Gildia Kupiecka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: Gildia Kupiecka

Post autor: gerald_tarrant »

zależy za jaką i w jakim stanie...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

zależy jaki model i zależy czy kupujesz czy sprzedajesz PS. gdybyś sprzedawał napisz do mnie najpierw chętnie coś kupię :D

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Nie tylko Ty coś chcesz kupić ze starej edycji :P do mnie też możesz pisać, zakupie chętnie stare modele.
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

wydaje mi sie ze 13 za jakikolwiek krasnoludzki metal to jest cena ok i dla kupujacego jak i sprzedajacego.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

slayerzy są troszeczkę tańszy

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

no chodzi o modele juz nie dostepne, a kolesia na allegro nie kumam :)
10 za slayera dobry deal ;)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

10 za każdego slayera to dobrze. za starutkich berserkerów można tak do 35 zapłacić 40 max więcej to przeginka, dalsze edycje zależą od modelu, np golasek z flailem ostatnio poszedł na allegro za 47, pan z dwoma mieczami podszedł pod 30, inne modele w granicy 15 zł. Ogólnie najdroższe są modele nietypowe typu 2 miecze, ręka na temblaku, z toporem i łańcuchem idącym od nosa i ZACIŚNIĘTĄ pięścią (model z otwartą ręką jest bardziej popularny), model z drewnianą nogą oraz brzydal z morgensternem nad głową. Niekiedy model z jednym okiem i dwuręcznym młotem.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

No ja będę miał w końcu 30 zabójców + 12 piratów + 3 doomków, ale niebawem zabieram się za kompletowanie drugiej 30 ci juz będą mieli zielone grzywy:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

pingu pisze:No ja będę miał w końcu 30 zabójców + 12 piratów + 3 doomków, ale niebawem zabieram się za kompletowanie drugiej 30 ci juz będą mieli zielone grzywy:D
jak już fapujemy nad naszymi armiami, to przyjdą do mnie jeszcze 2 paczuchy i mam zabawy na co najmniej 6 miechów - ~6k armia do przerobienia, konwertowania i malowania... !fuck yeah!

do szczęścia brakuje only dodatkowych 15szt LongDrongów ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

eh no na ja też mam jakieś 6k do pomalowania :/ fok
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

dideroo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dideroo »

Mam pytanko co do longbeardów. Istnieją może plastiki czy tylko metale? Coś mi się obiło o uszy a nie mogę znaleźć.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

W czyster teori istnieją plastiki. Są to Wojownicy sklejeni (sic!) w wersji z maskami na twarzach ](*,)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

o.O a ja uważałem moją 30 slayerów za już przegiętą ilościowo zważając na ich aktualnie wątpliwą przydatność w walce na 6k pkt się nie wystawię, ale powoli powoli zbieram kolejne klocki dobijając do 30 narazie mam tylko plastikowych warriorów i longów, slayerów i zacząłem hammerersów później uzupełnię IBków, do tego czasu pewnie już napiszą dla nas AB i IBki będą przydatne :D

dideroo
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: dideroo »

A w jakim opakowaniu najdują się longi?

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

w tym samym co zwykli warriorzy. GW to idioci bez stylu i nowych longów robisz doklejając im dołączone do zestawu beznadziejne, brzydnie, paskudne, niegustowne, obrzydliwe nie pasujące tak naprawdę plastikowe maski. A no i możesz im pomalować brody na biało, ale tego to nawet na pudełku nie ma -.-

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

http://vanaheim.pl/dwarfs-core-units/82 ... iment.html

Ale odradzam używać takiego rozwiazania ;)

Edit:
@Boxi miałem napisać to samo ale mi się nie chciało :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

a ja jestem oburzony i piszę :D wszyscy mają teraz ładne plastiki a my co ? syf kiła i mogiła. Sam ubolewam nad moimi plastikowymi nowymi warriorami :(

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Problem w tym że jeżeli chcesz zagrać, nie masz ~500 zł na zakup metali, tylko chcesz jakimś tańszym sposobem zagrać to pozostają Ci plastiki. Zawsze możesz potem po prostu przemalować brody, odkleić maski i będziesz miał zwykłych wariorów.
Ja tu tylko sprzątam.

kisio
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: kisio »

Wyjdzie nowy AB, zmieni się nazwa z długobrodych na białobrodych i się dopiero wszyscy zdziwią ;)

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

No tu sie zgodze że wszyscy mają zajebiste plastikowe modele a my co ? Kurduple z dupa jak beczka i to na dodatek w sukience, a za to klata prawie jak u elfa... Ale przynajmniej jak AoW wyda plastikowych Slayerów to będzie dopiero szpan :mrgreen: Poza tym pewnie przy okazji nowego AB (czyli pewnie jakieś 1,5 roku) wypuszczą troche nowych figsów ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

ODPOWIEDZ