Galeria

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Re: Galeria

Post autor: Nijlor »

Fantastycznie zrobione zaśniedziałe części :D jak to się robi???
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

:shock: Zatkało mnie... Śliczne...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Przyznam, że efekt powalający. Sam zastanawiałem się właśnie nad zrobieniem "postarzałych" maszyn a tu takie coś. Szkoda tylko, że zdjęcia raczej nie są wysokiej jakości - trochę zbyt ciemne, zwłaszcza to ostatnie.

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Zajedwabiste.
Czerwień idealnie współgra z brązem.
Chciałem dla odminy CHD moje zrobić niebiesko-stalowe, ale ciężko mi się oprzeć takiej kombinacji.
Zwłaszcza iż czerwień to mój ulubiony kolor :mrgreen:
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Fajna odmiana metalików :D i odblaskowa lawa :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Le pomysł na le bull centaury, oczywiście to wipy.

Link do tematu na CHD-online: http://www.chaos-dwarfs.com/forum/showt ... ?tid=10221

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Niezły koszt figurki wychodzi ale pewnie i tak taniej niż w FW...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Beznadziejny Bull Centaur - za to jako Dragon Ogry - świętny (aczkolwiek nie wiem czy te istoty są tak zakute w stal od stóp do głów).

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A mnie się podoba :D Ale - wszystkie głowy zrobiłbym zasłonięte, ewentualnie jakoś te zwykłe przekonwertował (brody).
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Mnie sie podobaja, wygladaja na save 2+ i 5T z 3W :mrgreen:
Powinieneś tylko imo dodać więcej rzeczy które uczyni je bardziej dawi Zharr 8) , czyli w pierwszej kolejności olbrzymie BRODY :wink:

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Bardzo fajni, szkoda tylko że drogo coś takiego wyjdzie zresztą jak wszystko w tej armii xD
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Barth pisze:Powinieneś tylko imo dodać więcej rzeczy które uczyni je bardziej dawi Zharr 8) , czyli w pierwszej kolejności olbrzymie BRODY :wink:


Kurczę, głupio wyszło bo to pomysł kogoś na CHD-online, nie mój. Powinienem to zaznaczyć w pierwszej kolejności, ja jedynie wstawiłem fotki jego pracy.
Barth pisze:Mnie sie podobaja, wygladaja na save 2+ i 5T z 3W :mrgreen:
Ano właśnie dlatego moim zdaniem jest to dobry materiał na nasze BC. Do tego bodaj we fluffie napisane jest coś o ludożerstwie byczków, a co za tym idzie te wyglądają na dobrze odżywione!

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Sorry, też w zasadzie dokonałem nadinterpretacji #-o Nigdzie nie napisałeś, ze to Twoje prace, anyway pomysł fajny 8)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

bardzo dobry pomysł !!! =D>

swego czasu chciałem zrobić taurusy z takiego cielska, :-k
dołączając głowy takie jak od metalowych minotaurów :-k

Awatar użytkownika
Orcus
Chuck Norris
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / The Gamblers

Post autor: Orcus »

pomysł na bullki też mi sie podoba. Tylko tak kosz jednego to okolo 30-40 zł (z gs i częsciami) za to można już na ebay ustrzelić oryginalny model ;)
Strategikon 2010:
Gasior pisze: najlepszy tekst opisujacy rowniez bardzo przyjemna bitwe z Dimitrim i Tomkiem powiedział fisch - "czułem się jakbym grał w warhammera a oni w 40k. Ja na nich z łukiem i mieczem a oni z bolterów i jakiś dział"

:D

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Dawno juz nie widzialem bulli w takiej cenie, kolejna kwestia to to, ze oryginalne nie pasuja do tych z FW stylem i klimatem.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Zonk, którego rewelacyjne big haty wklejałem niedawno "wyprodukował" lamassu :mrgreen: , ciekawostką jest to, że wyrzeźbił go od zera w pare dosłownie dni :shock: . Oto efekt jego pracy:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W swoim temacie na CDO Zonk "odgrażał" sie :wink: , że wyrzeźbi WSZYSTKIE modele co ChD i pomału widzę, że do tego zmierza.
Miłośnikom świetości praw autorskich, chciałem tylko powiedzieć, ze lamassu nie jest wymysłem GW, ani w ogóle, ani w tej postaci (dlatego nie rozumiem czemu Raging heroes im ustąpiło ze swoim #-o ), a na dodatek Zonk jest mieszkańcem kraju, z którym łaczy nas długowiekowa tradycja rozmaitych kontaktów niekoniecznie dobrosąsiedzkich, (choć obecnie graniczymy tylko małym skrawkiem granicy naszej ojczyzny) i i kraj ten nie jest ani w UE ani w shengen więc GW może mu...
co najwyżej pogrozić :mrgreen: (sorry za ten lekki off top :wink: )

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Hm, ponowię w takim razie pytanie dotyczące jakowegoś zamówienia :wink:

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Lamassu genialny!

Co do wspólnego zamówienia, to jestem w fazie rozmów z Zonkiem - chyba jest dość zapracowany, bo mówi ze maila w ogóle nie sprawdza i żeby pisać na PM (które też sprawdza raz na kilka dni).
Co do wysyłki to nie ma żadnych problemów, kasę przyjmuje na paypala, od razu pyta o adres dostarczenia itp. Od razu mu powiedziałem, że jestem z Polski. Chciałem na próbę wziąć po jednym z każdego modelu chadeka- czyli w sumie 9 figurek, a Zonk mi odpisał (chyba auto tłumaczem) :
Nie chcę sprzedawać gnomów, po jednym z każdego typu. Kolejność jest bardzo podobny do, że po moim krasnoludów będzie kopia - i to jest nie do przyjęcia. Copyright by replikacji karły należą do mnie. Gracze zazwyczaj kupić kilka sztuk jednego rodzaju przewodnikiem potrzebę zwiększenia armii w grze.
To dość dziwne obawy i trochę bezpodstawne. Napisałem mu, że nie ma zamiaru odlewać dla siebie czy na sprzedaż jego figurek, co więcej mam zamiar (razem z innymi graczami z Polski) złożyć u niego większe zamówienie, a w przyszłości całą armię. A te kilka chciałem wziąć na próbę. Teraz czekam na odpowiedź.

Pamiętam cały czas, że jest kilku chętnych na zamówienie zbiorowe i jak uda mi się coś załatwić, to podejmę się organizacji.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Myślę, że mówiąc, że będziemy Ci bardzo wdzięczni nie minę się zbytnio z prawdą. :wink: Czekam w takim razie na info.

ODPOWIEDZ