Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Łukasz_ »

Tak dla wyjaśnienia. To są thundzi z 5 czy 6 ed. bo mi sie już pomieszało gdzie jacy byli, a w googlach nie mogę znaleźć.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Rakso na pewno będzie wiedział. ;D Wszak to jego piękności.

Wcześniej dałem link do stronki z figsami dwarfów z chyba wszystkich edycji. Powinieneś tam znaleźć to co Cię interesuje.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Ja tam widzxe 2 szostoedycyjnych (oba sa w pierwszym rzedzie, jeden srodkowy drugi na max po lewej), reszta 5 edyca. Myle sie? :)

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

tylko ten z prawej jest 6ed.

EDIT:
haha, ich prawą miałem na myśli, haha. namieszałem, mea culpa
Ostatnio zmieniony 24 paź 2010, o 18:37 przez Aron_Banalny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

pierwszy rząd maks po lewej to 6 edycja, reszta jest starsza.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Rakso! Czemu Cię nie ma, kiedy jesteś potrzebny?? :shock:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

powróciłem :)

jak już niektórzy wspomnieli. Misiek w pierwszym rzędzie z lewej to model z 6 ed, reszta to modele GW z 4 i 5 ed.
Trzeba szukać na allegro/ebay.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Wiem, że figurki Black Tree Design są powszechnie znane, ale zauważyłem w ich ofercie dział Harlequin Miniatures, a wśród nich krasnoludy. Wygląda to tak: http://www.blacktreedesign.com/europe/home.php?cat=2366
Przyznam, że całkiem ciekawie, zwłaszcza bombarda, która przywodzi na myśl tą z II czy III edycji i jestem ciekaw, czy wielkością pasuje do starych modeli GW i Marauder, bo właśnie na nich planuję teraz bazować przy rozbudowie mojej armii...
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Bayard pisze:http://www.blacktreedesign.com/europe/home.php?cat=2366
Przyznam, że całkiem ciekawie, zwłaszcza bombarda, która przywodzi na myśl tą z II czy III edycji i jestem ciekaw, czy wielkością pasuje do starych modeli GW i Marauder, bo właśnie na nich planuję teraz bazować przy rozbudowie mojej armii...
Pasuje bardzo dobrze. Długość działa z łożem (samej lufy): 5,5 cm (4,2 cm). Średnica lufy w najgrubszym miescu: 1,2 cm. Wysokość gościa z wyciorem: 24 mm.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Jaj, armia złożona z kraśków staroedycyjnych ma klimat, niezaprzeczalnie.
Ale coś takiego na Hamków:
Obrazek

Ooo, nie.

To jest mój wybór:
Obrazek

Zauroczyłem się jak tylko zobaczyłem ^^
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Faktycznie troszkę biedni jak na gwardię królewską. A Tobie, cahir, to się chyba gdzieś link lub obrazek zgubił.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Gamezonowi Hammererzy sa świetni i już od dawna są wybrani na moją Gwardię. Niby troszkę biedni, ale fajne wzory, fajne młoty i pozycje. Nie to co Gamesworkshopi. Czekam tylko na pensję :)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

A Tobie, cahir, to się chyba gdzieś link lub obrazek zgubił.
Który??

A co do Hamków - zakochałem się w tych modelach, kiedy pokazał mi je Łukasz_ ;D Są świetni. Dosyć dużo wzorów, odpowiednio podpakowani jak na gwardię przystało. W tym tygodniu zamawiam 30 sztuk 8)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Tyle że ciężko ich w oddziale ustawić, wiem bo mam ich i bez ponumerowania podstawek nie wyobrażam sobie ustawiania ich za każdym razem ;x

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

A jak wygląda cały unit? Możliwie czy widać, że to tylko 9 wzorów?
Bo są dynamiczni i fajni, a numerowanie to normalka, przecie to Gamezone :)
Masz może zdj. swojego oddziału?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Z tego co mi Łukasz pokazywał to nie wydaje mi się, że widać ich powtarzalność. Na pewno jest mniejsza niż plastików GW czy Hamków GW, gdzie mamy chyba 5(?) wzorów :shock: Żenua.

A numerować trzeba ;D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Może już słyszeliście, a może nie ale avatars of war wypuszczają pierwsze regimenty

Regiment boxed set: 20 to 24 figures (including command) at 25EUR
Horde boxed set: 32 to 36 figures (including command) at 35 EUR

Oczywiście z racji tego że krasie to najwaleczniejsza rasa 8) a modele są świetne jednym z pierwszych boxów będzie regimencik slayerów :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tu wrzucam link do dyskusji na forum na ten temat, za niedługo powinny być pierwsze foty http://www.avatars-of-war.com/eng/forum ... 2&start=60. W boxie ma być sporo bitsów (tak, to będą pierwsze plastiki AoW).

pozdrawiam
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Bandit - You've just made my day :D
Niech beda choc w polowie tak wypasione jak pojedynczy bohaterowie.. [-o<

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Quaki - nie tylko Twój :), ja też się pozytywnie zaskoczyłem. Też trzymam kciuki żeby były bliskie pieczołowicie wykonanym pojedynczym bohaterom.
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Mongrim pisze:A jak wygląda cały unit? Możliwie czy widać, że to tylko 9 wzorów?
Bo są dynamiczni i fajni, a numerowanie to normalka, przecie to Gamezone :)
Masz może zdj. swojego oddziału?
Moi Hammererzy składają się tylko w części z hammererów z gamezona, reszta to wojownicy z dwurakami (też GZ) i parę innych modeli - wynika to stąd, że nie chcę mieć w armii dwóch takich samych modeli, a robię tylko z metali więc nie jest to tak proste :) Dlatego w tej kwestii niestety Ci nie pomogę ;)
Zdjęć nie mam, choć unit jest zrobiony, miałem w planie porobić fotki większej części armii naraz, ale malowanie krasnoludów stoi w miejscu przez zamówienia, więc nie wiem kiedy domaluję coś dla siebie i wrzucę na forum.

ODPOWIEDZ