Plastikowi ironi :shock:

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

heh... (minuta ciszy) ciekawe co wypuszcza wzamian. Naprawde ciesze sie ze mam juz uzbierana cała armie na 9-10K. Przynajmniej juz mnie takie rzeczy nie bolą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Longbeards - przeciez już są plastki - znaczy są plastikowi warriorzy, którym należy przyczepić maski... żenada...
Dwarf Lord's - na pewno zamiast tego wyjdzie zestaw z masą bitsów z którego da radę złożyć takiego lorda, jakiego dusza zapragnie - to może być nawet ciekawe...

Ale i tak... Moja ostateczna odpowiedź: Uwaga! ogłoszenie - Kupię 15 metalowych longów (zwykłych bez commandu)
Ostatnio zmieniony 6 lut 2009, o 13:26 przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

to nie na tym widz polega, to wszystko będzie normalnie i nie będzie niczym zastąpione - wypada tylko z oferty sklepów - dostępne tylko w mailorderze

MONDŻE !!! bo inaczej się tego napisać nie da...

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Um, ale sie ciesze, udalo mi sie wyrwac ostatnie 3 boxy longbeardow, juz mi nawet na maila pisali, ze moga juz nie miec Oo Szczescie, ehh.

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

To jakiś czas temu w faberze była wielka wyprz staro edycyjnych figurek
i udało mi się na górników załapać ;).
Ale jak teraz usunęli flame cannona, to boję się, co dadzą w zamian. Bo np.: 7ed. organy do mnie nie przemawiają, a wręcz irytują(nie to co te z 6ed).

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Supeł pisze: przerzucam się na mniej bezsensowne systemy jak Infinity i Mordheim chyba, tanie ładne i przyjemne, a jak będę chciał pograć w warhammera to se Battle Marcha odpalę
Spoko sadzac po formie newsa na Cytadeli, juz wkrotce Mortimer sprowadzi jakis nowy alternatywny system bedacy wielka nadzieja i alternatywa dla battla :lol2: :twisted:

Pewnie juz pozbyl sie zalegajacych boksow z plastikowa konfrontacja :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ja pierdolę...ale ich pojebało..
to może Slayerów tez będzie można zrobic z warriorów ? doklejając im takie plastikowe włosy ?

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

^^ Nie.. same włosy będą sprzedawane w cenie zwykłego boxa ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

i nadal się ciesze, że mam już całą armie (w tym ponad 40 slayerów :D ). Poza tym i tak od dawna polowałem głównie na ebay.uk i allegro.pl na staroedycyjne modele więc mnie ta zmiana jakoś szczególnie nie rusza. Jednak dla wielu będzie to bolesne. Cóż... taka firma... chłopaki dbają głównie o dopływ kasy.

Szkoda tylko, że tak to się zmieniło. Jak patrze na stare figurki (sprzed 20 lat na przykład) i stare podręczniki czy numery WD (już nie tak stare jak figurki :P ) to widac jednak, że kiedys chłopakom to sprawiało frajde. Modele były fantazyjne, często zabawne, miały swój urok, zasady - jak to zasady, nigdy nie były idealne ale nie były dyktowane tym, że "skoro stedzio się nie sprzedaje to tak go dopakujmy żeby każdy musiał miec 3 żeby turniej wygrac". szkoda, że te czasy się skonczyły. Wtedy było wrażenie produktu "od graczy dla graczy" bardziej a teraz to już chyba zwykłe dojenie kasy i nic więcej :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Grazbird pisze:ja pierdolę...ale ich pojebało..
to może Slayerów tez będzie można zrobic z warriorów ? doklejając im takie plastikowe włosy ?
BUAHAHAH OWNED, dobre :D:D

AHA i powtarzam, nic nie dadzą w zamian, oni po prostu wycofują modele ze sklepów, będą dostępne tylko w mail orderze, z resztą przeczytajcie artykuł na cytadeli....

