Noobowskie pytanie ...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Re: Noobowskie pytanie ...

Post autor: Fluffy »

jest Cg wiec ful wypas, granaty, te sprawy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

a z cg ile punktów wyjdzie??
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

muzyk 5 p
sztandar 10 p
weteran 10 p
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

thx
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Ola!
Pytanie o Master rune of chonotu
Jak jej używacie? W jakich sytuacjach? Kiedy chcecie, żeby ktoś zaszarżował, albo żeby ktoś nie marszował tylko poszedł na odległość normalnego ruchu, albo żeby kogoś wystawić na szarże innej jednostki od boku?
Ja wiem, że moje zdolności strategiczne są marne ale nie widzę zbyt wielkiego zastosowania dla tej runy - tym bardziej, że jest ona jednorazowego użytku. Wiem, że sporo ludzi jej używa i lubi więc chodzi tu tylko o mój skill...
Ale 4 all!
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

albo żeby ktoś nie marszował tylko poszedł na odległość normalnego ruchu
szarża musi być wykonalna

a przydaje się np. jak masz go oddziale, który rozkręca wszystko. wymuszanie szarży przydaje się, zwłaszcza w tak mało ruchliwej armii

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

mi sie ostanio kilka razy udalo zlapac smoka DE z czarka... stal tuz przy krawedzi wiec flee odpadalo a wbicie sie w klocek hammererow z bsbkiem tez nie okazalo sie dla niego najlepszym rozwiazaniem :) a w ostatniej bitwie jaka rozegralem pol bitwy szedlem do przeciwnika ale nie jest to latwe jak ma sie krotkie nozki :) no i bym nie doszedl bo przeciwnik beszczelnie sie cofnol ale w ostatniej turze stojac na krawedzi i on mial dylemacik... flee za stol albo spotkanie z hammererami :D
generalnie "ch no tu" jest super jedyna wada to to ze nie dziala na ItP ktorych teraz jest mnustwo :|

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

cho no tu, klocek hamków z twardym lordem i heja. walimy smoki. jeszcze tylko dobre ustawienie i jest sporo dylematu- szarżować, czy wiać. i wypaść za krawędź. sporo smoków pozabijałem przy użyciu challenga. kilka udało się ubić w sposób klasyczny- szarżując na nie- raz nawet na turnieju wszarżowałem w smoka slayerami.
sporo padło od strzelania........

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Apropo slayerów. Generalnie jednostka która zajmując slot special, i drogo kosztując spada od obstrzału jak mucha... Wiadomo jak dojdą w coś dużego to pewnie ubiją, ale szanse na to, że dojdą do czegoś dużego są raczej marne. Czy używacie ich? Jeżeli tak to w jaki sposób? Chowanie za większym oddziałem jest chyba dość trudne:/ Do tego jest sens wystawiania slayerów chyba tylko na duże pkty:/
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

używamy.
nawet używamy lorda slayera...
jeden z najlepszych oddziałów krasnoludzkich. co do skuteczności - zapraszam do przeszukania kilku tematów z naszego forum, tak pomiędzy marcem a majem :D

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Chce sobie kupic kilka figsów do dwarfów.
na 100% battalion powiedzcie co do niego dokupic:) bo nie wiem w jakiej ilosci brac jakies jednostki specjalne typu hammerersi itp... . Doradzicie cos? Generalnie chodzi mi o to w jakiej ilosci wystawiacie jednostki specjalne najczesciej:) Żebym nie nakupil po 20 z kazdego specjala jak sie go nie uzywa:) Chyba ze mi sie podoba dana jednostka tak jak IB to i tak kupie ich w ilosci 20szt:)
Pozdrawiam

Ps. i jakich preferujecie bohaterów:)?

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

a więc tak dokup na pewno maszynki!!!
- 2 katapy*
- 2 organki*
- hammererów
- Ironów
- jak chcesz to slayerów

z bohaterów to
lorda na tarczy/kowadło (radze lorda ale jak kto woli)
master engineer
BSB*
jakiś than*
no i musisz mieć oczywiście runesmitha*

jka to wszystko kupisz to dokup 2 lorda i masz armie na 3k :twisted:

tam gdzie dałem gwiazdki po prostu musisz to mnieć
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

J.w. z tym że odradzam na początek Ironów (wielu graczy uważa ich za najsłabszy specjal), łatwiejsi do grania są hammererzy. no i zamiast thana (nie BSB) radziłbym drugiego runesmitha.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

OK ok heh mi chodzi bardziej o to w jakij ilosci tych specjali zakupic:) ile boxów:P?

Ps. a co z longB? i co z górnikami? oczywiscie pytanie brzmi tak samo jak wyżej:P

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

longi, hamki, ironi: około 20
warriorzy 10/20/25 (zależy jak kto lubi)
minerzy różnie. Np.: rakso wystawia 7, ja lubie 10/12 a wiem że niektórzy wystawiają 20FCG
slayerzy 15-20
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Ok dzieki:)

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Wstrzymaj się do wyjścia nowej edycji Rule Booka

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

co sugerujesz? bo sorry ale sie nie wstrzymam kolejna podwyżka mnie zmasakruje musze teraz cos zamówic:)tz. chce zamówic wszystko:)

Awatar użytkownika
Ginnar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Ginnar »

Chodzi nie o podwyżkę(która mam nadzieję nas ominie) ale o to co będzie grywalne w 8ed, ja to tak zrozumiałem=)
Bo teraz zagrasz na pewnych jednostkach które po wprowadzeniu nowych zasad mogą być co najmniej nie grywalne.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

on sugeruje to żew owej edycji się wiele możę zmienić :(
więc te jednostki, które teraz są dobre w 8 ed mogą być dupne :(

ale na pewno się przydadzą hamerersi xD
no i lord na tarczy i kupcia kuszoli :D
to możesz kupować

do batalionu musisz na pewno dokupić 1 box strzelców (musisz mieć 10 kuszników 10 thunderersów i zostanie pare figurek z których radze złożęć jesdnak kuszników
potem 1 elitarną piechote (tak jak wyżęj mówiłem hammerersi są najlepsi)
i dużo maszyn ( polecam 1 organki 1 katapulte flame cannon bo figurka podobno ma być wycofana o ile już nie jest i działo bo zawsze się przyda 1)


to tak tyle powinieneś kupić przed 8 ed jeśli koniecznie musisz

ale radze zrobić jak gogol mówi kup soie batalion sklej tyle strzelców ile wlezie a potem czekaj na 8 ed i maluj batalionowców

:D to taka porada wójka Jarkka :D

a kurcze ktoś mnie wyprzedził :(
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