Pytania krótkobrodego - zasady

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Re: Pytania krótkobrodego - zasady

Post autor: Danrakh »

scr2205 pisze: 4 lis 2019, o 14:14 Dzięki :)
Chociaż kreska z seekerów była by fajna :)
Kreska nadal jest możliwa - po prostu stań bokiem do przeciwnika .

Aż oczy bolą od tej nowej skórki forum :P
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Mam pytanie odnoście Gyrocoptera i wyciągania fanatyków.
Gramy sobie na zasady 7 edycyjne i na ab z 6 ed.
Powiedzcie mi proszę, w którym momencie wyciągamy żyroskiem fanoli, gdy dolatuję na 8 cali i np lecę dalej za oddział, czy jak wyląduję np w pobliżu 8 cali od oddziału NG.
Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Z tego co pamiętam działa to tak że jak przelatujesz w 8" od oddziału to lądujesz, zgarniasz ewentualny wpierdol i jak przeżyjesz to lecisz dalej tam gdzie chciałeś. Ale jestem pewien tak na 75%
Ostatnio zmieniony 6 lut 2020, o 09:05 przez Ciara, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Fanatycy muszą zostać wystrzeleni jak wróg znajdzie się 8 cali od jednostki z nimi, po wystrzeleniu fanoli możesz dokończyć ruch (o ile wciąż żyjesz ;) )

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Hey. Jaka wersja Army Booka dla nas jest teraz obowiązująca na rozgrywkach? 2.0?

Awatar użytkownika
Łaki
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Łaki »

Zawsze obowiązuje ta, którą znajdziesz w zakładce "downloads" na stronie T9A https://www.the-ninth-age.com/community ... mple-page/
Obrazek

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Hey. Robię sobie rozpiskę w armybuiderze - ceny się zgadzają, limity też, aż tu nagle w sekcji Special pojawia się Dwarf Giant. Źle wersję wybrałem, czy to jakaś melodia przyszłości? Charakterystyki i cena zbliżona do tych Orkowych. :shock:

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Na pierwszego kwietnia został niby żartem dodany minibook, który dodał giganta do każdej armii, która go nie miała. Teraz wisi to w sekcji suplementów, więc jest na poziomie AB asklanders, Makhars, Cultist itd. i jeśli organizator pozwoli, można na tym grać. Ale jak to bywa z takimi dodatkami, nikt praktycznie tego nie używa.
Link dla zapoznania się: https://www.the-ninth-age.com/community ... load/3598/

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

I się znów za szybko podnieciłem. Rozumiem, że szanse na wejście Gianata do kanonu są mizerne. Ciężkie jest życie krasnali. :wink:

Awatar użytkownika
Łaki
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Łaki »

Wszelkie nowe jednostki mogą się pojawić gdy dostaniemy LABa (rework obecnego army booka). Prawdopodobnie nie szybciej niż 1-2 lata.
Obrazek

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

A prawdą jest, że GW myśli o powrocie do systemu bitewnego sprzed ery Sigmarowej? Gdzieś taką plotkę widziałem chyba. :?:

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Pod koniec zeszłego roku poszło info na oficjalnym kanale warhammera, że pracują nad "Warhammer old world". Tylko, że ma im to zająć tak ze trzy lata, może dłużej, jak sami napisali. Podrzucam link.
https://www.warhammer-community.com/201 ... warhammer/

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Hey,

Taka wątpliwość. W AB Ancestral Memory na Runic Smith kosztuje 30 pts (jeśli jest generałem) natomiast Armybuilder kasuje mnie na 50. Jaka jest faktyczna wartość?

Awatar użytkownika
Łaki
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Łaki »

Wcześniej kosztowało 50 pkt. 06.08 był update części booków. Mieli poprawić tylko skład, żeby book ładniej wyglądał i łatwiej się czytało. Przez przypadek pojawiło się kilka baboli: ograniczenie tylko do jednej opcji ekwipunku dla górników i ograniczenie rune of quickening do 0-1. Było potwierdzenie, że to błąd. Jak widać znalazł się też błąd na naszą korzyść i przypadkiem obniżyli cenę AM dla Runiarza. Jak się skapną to pewnie naprawią...
Obrazek

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Na razie jeden seeker więcej wchodzi. Jak znajdujesz moją rozpiskę w wątku rospiskowym?

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Jak warthron-e ma zasadę Hatred to ma ją tylko king i jego 4 tragarzy czy też cały oddział do którego wszedł ?
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Tylko tragarze. Nawet nie król.

ODPOWIEDZ