Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Arqueek »

Te hamki z BTD wygladaja jak zwykli warriorzy, gamezonowi sa imo the best.

Swoj droga Booxi masz najbardziej wkurwiajacy avatar jaki w zyciu widzialem :wink:

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

tu rozchodzi się też o pieniążki, gamezonowi wychodzą podobnie cenowo do modeli GW. Dlaczego uważasz, że jest wkurwiający?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Arqueek pisze:
Swoj droga Booxi masz najbardziej wkurwiajacy avatar jaki w zyciu widzialem :wink:
True. Zjawiskowo - wkurwiający :!: [-X :wink: . Proszę nie irytować forumowiczów :D .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

dalej nie rozumiem co macie na myśli :( ładna dziewczynka, co prawda nie lubię jak śpiewa, ale ładna :D

edit: Runepriest : http://www.blacktreedesign.com/europe/p ... 314&page=4

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Booxi pisze:dalej nie rozumiem co macie na myśli :( ładna dziewczynka, co prawda nie lubię jak śpiewa, ale ładna :D
No właśnie :evil: :D :!: .

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Booxi chce się wyróżniać:P, ale jak dla mnie w żadnym stopniu mi nie przeszkadza:D wolne forum, można mieć co się chce:P
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

nie można - mi admin kazał skasować animowany podpis...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dajcie spokój chłopakowi... To był zwykły żart z tym avatarem.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

żart nie żart, wszyscy kochają mój awatar i ja o tym wiem :D

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

cahir pisze:nie można - mi admin kazał skasować animowany podpis...
Patrz, mnie sie nawet nie pytali :lol2:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Dla odświeżenia tematu pozwolę sobie zamieścić kolejnego producenta krasiowych figurek. GW nie zastąpi, ale na pewno wniesie świeży powiew :wink:

http://stunties.com/wiki/index.php/Ratnik_Miniatures
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Zajebiste modele! Szkoda że można je póki co kupić tylko w Rosji z tego co wyczytałem (chyba że są już dostępne w jakichś cywilizowanych krajach?)

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Swoją drogą, nazwę mają że ho-ho :wink:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ratnik

Tak zupełnie przy okazji - jakaś francuska firma czas już jakiś temu [no, paręnaście lat co najmniej] wypuściła serię dwarfów-mechaników w skali 54 mm, chyba 5 sztuk. Nie wiecie, jak ten producent się nazywał? Ja to widziałem w czasach, gdy figuranctwo w ogóle mię nie ciekawiło...teraz żałuję, że nie kupiłem :/
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

kisio
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: kisio »

Jeśli dobrze zrozumiałem newsletter z BTD od 1. marca wszystkie figsy idą o 10% do góry więc jeśli ktoś planował zakup warto mieć to na uwadze.

Booxi bierzesz w końcu hamków od nich czy jednak szukasz oryginałów?

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ich modele są troszkę drobniejsze niestety, szczególnie właśnie hammerersi jeżeli miałby w nich stanąć lord na tarczy nie pasowałby kompletnie. Może skuszę się na katapulty i longbeardów ale hammerersów na razie odpuszczam. Oni nawet nie odpisują na maile -.-

kisio
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: kisio »

Tego się trochę boję, jak jeszcze przeczytałem, że na figsy można i pół roku czekać... ;/

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

no dokładnie, złożę niedługo pierwsze mikroskopijne zamówienie, zobaczę ile będę czekać

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

http://allegro.pl/dwarf-siege-gun-empla ... 15861.html - czy ktoś kopił już coś takiego lub ma na ten temat opinie? bo jeśli ta żywica jest w miarę trwała to mamy piękny zestaw działo ogniowe ,armata i oargany w naprawdę niskiej cenie.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

5 modeli... ja tam widzę 3 i dwa płotki ;D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

brzyyyydddddkieee

ODPOWIEDZ