Gildia Kupiecka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Re: Gildia Kupiecka

Post autor: likaon »

Cahir gratuluje ci wygrałeś :roll:
Myślałem że to ja najbardziej obrażam i denerwuje pokurcze, ty jednak wroczyłeś na zupełnie nowy poziom
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Krasnoludzkie metale są fajne a wręcz zajebiste ale nie wszystkie ;) Te z linku są wyjątkiem od reguły że wszystie stare metalowe krasnale muszą byc piekne ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

de gustibus non est disputandum.

i tyle w tym temacie. Resztę będę wycinał jako offtop.
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Doznałem szoku otwierając ostatnią stronę: "co ja tam takiego znowu napisałem??" :shock:

Dzięki Rakso za uratowanie tyłka przed hordą fanów starych metali ^^
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Zmiana planow - czy ktos z was skladal moze 7-edycyjnych, pudelkowych Warriorow z tarczami+bronia reczna i ma na zbyciu dwuraki z pudelka?
Chetnie przygarne, w zamian oferuje walute/piwo/inne bitsy 8)

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Mam na zbyciu. w większych ilościach. Odezwij się.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Panowie, wiecie może skąd wytrzasnąc gąbeczki do walizki na figsy? Walizkę mam, a gąbek nadal nie i trochę szkoda mi figsów.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

cahir pisze:Panowie, wiecie może skąd wytrzasnąc gąbeczki do walizki na figsy? Walizkę mam, a gąbek nadal nie i trochę szkoda mi figsów.
Market budowlany, tapicer (choć tu wyślij lepiej ładną siostrę lub koleżankę :wink: ).
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Market budowlany - byłem w Ler-la-merlę i z widziałem tylko tą gąbkę do paneli... Ale ona dosyć twarda jest i trzeba hurtem kupować. 20m2 mi się nie widzi ;]
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Poszukaj gąbki raczej w dziale materiałów obiciowych. Markety budowlane mają różny asortyment, więc brakiem w Leroyu się nie sugeruj.
Nie wiem czy w Łodzi jest coś takiego jak hurtownie materiałów obiciowych - w Wawie są na Woli (bodajże na Ordona).
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Bandit
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Karaz-a-Karak chociaż częściej Będzin

Post autor: Bandit »

Quaki jakby Ci trochę zostało tych oburaków od Gremliego to chętnie przygarnę z 10 sztuk :) (ewentualnie jeśli nie weźmiesz wszystkich to dałbyś cynk to napisze do Gremliego :) )
Krasnoludy podjęły okrzyk, rogi zagrały długo i mocno ze szczytu wzgórza.

...-Oto tutaj stawiam kamień krzywd Zhufbaru i stąd się nie ruszymy! - zawołał król czystym głosem, niosącym się ponad wrzawą orków.
-Odniosę zwycięstwo, stojąc na tym kamieniu, albo zostanę pod nim pochowany.Żaden krasnolud nie ruszy się na krok w tył za tę linię. Śmierć lub zwycięstwo!...

Moje malowanie

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

cahir pisze:Panowie, wiecie może skąd wytrzasnąc gąbeczki do walizki na figsy? Walizkę mam, a gąbek nadal nie i trochę szkoda mi figsów.

Allegro szukaj w materiałach do wygłuszenia studia.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

wiecie moze czy sa gdzies do kupienia same shieldy jak z RoR dragons company?

tutaj zjecie:
Obrazek
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

IMO takie okrągłe można zrobić z guzików o odpowiednim kształcie i po odpowiedniej obrobce GS-em ;]

A te łezkowe... hmmm, nie mam pojęcia.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 586

Post autor: Kraggo »

Może tutaj ktoś odpowie na mój apel (w dziale kupię/wymienię brak odzewu):

Poszukuję 10 metalowych tarcz do Ironbreakerów (chodzi o aktualną edycję, czyli motyw z toporkiem), ale jeśli ktoś dysponuje mniejszą ilością to również mnie to zadowala (ratuje mnie każda sztuka).

Ponadto mam do wymiany command group ironbreakerów na trzech zwyklaków. Przygarnę trójkę kompletnych szeregowców w zamian za grupę dowodzenia (nie mają tarcz).

Oferty/propozycje/pytania -> priv :)

W Krakowie możemy dograć sprawę od ręki.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

cahir pisze:Panowie, wiecie może skąd wytrzasnąc gąbeczki do walizki na figsy? Walizkę mam, a gąbek nadal nie i trochę szkoda mi figsów.
Allegro i gąbki akustyczne.

Tych 2h starczy dla wszystkich ;)
Ja tu tylko sprzątam.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Kupie klopy najlepiej stare na kółkach choć nowe też mogą być.
Kontakt pw.

-Długi-
Plankton
Posty: 2

Post autor: -Długi- »

Poszukuje lufy do plastikowej armaty. W zamian oferuje wszelakie bitsy do Dwarfów.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Z chęcią zamienie taką lufę na dwuraki do 6 edycyjnych warriorsów w ilości 20-30 najlepiej.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Ma ktoś na sprzedaż starego obsługanta do bolca? Chodzi mi o tego z boltem uniesionym nad głowę. Mam zamiast niego kusznika z 5 edycji, mogę się więc zamienić, lub poprostu odkupić :wink:

ODPOWIEDZ