Konwersje

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Re: Konwersje

Post autor: Cormagh »

Jeśli ktoś jest ciekaw, to zamieściłem właśnie fotki swoich skonwertowanych plastikowych kuszników

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 1&start=20
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Czy jakiś mistrz konwertowania, myślał może nad przerobieniem thunderersów ze skull passa na kuszników?
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Booxi pisze:Czy jakiś mistrz konwertowania, myślał może nad przerobieniem thunderersów ze skull passa na kuszników?
hmmm dzięki za pomysł :D

pomieszam modele w ten sposób :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

no sposko ale powiedz jak ich skonwertować żeby te kusze targali w łapach :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Booxi pisze:no sposko ale powiedz jak ich skonwertować żeby te kusze targali w łapach :D
wg mnie prosto... szlifujesz lufy od góry tak by przypominały kusze i naklejasz (teraz nie bijcie za brak specjalistycznych nazw) "wyginajkę" z cięciwą z zestawu kuszoli
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Smh pisze:
Booxi pisze:no sposko ale powiedz jak ich skonwertować żeby te kusze targali w łapach :D
wg mnie prosto... szlifujesz lufy od góry tak by przypominały kusze i naklejasz (teraz nie bijcie za brak specjalistycznych nazw) "wyginajkę" z cięciwą z zestawu kuszoli
dokładnie tak są rozwiązane Dwarfy/Chaos Dwarfy Mantica
masz dwarf trzyma kolbę w ręku, zpiłowaną od góry i doklejasz mu kuszę/blunderbussa

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Nom ja też bym tak zrobił, jak tak patrzę na tego thunderera to nie będzie to trudna konwersja :) Ja bym uciął lufę jakieś 3 milimetry za końcem dłoni kraśka i spiłował od góry. Potem wystarczy dorobić z GSu/doczepić z bitsów tą część kuszy w kształcie łuku (nie wiem jak się fachowo nazywa) :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

jest to po prostu: luczysko (mozna tez sie spotkac z nazwa: luk kuszy)
pozostale czesci to: cieciwa, loze kuszy (z kolba) i zamek (spust).
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Pytanko: zakupiłem właśnie żyrosa z drugiej ręki i niestety nie ma tej plastikowej tulejki dla latacza. A chciałbym, żeby był dosyć wysoko jak na latające cudo przystało. Więc jak zrobić takową rzecz? Możliwie jak najtańszym kosztem.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Najtańszym kosztem to miedziany lub mosiężny pręt (oczywiście nie wygląda to porażająco).
W sklepach z modelami latającymi można również kupić różnego rodzaju pręty z tworzyw sztucznych, choć nie mają tam raczej przezroczystych.
No i oczywiście możesz zrobić manewr z przelotem żyrka nad wierzchołkiem drzewa lub skałą.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Władca Nie-śmierci
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Władca Nie-śmierci »

W zestawie wyspa krwi 2 tulejki do gryfa więc popytaj to może sprzedadzą tanio :twisted:
Ps wiem ponieważ sam mam ten zestaw

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Runelord przerobiony na piechotę, ręce wymienne na magnesy.

Obrazek

Więcej zdjęć w moim temacie:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 6&start=60

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Smh pisze:
Booxi pisze:no sposko ale powiedz jak ich skonwertować żeby te kusze targali w łapach :D
wg mnie prosto... szlifujesz lufy od góry tak by przypominały kusze i naklejasz (teraz nie bijcie za brak specjalistycznych nazw) "wyginajkę" z cięciwą z zestawu kuszoli
słowo stało się ciałem, poniżej fota porównawcza jak to wychodzi, wiem, że kolba innych rozmiarów, no ale do cholery Krasie modyfikują swoją broń by była lepsza ;P

na pierwszy rzut oka wygląda dziwnie, lecz tak jak do wojowników konwertowanych ze sztandarowych i muzyków trzeba się przyzwyczaić ;) Dostanie chłopak jeszcze strzały i dodatki i będzie git malina ;)

jak się podoba?

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

mi sie podoba bardzo. sam mam już takiego na półce. czekam aż wytrzasnę więcej kusz i bede mieć cały regiment w tym stylu :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Kupiłem sobie Manticowych dwarfów. Ogółem mi się b. podobaja... tylko te brody. Stwiedziłęm ze coś musze z nimi zrobić :D
Narazie wymodziłem tyle.
ObrazekObrazek

Na zdjęciach jakos dziwnie to wyglada :D
Ale oceńcie, poradźcie co poprawic i tak dalej ;)

Jeszcze schnie wiec Jeśli jest straszna tragedia mona zawsze zdrapac
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

1) ale fuuuj nadlewki
2) jeśli to GS to masz cholernie prześwietloną fotę
3) coś z tego może być (chociaż wygląda jak mikołaj) ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Dobra, nadlewki wiem, nie bijcie :mrgreen: Ale fotki są masakrycznie prześwietlone przez co jakoś gorzej to wyglada
no nic w dzień moze coś lepszego pstrykne ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

GromTG
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: GromTG »

Trochę odświeżę temat.
W weekend postaram się zrobić zdjęcia warriorom z dwurakami, przerobionymi z minersów. Na razie "gotowych" jest tylko 7-miu, reszta (17) czeka na lepsze czasy (wolne popołudnie i jakieś bitsy oraz kąpiel w docie).

GromTG
Pseudoklimaciarz
Posty: 29
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: GromTG »

Obiecane zdjęcia:

Sztandar zrobiony ze starej "beczułki"

Obrazek

Muzyk zrobiony ze starej "beczułki"

Obrazek

Wojownicy zrobieni na bazie górników z podstawki (WIP)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

zajebiście mi sie muzyk podoba, musze tez cos zrobic z moimi bo bede miec z 40 i chce miec FCG do nich. pomysł super ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

ODPOWIEDZ