Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Arbiter Elegancji »

Boxy od AoW, z jednej strony wypas, a z drugiej skąd ja na to wszystko znajdę fundusze :roll: :mrgreen:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Jak ja się cieszę, że już mam pieniążki! ;D

Boxik Slayerów w takiej cenie z wielką chęcią nabędę :twisted:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »


Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo fajny regiment będzie z takich panów :D
IMO lepsi niż berserkerzy z Mantica, przynajmniej mnie się bardziej podobają.

Ach te trudne słowa :wink:
Ostatnio zmieniony 3 lis 2010, o 08:39 przez Arbiter Elegancji, łącznie zmieniany 1 raz.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Miales na mysli "przynajmniej" ? :D
Mi osobiscie Manticowe modele nie podchodza. Tutaj za to zapowiada sie duzo ciekawiej.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Są troszeczkę "wyżyłowani". Nie żebym narzekał :roll:

I tak ich kupię :D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

"Wyżyłowani"? W jakim sensie ?
Mi się bardzo podobał ten slayer, ładne i solidne wykonanie, a opcja różnego ustawienia elementów figurki - SUPER (pomysł który gw powinno już dawno zrealizować). Nie będzie przynajmniej problemów żeby ustawić ich w regimencie. Ciekaw jestem jak zrobią FCG :), ale już po tej figurce widać że może być tylko lepiej.
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Wyżyłowani - w sensie takim, że popatrz na szyję - jest strasznie gruba w stosunku do głowy. Ale do pewnie efekt przepakowania 8)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Teoretycznie to on nie ma szyi podobnie jak 95% humanoidalnych figurek w bitewniaku 8) .A to że ma dość obficie rozwinięte mięśnie (czworoboczne chyba :P ), to akurat również dość powszechna cecha w figurkach, szczególnie takich które mają znaczne braki w ubiorze/pancerzu :).
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

powiem tak, O KU%WA!

http://www.manticblog.com/?p=1938

love it! :oops:

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

jak dla mnie nadal takie sobie
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

pingu pisze:jak dla mnie nadal takie sobie
manticowe jakos bardziej "zaciete do walki" niz: http://replikator.intelishop.pl/pic/bp3126.jpg
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Mnie też się niezbyt podobają, ale zajebiste jest to że wreszcie mamy jakiś wybór (a będziemy mieć coraz większy) jeśli chodzi o plastikowe regimenty :) . Jeszcze niedawno było tylko GW, a teraz doszli Mantic i AoW. Dodć do tego szeroki wachlarz alternatywnych metalowych modeli i nie mamy co narzekać na nudę i powtarzalność armii.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Jak dla mnie Mantic odpada, ze względu na krótkie bródki jegomościów. Nie wyglądają zbyt "fluffowo" :roll:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Ładne dynamiczne pozy tych kolesi z mantica ale nadal sam wygląd krasnoludów woła o pomste do nieba, krótkie brody i hełmy jakby sami sie tymi młotami po głowie okładali.... Jeśli chodzi o tą jednostkę nadal wole reapera/gw.
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Obrazek
Ale to przecież praktycznie Ironclady. Wielka mi nowość. :|
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

okropne manticowe figurki! wszystkie! naprawdę marność nad marnościami (imo)

a te widzieliście?

Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Super modele, masa szczegółów i dynamiczne pozycje, tylko ten nos u pierwszego...

Tylko chyba trochę za bardzo przyzwyczaiłem się do stylistyki GW i firm, które się na nich wzorują. Te kraśki wydają mi się jakieś takie chuderlawe, niedopakowane... i mają KOLANA :shock:

Ale się napaliłem na slayerów z AoW =D> ! Jeszcze za taką cenę. Jeśli wszystkie modele będą tak udane jak ten pierwszy slayer to nie ma siły, która by mnie powstrzymała przed zakupem.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Jak juz mowimy o czyms w stylu Rangerow, mi osobiscie jednak bardziej podchodza Pathfinderzy z Dwarf Tales (wiem ze gdzies tu juz byly):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

One są kozackie, mają kapturki, ale za to trzeba spooooro zapłacić
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

ODPOWIEDZ