Pytania krótkobrodego - zasady

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Re: Pytania krótkobrodego - zasady

Post autor: Filup »

Pixel pisze:Szybkie pytanie. Czy jakakolwiek runa wykuta na maszynie powoduje, że jej ataki są magiczne?
Jest wyrazny ustep przed opisem run, mowiacy o tym. Panowie, na niektore pytania na prawde mozna samemu sobie odpowiedziec... no chyba ze nie masz podrecznika, wtedy sory ;p
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dźwiedź pisze:Mam pytanie o Master rune of Flight. Czy topór z tą runą nałożoną na broń zabójcy przy atakach strzelaeckich nadal posiada zasady specjalne miotającego tzn: przerzut warda, zadawania d3 ran i zasadę slayer (woundowanie na 4+)?
Tak.

Buahahahahahahahahahaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Filup pisze:
Pixel pisze:Szybkie pytanie. Czy jakakolwiek runa wykuta na maszynie powoduje, że jej ataki są magiczne?
Jest wyrazny ustep przed opisem run, mowiacy o tym. Panowie, na niektore pytania na prawde mozna samemu sobie odpowiedziec... no chyba ze nie masz podrecznika, wtedy sory ;p
Nie gram krasiami tylko HE, dlatego interesowało mnie to pod kątem banerka:P Czyli w tej kwestii bez zmian, cieszy mnie to :mrgreen:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Baner HE jest problemem, szczególnie, że maszyny rarowe też proszą się o wykucie na nich run... No, ale pozostają nam jeszcze żyrosy, bombery i topory(a wiadomo, ze nie ma nic lepszego jak rozpłatać pyszałkowatego Elfa w walce wręcz) :wink:

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Slayerzy z hatem bardzo fajnie radzą sobie z elfami :) Co prawda jeszcze nie testowałem ich przeciwko każdej armii, ale wydaje mi się, że zdolność deathblow ugrywalniła pomarańczowych dziadów, a walcząc przeciwko czemuś z asl to w ogóle bajka :D
Obrazek

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Ich największym problemem jest slot special, który jest wypchany po brzegi. Już ich wolałbym w rare widziec..
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Marr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: Marr »

Mam nadzieję, że nie odkrywam teraz ameryki w konserwie :P ale dragon slayer zadaje d3 woundy również każdemu lordowi/herosowi na monsterze, bo zmienia im się troop type na monster :twisted:

FAQ GW
Q: Is a character mounted on a monster, chariot or monstrous beast
susceptible to the Killing Blow special rule? (p72)
A: No, as the character’s troop type as changes to ‘monster’,
‘chariot’ or ‘monstrous cavalry’ respectively, thereby rendering
Killing Blow ineffective. Only Heroic Killing Blow will work
against these targets.

Inną sprawą jest czy ma jakąkolwiek szansę dojść do kombatu :P

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Mam pytanie dotyczące Master rune of spite - za każdy niewysaveowany wound przeciwnik dostaje hita z S5. Jeżeli cannon strzeli nas za 6 woundów, obrywa on 6 hitów z s5 czy działa to tylko w cc i wypłaca maksymalnie tyle hitów ile mamy woundów?
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

dziala tylko w CC.
jesli w challengu przeciwnik nabija overkilla to tez sie licza. w koncu jak by nie patrzec rzuca sie na AS.

btw jesli przeciwnik ma zasade specjalna 'multiple wounds' to i tak odda sie tylko raz z S5.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Szkoda, już myślałem nad składaniem tanich runesmithów jako żywych-kolczastych tarcz :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

grałem slayerami przeciwko skavenom, i orkom.

teraz gra się fajnie slayerami. deathblow jest naprawdę fajny- zwłaszcza z bonusami do combatu :D
mistrzostwem jest deathblow z hatem :D

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Grazibird, wrzuć, proszę, jakiś battle report, niestety czasu brakuje, żeby samemu się pobawić, a niezmiernie jestem ciekaw rozgrywek na nowym booku, a już zwłaszcza - slayerami :)

mirai
Warzywo
Posty: 11

Post autor: mirai »

Morsereg pisze:
btw jesli przeciwnik ma zasade specjalna 'multiple wounds' to i tak odda sie tylko raz z S5.
A czemuż to?

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

bo rzuty na AS, warda czy regenke sa wykonywane po zwoundowaniu a przed multiplikacja ran.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Rakso_The_Slayer pisze:
Dźwiedź pisze:Mam pytanie o Master rune of Flight. Czy topór z tą runą nałożoną na broń zabójcy przy atakach strzelaeckich nadal posiada zasady specjalne miotającego tzn: przerzut warda, zadawania d3 ran i zasadę slayer (woundowanie na 4+)?
Tak.

Buahahahahahahahahahaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jeżeli dobrze myślę, to tam można zrobić d3W i Sx2. To wraz z przerzutem warda robi się fajne :twisted:
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

ale tym się już nie singluje :) więc nie rozumiem tego zachwytu

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Ale tym się zdejmuje kowbojów np.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

działem też :wink:

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Na dziale nie masz przerzutu wardów.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

nie mam AB pod reka. przepisze mi ktos zasade slayerow - deathblow?

--- edit ---
ok juz mam.
dzieki pysiek.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2014, o 08:30 przez Morsereg, łącznie zmieniany 1 raz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