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Kurde. Jak to przeczytałem to się wkurzyłem. Gram dopiero od roku i dość powoli zbieram armię. Właśnie myślałem nad kupnem ironów, a tu dupa. FC też był w planach :? Slayerów mam 15 i widząc co się dzieje (gdzieś np. słyszałem, ze szykuje się kolejna podwyżka na metale) chyba kupię ich tylu ilu udźwignę :roll: Longbeardzi mnie aż tak nie bolą bo i tak nie zamierzałem ich kupić-modele niby pojedyńczo ładne ale IMHO zbyt statyczne i podobne do siebie, żeby w klocku fajnie wyglądać...

No trudno. Ciężkie sobie widać czasy wybrałem na początek z Warhammerem. GW się wali, modele uciekają za granicę, a stoły zalewa fala trupiaków z gumy do żucia i pedalskich demonów... Ale przecież Krasnoludy nie takie rzeczy przetrwały. Zamknę się na sto lat w podziemnej twierdzy. Może jak wyjdę to śwat będzie lepszy :wink:
Ostatnio zmieniony 29 mar 2009, o 12:38 przez Łukasz_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hehe słusznie, tylko co do longów się nie zgodzę, to najładniejsze modele krasiów z 6 ed. przeczytaj sobie opis tej jednostki i popatrz wtedy na ich "statykę"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

teoretycznie tak. Ale mi też cały oddział średnio się podoba. Dlatego moje longi to składanka 6 ed i starych wzorów+konwersje. Dzięki temu oddział jest bardziej dynamiczny a nadal zachowuje tą dumę i opanowanie długobrodych ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Rakso, Twoje modele to wogle inna bajka, nie zabieraj głosu :P hehe

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Rakso_The_Slayer pisze:teoretycznie tak. Ale mi też cały oddział średnio się podoba. Dlatego moje longi to składanka 6 ed i starych wzorów+konwersje. Dzięki temu oddział jest bardziej dynamiczny a nadal zachowuje tą dumę i opanowanie długobrodych ;)
Rakso, badz tak dobry i pokaz jak to sie prezentuje. Mam nadzieje, ze nie przegapilem tego nigdzie, ale nie wydaje mi sie..

Sam myslalem o delikatnym rozruszaniu longow.. bo choc figurki same w sobie wykopane w kosmos, o tyle dwudziestu takich to troszke za duzo..
Pozdrawiam!
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Marchon - niedługo ich zobaczysz bo szykuje chłopaków na PMOTM ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Hehe mialem wlasnie takie przeczucie.. ja swoich tez zaczalem przygotowywac, ale nie mowie o tym glosno, bo przez sesje nie wiem czy wyrobie sie..
Powodzenia! :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

podobny problem mamy jak widze ;) Również życzę powodzenia :)

a tak ogólnie co do longów to mam plan zebrac wszystkie modele tej jednostki jakie kiedykolwiek wyszły (podobnie mam ze slayerami, według mnie dwie najbardziej krasnoludzkie z krasnoludzkich jednostek zarówno pod względem modeli, zasad i fluffu :) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

jeśli chodzi o pancurów to moge złożyć unit 25 nie powtarzających się golasów :D

starzy Trollslayerzy z krótkimi włosami-miodzio :D

Ironów mam 40 stu (lub cos koło) z 5 edycji- jak dla mnie starczy :D

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Rakso, smialy pomysl :)

Co do longow z 6ed, to dla mnie osobiscie te modele to po prostu krasnoludzkosc w calej krasie.. zakochalem sie w tych figurkach..
Jednak z tymi troche starszymi modelami musialbym sie chyba oswoic lub zobaczyc pomalowane na wysokim poziomie (Rakso - licze :) ).

Natomiast slayerzy staroedycyjni przyszli do mnie niedawno i jestem mile zaskoczony figurkami mimo, ze maja troche mniej bujne te czupryny. Pocieszne chlopaki :)

Popieram, ze te dwie jednostki sa najbardziej klimatyczne w calej armii.
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

ODPOWIEDZ