Konwersje

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Re: Konwersje

Post autor: Łukasz_ »

cahir pisze:Takie młotki można z powodzeniem robić na zwykłych warkach, taniej wychodzi.

@likaon
jakie klony?? Toż to teraz nikt nie kupuje Hamków z GW, lecz z Gamezone'a, bo są pakerne i nie mieszczą się w trayach jak ich nie ponumerujesz ^^ No i mają więcej wzorów, o wieeeeele więcej ;]
@Cahir
To, że w Łodzi są dwa oddziały takich hamków nie oznacza, że wszyscy kupują modele z GZ :roll: Prawda jest taka, ze jednak większość osób posiada modele z GW. Same w sobie nie są jakieś brzydkie ale wszystkie razem...

@Likaon
Właśnie fajniej wyglądają te końcówki z GSu. TO jest kawał młota. Nie te wypierdki od hand weaponów.

@Pingu
Cały oddział tak będzie czy tylko kilku? Różnią się trochę bardziej niż ci od GW ale jednak w klocku też będą wyglądać podobnie jak postawisz 30 i cała praca pójdzie na marne.

@Wszyscy
Zdopingujcie mnie jakoś, bo muszę skończyć konwersje 20 kuszników na macki, a mi się nie chce :wink: Jak już skończę to wrzucę tutaj.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Łukasz_ pisze: @Wszyscy
Zdopingujcie mnie jakoś, bo muszę skończyć konwersje 20 kuszników na macki, a mi się nie chce :wink: Jak już skończę to wrzucę tutaj.
nie musisz a chcesz, to najlepsza motywacja, pozatym jesli grasz krasiami i ywstawisz niepomalowanych kuszoli na mackach to rownie dobrze mozesz juz zaczac farbowac sie na pomaranczowo i zrzucac ciuchy... odnosnie honoru, urazy i innych ;P :lol2:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

@Łukasz
No nie wiem czy tylko w Łodzi - grałem przecież wczoraj pożyczonymi hamkami i były właśnie z GZ. Coraz więcej osób z tego co widzę kupuje właśnie te modele. W niedzielę dostaniesz te kołczany ;D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Łukasz_ pisze:
cahir pisze: @Pingu
Cały oddział tak będzie czy tylko kilku? Różnią się trochę bardziej niż ci od GW ale jednak w klocku też będą wyglądać podobnie jak postawisz 30 i cała praca pójdzie na marne.
Będę starał się uzbierać taki 40 os klocek póki co mus dołączenia do 20 hamków z GW
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Bo w sumie wszystkie kraśki, choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak będą wyglądać podobnie, jeśli nie identycznie...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

cahir pisze:Bo w sumie wszystkie kraśki, choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak będą wyglądać podobnie, jeśli nie identycznie...
Bzdura i oszczerstwo #-o
Krasnoludy mają olbrzymie pole do popisu jeśli chodzi o konwersje, nie mówię tu o gigantycznych zmianach, dodatkowe pasemko brody z GS, beczułka piwa na plecach, jakieś amulety z runkami tu i ówdzie, lekka zmiana kształtu broni lub nałożeniu im maski na twarz, skrzydełka do hełmu z PC. Krasnoludy mają ogromny potencjał jak każda klimatyczna armia, i przez gadania takich pierdół wielu graczy znięca się do do dokonywania jakichkolwiek zmian. Moje gobliny ze sculpassa też wyglądają podobnie ale nie znajdziesz dwóch takich samych zielonych.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

likaon pisze:
cahir pisze:Bo w sumie wszystkie kraśki, choćbyś nie wiadomo jak się starał i tak będą wyglądać podobnie, jeśli nie identycznie...
Bzdura i oszczerstwo #-o
Krasnoludy mają olbrzymie pole do popisu jeśli chodzi o konwersje, nie mówię tu o gigantycznych zmianach, dodatkowe pasemko brody z GS, beczułka piwa na plecach, jakieś amulety z runkami tu i ówdzie, lekka zmiana kształtu broni lub nałożeniu im maski na twarz, skrzydełka do hełmu z PC. Krasnoludy mają ogromny potencjał jak każda klimatyczna armia, i przez gadania takich pierdół wielu graczy znięca się do do dokonywania jakichkolwiek zmian. Moje gobliny ze sculpassa też wyglądają podobnie ale nie znajdziesz dwóch takich samych zielonych.
Dokładnie likaon. Co prawda brak kolan i oddzielonego od nóg korpusu trochę to utrudnia, bo nie można jakoś mocno zmienić pozy samego modelu, a co najwyżej, kombinować z ułożeniem rąk i osprzętu na plecach ale mimo wszystko da się. Poszczególne modele w armii, która jest umundurowana i pomalowana jednolicie, ma podobne podstawki i takie samo uzbrojenie w obrębie oddziałów nigdy nie będą wyglądać jakoś specjalnie odmiennie w takiej skali ale to nie oznacza, że można na to konto zarzucić konwertowanie. No chyba, że ktoś lubi Wojny Klonów albo mu się skrajnie nie chce :wink:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

mnie osobiscie, wlasnie klony sie podobaja (jestem chyba jednym z nielicznych na forum ;) ) i unity pomalowane w klanowe kolory.
przypomina mi to zdyscyplinowana armie.

