Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pakerson
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109
Lokalizacja: Twierdza Alkarin Leszno

Post autor: pakerson »

jak masz to daj. a mi swoja droga sie podoba ten drugi z tym drewnianym młotem;d
chetnie kupie katapulte dwarficką :) z 6 albo i jeszcze starszej edycji w rozsądnej cenie :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Mad Rogata już od dawna uwazam za jedną z najbardziej wypasionych figurek krasnoludów. Jak dla mnie model bomba.

Sigurd jest jeszcze zacny :)
Obrazek

GildiaNajemnikow
Plewa
Posty: 9

Post autor: GildiaNajemnikow »

Proszę bardzo, oto fotka porównująca skalę dwarfów różnych firm.

Obrazek

Od lewej mamy kolejno:

- dwie figurki GW
- dwie figurki Black Tree Design (z Dwarf Warriors Command Group)
- Sigurd Hareksson z Corvus Belli
- Dwarf Champion z West Wind
- Vidar Wolf Helm z Celtos
- Mad Rogat z Freebooter Miniatures

Może nie do końca widać to na fotce ale najbardziej odstaje West Wind, figurki są sporo szersze niż reszta. Wydaje mi się, że pozostałe firmy skalą pasują ok.

Jakbyście chcieli jeszcze jakieś dodatkowe fotki figurek ze sklepu piszcie na PM'a.


Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

O kurcze... - przyłączam się do pytania - genialne modele!!!

Offtop: [wybaczcie]
Wilqu pisze:White Lions: Stubborn/Biega po lesie/Elita siła 4 !!/ASF, niebywały sv od strzelania/w opcji magiczny sztandar = 15pkt
Great Sword: Stubborn/Full Plate/Elita siła 3!!/ brak magicznego sztandaru = 10 pkt
Tak wiele różnic za 5 pkt ŻENADA
Oddam ci WL, za GS ok? Tylko, że biorę wtedy czołg, działa i kapłanów (z papamobile) ok?
Takie narzekanie na poszczególne jednostki jest IMO bezsensu - bo każda frakcja ma słabsze, i lepsze - ale i tak WSZYSTKO zależy od konstrukcji CAŁEJ armii.
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Kris pisze: Oddam ci WL, za GS ok? Tylko, że biorę wtedy czołg, działa i kapłanów (z papamobile) ok?
Takie narzekanie na poszczególne jednostki jest IMO bezsensu - bo każda frakcja ma słabsze, i lepsze - ale i tak WSZYSTKO zależy od konstrukcji CAŁEJ armii.
Czekam na info o wymiarach tych modeli co do twojego zdania ..oddam za darmo czołg GSy i altar +dorzucę działa .....za WL, bolce, i rydwany takie moje zdanie a dlaczego bo te kalesonki rozplątują wszystko w/w wymienione..zresztą nie mam zamiaru polemizowac na temat niezrównoważenia zasad..interesują mnie te krasie i tylko one w tej chwili...

P.S. Pozatym przyganiał kocioł garnkowi :D :lol2:

Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie Question
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Czemu mnie nie dziwi, że mój opis został zacytowany? :wink: Tylko mój jest wyrazem frustracji - gdy czasem z uśmieszkiem przeciwnik pyta "Ile tafa ma twój lord?" - znajdź mi inną (nie długouchą) armię gdzie lord nie ma przynajmniej T 4! To nielogiczne by lordowie byli tak miętcy!!! Nie narzekam, na przegięcie armi/jednostek

Ale dobrze - kończymy, bo nas pogonią :twisted:
Czekamy na mądrego odnośnie rozmiarów figurek...
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Dokładnie ludzie pisać jaka to skala kto wie dla niego beczka piwa!!! Modele są IMO prześwietne a na stronce brak info...

EDIT:

Tale of War is a Spanish manufacturer of 32mm miniatures, featuring dynamic sculptures........


dobra h bombki strzelił choinki nie będzie :evil:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

gdzies widziałem fote bohatera tego w oddziale krasków GW i jakos znaczaco sie nie wyróżniał...
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

http://www.coolminiornot.com/154255

Z jakiego systemu są te dwarfy? Idealni młotkowi.....
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to hammererzy z Gamezona... mam taki oddział. Do battla idealni (tak jak wszystkie figurki tej firmy ;) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

Tylko dlaczego sztandarowy trzyma topór ?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Też ich mam:) A sztandarowy jest zrobiony z innego figsa (hammererzy z Gamezone nie mają swojego sztandaru), może dlatego ma topór, chociaż akurat wygląda ta kosałka na tą z GW więc w sumie nie wiem czemu topór a nie młotek :)
(A btw przyszedł do mnie ten nowy Bugman, mam już wszystkich :) prawie jakbym zbierał pokemony)

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Z troszkę innej beczki:

[-X Odradzam zakupy w Black Tree Design. O ile dawniej kupowało się tam pierwszorzędnie (piękne oldskulowe krasie), o tyle ostatnio... niech ich szlag trafi! Od początku października czekam na realizację zamówienia, najpierw przez 5 tygodni brak wysyłki, a jak przysłali, to połowę zamówienia, w tym część inne niż zamawiałem. Olewają maile. Banda s...synów. :evil:
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Black Tree wycofuje się z Polski :| A dokładnij gościu który to prowadził sklep poprostu zwija interes, bo mu się to przestaje opłacac ze względu na długie terminy dostaw z Anglii. Takie info dostałem jak tam dzwoniłem.

Szkoda bo miałem zamówienie na park maszynowy...

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Kupowałem w Anglii.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

GildiaNajemnikow
Plewa
Posty: 9

Post autor: GildiaNajemnikow »

Z tego co wiem BTD i mówię tu o "centrali" w UK, a nie polskim dystrybutorze, który zakończył działalność, ma ostatnio spore problemy logistyczne i tym podobne. Podobno cała firma, łącznie z produkcją, ma przenieść się do USA co raczej nie ułatwi zakupów (większe koszty przesyłki i ewentualne cło/vat). Ciężko powiedzieć jak to się wszystko skończy.

Jakby co mam jeszcze trochę dwarfów BTD na stanie, wiele tego nie ma ale coś zawsze można znaleźć.

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Ma ktos moze jakas fugurke Scibora? Jak sie one prezentuja z miniaturkami GW?

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Czy ktos ma pojecie skąd jest ta figurka? Wlasnie do mnie przyszla [dobry prezent na nowy rok..] i tak sie zastanawiam, bo model swietny. Cos trzeba tylko zrobic z ta czaszka z helmu. Krasnal jest moze o milimetr wiekszy niz figurki GW, ale nie widac tego tak na pierwszy rzut oka. Bede wdzieczny, bo moze sie przerzuce wlasnie te figurki:)
Obrazek
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Jak na moje oko to Reaper. Przejrzyj ich galerie, moze go znajdziesz.

ODPOWIEDZ