Ciężka kawaleria z przede wszystkim S4 (ich główna zaleta), a także WS4, Ld8 i savem 2+. Minimalny 5-osobowy oddział kosztuje 195 punktów - sporo, ale wliczony jest już FCG, w tym Voland, który jest fajnym bohaterem z WS5, T4, 2W, I5 i 3A. Każdy kolejny dokupiony Venator kosztuje rozsądne 24 punkty.
No i mają super figurki, ale jeśli nie masz możliwości ich zdobyć to bardzo łatwo i tanio można zrobić Venatorów z pudełka Empire Knightly Orders.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

to już prędzej bym wystawił irongutów, 4 z warbannerem za 200 coś, ale z powtarzaniem slotów to ja bym dał szejka+centaury/guty+mengile

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Popróbuję volandów, choć w związku z tym ze opieram sie na piechocie (a jak:) spróbuje tez ironów..

Awatar użytkownika
blundi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: Zharr Naggrund
Kontakt:

Post autor: blundi »

Nie pamiętam źródła, ale każda armia może teraz brać giganty jako DoW.
Gigant to ciekawa opcja - daje coś z solidnym uderzeniem i terrorem, co wraz z ciekawie złożonym dowolnym lordem może stanowić mordercze kombo (lord na taurusie + BSB bull centaur i gigant od frontu jest w stanie przebić się przez prawie wszystko)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Kurka to zmienia postać rzeczy, tylko zapodaj to źródło....

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Niestety nie kazda.

zasady gianta

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no własnie nie każda... niestety... a chciałem kiedyś zwiększyć średnią wzrostu w swojej armi... a tu psikus...

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Marek Golan pisze:Niestety nie kazda.
NA SZCZESCIE nie kazda ;) oczywiscie nie jedynie sluszne armie (tk i o&g) gigsona brac moga ;)

pomyśl, niewolniku, nim wydasz odgłos nie pytany

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A tk z jakiej racji?? mają przeciez bone'a. ja sie dziwie czemu np. vc i skavy mogą a chd nie - kompletna bzdura...

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

bo chaos dwarfów wogóle nie brali pod uwagę. nie produkują ich już, grają nimi głównie fantaści, to co se będzie GW głowę nimi zawracać... ale kiedyś dokonamy słusznej zemsty!

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

z tego co wiem, a własciwie usłyszałem chyba od Jerzyna, to już się ChDwarfy zemściły... jeden koleś pozwał GW po tym jak zebrał wielką armię ChD a potem GW ich wycofało... i ponoć wygrał proces :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Oficjalnie z tego co wiem to nie wycofało...

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hej, a co sądzicie o tym: skoro nie można brać gigsona, a chcemy mieć coś dużego, to może rhinox rider?? Używał ktoś, testował??

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

fajny jest i mocny, tylko zabiera dwa rary :(

Zablokowany