Plastikowi ironi :shock:

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

pocieszni ?

chłopie, znajdź sobie figurkę slayera z gołą dupą :D
gość z ubrania ma tylko brodę :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

mam go... świetny jest :D ogólnie do kompletu brakuje mi 4 figurek longów i nie wiem ilu slayerów (bo mam ok 30 różnych wzorów a nie wiem ile ich dokładnie jest bo ich chyba wyszło najwięcej przez te 25 lat ;) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ten gołodupiec toż to Garagrim Ironfist jest... :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

nie... jest stary gołodupiec z korbaczem. Garagrim podpatrzył styl tamtego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

A to zwracam honor... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Grazbird pisze:pocieszni ?

chłopie, znajdź sobie figurkę slayera z gołą dupą :D
gość z ubrania ma tylko brodę :D
Co jakis czas na allegro sie pląta takowy :)

Ogolnie mi osobiscie krasnale ze starych edycji tak na pierwszy rzut oka sie nie podobaja. Dopiero jak potrzymam takiego w rece, albo zobacze co da sie wyciagnac kolorami z takiej figurki stwierdzam jakie co cudo :]
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

dokładnie o tego mi chodzi...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Jest jeszcze inny gołodupiec - ten ze skullpassa. W dodatku plastikowy ](*,) :-8 A propos plastikowego szitu - nowi minerzy nie umywają się do starych, zderchlaki jedne...

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Arghal pisze:^^ Nie.. same włosy będą sprzedawane w cenie zwykłego boxa ;)
Włosy trzeba będzie sobie z GS-u samemu zrobić :wink:

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Przecież w zwykłym boxie slayerów też mamy gołodupca. Ten z toporem dwóręcznym nad głową :wink:

Ale się spam temat zrobił. Ja sie tylko pochwalę, że w końcu zamówiłem cały kloc ironów :D 8) . W niektórych sklepach na szczeście jeszcze chłopaki zostali :D Teraz sie tylko boję, że za tydzień wyjdą jacyś boscy ironi z GZ i bedę żałował, ze nie poczekałem na tamtych (bo hamków z GZ już skompletowałem 8) )

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

Celedor pisze:"Wolimy" masz na mysli kogo...? :wink: Mysle ze wiekszosc graczy dwarfickich na tym forum woli metale... Metale maja ten swoj klimat, trzymajac je w reku wiesz ze trzymasz figurke z dusza a nie plastikowy nocnik... :D Metale byly pierwszymi figsami, dawniej nie bylo plastikow. Metalowe figsy sa cenniejsze, trwalsze, z lepszym odlewem i tak dalej... Prawda trudniej sie je konwertuje i skleja ale to wedlug mnie nie problem... Przewaznie jest tak ze te osoby ktore zaczely zbierac krasie w 7ed wola plastiki a te ktore wczesniej wola metale, poprostu ci ktorzy zaczeli je zbierac teraz nie mieli okazji usiwadczyc duszy i klimatu starych Krasnoludow, jak Grimnir przykazal, ot co! :)
Amen :!:

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

Rakso_The_Slayer pisze:i nadal się ciesze, że mam już całą armie (w tym ponad 40 slayerów :D ). Poza tym i tak od dawna polowałem głównie na ebay.uk i allegro.pl na staroedycyjne modele więc mnie ta zmiana jakoś szczególnie nie rusza. Jednak dla wielu będzie to bolesne. Cóż... taka firma... chłopaki dbają głównie o dopływ kasy.

Szkoda tylko, że tak to się zmieniło. Jak patrze na stare figurki (sprzed 20 lat na przykład) i stare podręczniki czy numery WD (już nie tak stare jak figurki :P ) to widac jednak, że kiedys chłopakom to sprawiało frajde. Modele były fantazyjne, często zabawne, miały swój urok, zasady - jak to zasady, nigdy nie były idealne ale nie były dyktowane tym, że "skoro stedzio się nie sprzedaje to tak go dopakujmy żeby każdy musiał miec 3 żeby turniej wygrac". szkoda, że te czasy się skonczyły. Wtedy było wrażenie produktu "od graczy dla graczy" bardziej a teraz to już chyba zwykłe dojenie kasy i nic więcej :(
Smutne... Ale prawdziwe... Ja zbieram Warha od 1994r. i widziałem dużo zmian. Kiedyś GW miało swój klimat, a teraz to duża korporacja, wyciskająca kasę z ludzi - z nas. Smutno się robi jak patrzę w przyszłość. Jeszcze dojdzie do tego, że będą prepainty sprzedawać, które staną się taką dzisiejszą Konfrontacją. :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

Łukasz_ pisze: Ale przecież Krasnoludy nie takie rzeczy przetrwały. Zamknę się na sto lat w podziemnej twierdzy. Może jak wyjdę to śwat będzie lepszy :wink:
Nadzieja. To piękna rzecz. :D

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

Marchon pisze: Ogolnie mi osobiscie krasnale ze starych edycji tak na pierwszy rzut oka sie nie podobaja. Dopiero jak potrzymam takiego w rece, albo zobacze co da sie wyciagnac kolorami z takiej figurki stwierdzam jakie co cudo :]
To jest właśnie piękno metalowych figurek z przed lat. Ja mam ich dużo i są wspaniałe! Można ze starych modeli naprawdę dużo wyciągnąć. Dlatego metal zawsze będzie miał to "coś".

Niedawno byłem o krok, od sprzedania mojej armii krasnoludów, ale usiadłem, popatrzyłem prosto w oczy moim 20 metalowym Longbeardom i zrozumiałem, że nie mogę im tego zrobić. Są zbyt fajni. Dużo razem przeżyliśmy. Wygrali dla mnie dużo combatów. A ja chcę ich sprzedać? Wtedy zrobiło mi się smutno i nie mogłem, po prostu nie mogłem tego zrobić... :cry:

Czasami brakuje mi kasy na szmery bajery, ale kocham moją armię długobrodych opijusów i nigdy się jej nie pozbędę. Może leżeć nawet 100 lat w szafie, ale nigdy przenigdy ich nie oddam. :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

kurfa, mam takie same myśli...ilekroć myslałem o sprzedaży figsów, spoglądałem na mój oddział slayerów, zastanawiałem się ile jeszcze potworów jest do zabicia, ile zniewag do pomszczenia i piwa do wypicia... i zawsze mi przechodziło.

Teraz też poluję na allegro na staroedycyjnych warriorów :D :D

Włodzimierzu, stawiam kufel jakbyś kiedyś był na Dolnym Śląsku :D

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

Grazbird pisze: Włodzimierzu, stawiam kufel jakbyś kiedyś był na Dolnym Śląsku :D
Będę zaszczycony. 8)

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Można jeszcze kupić metalowych ironów na stronie cytadeli.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

['] ['] ['] :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Metal to metal i nie ma w tej kwestii dyskusji.
Tez zbieram/gram figsy od około 94r. i też zacząłem od knypów.
Jestem w nich zakochany chociaż grywam nimi coraz rzadziej.
W tym miejscu chciałbym potwierdzić słowa Włodka, kiedyś GW miało klimat( przedmioty na kartach, czary na kartach ) teraz również obawiam się, że kolejna edycja przyniesie zasady rodem dla debili a figurki będą z gówna.

Włodek
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39
Lokalizacja: Ateny V w. (Warszawa)

Post autor: Włodek »

ensifer pisze:kolejna edycja przyniesie zasady rodem dla debili a figurki będą z gówna.
To święta prawda :!: Muszę gdzieś to sobie zapisać. :-k

ODPOWIEDZ