do tego latwiej sie ich ustawia na trayach :P

@Łukasz_
co ty na forum robisz i odpisujesz, zamiast konwertowac kusznikow na hammererow :P ;)
gl&hf
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No co Wy;p Przecież idący do przodu klocek plasikowych Longów lub Warków z uniesionymi GW wygląda właśnie jak wojny klonów.
Nie pomoże nawet dana tu i ówdzie tarcza, pierdółki typu te amulety czy użycie tu i ówdzie korpusu z płaszczem i hełmu ze skrzydełkami. W klocu wyglądają tak samo.

Można oczywiście kombinować, czego najlepszym przykładem są kusznicy Łukasza, ustawieni na ławeczce (gicior!), ale sa to wyjątki... Figsy są małe, bo Kraśki nie grzeszą wzrostem co dodatkowo utrudnia sprawę. Przez to widać z daleka mniej szczegółów niż na przykład na długouchych. Nooo i postura krasiów, umięśnione kwadraciki ;]

I żeby nie było - uwielbiam swoje maleństwa, nie oddałbym ich nikomu, za żadne pieniądze (kwestia do rozważenia ^^).
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"plasikowych Longów "

Synu, usuń to bezeceństwo. Longi mogą być tylko metalowe !
Plastikowe klony (mówimy oczywiście o klasykach z 5 edycji) pomalowane jednolicie, lub, zgodnie ze wzorem, różnie, to jeden z najradośniejszych unitów naszej armii. Sam mam takich 50 ( a może 70?). To nadal najtańszy sposób na kupno krasi- jakiś czas temu widzialem na allegro po 1,5 zl za sztukę.
Mi osobiscie bardzo odpowiada unit hamków z GW. Właśnie przez tą swoją klonowatość wyglądają fajnie.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Sorki, Graz, ale nie mam Longów metalowych, ani plastików z 5. edycji. Kraśki zbieram właściwie od 1,5 roku i moim jak na razie największym zakupem jest 30 Hamków z GZ. Mam po 30 warków i Longów kupionych niecały miesiąc temu.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

zbieraj zbieraj :D
kiedyś też zbierało mnie na wymioty jak widziałem atak klonów. a teraz. muszę powiedzieć, że lubie tych małych skurczybyków :D

30 hamków to już ok. ja swoich plastikowych longów sklejam na warriorów. z dwurakami i wyglądają nieźle i potrafią pierdolnąć.

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Mnie osobiście hamki z GW bardzo odpowiadają. To jest elitarna gwardia. Zdyscyplinowana i jednolita. Gobliny to jest zbieranina pokrak i śmieci która ucieka od byle smoka. Nie bez przyczyny krasnoludy znane są z zdyscyplinowania i kunsztu. Dlatego moim daniem modele w ramach jednostki nie powinny za bardzo różnić od siebie. Wyjątkiem pod tym względem są dla mnie rengerzy i slayerzy. Jedni i drudzy to indywidua i na nich faktycznie można różnicować modele najróżniejszymi dodatkami.

P.S. Jak się zaczyna zbierać kraśki i ma się ograniczone fundusze to niestety dla jedyną alternatywą dla longów z MO są plastyki. Byłyo nie raz pokazane w galerii, że nad modelami można popracować i mogą wyglądać naprawdę porządnie.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

też uwielbiam klony, zwłaszcza staroedycyjne [krasnoludzcy clansmani, chaos warriorzy z halabardami, "kapeluszaste chd"] widać oldschoolowy klimat kolekcjonerskich już teraz modeli, i mega wygodnie się gra [nie ma problemów z usuwaniem poległych i układaniu ich ponownie po bitwie]

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hehe ja na początku, jak grałem O&G też miałem atak klonów - orki z questa i plastiki BO z 5 ed - to były klony ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

trochę zaspałem z wrzucaniem updatów, skull pasy konwertowane powiększyły się do ilości 5... 2 czekają na GS dużych rzeczy, reszta na zaszpachlowanie jakichś szpar czy innych otworów ;)

jak wygląda?

Obrazek

pytanie co do krasi 3 i 4 - mają rękę przy ustach (taaa muzycy dymający w rurę ;) ) chciałem im dorobić butle z rumem (pasuje stylem do całej armii) lub mocno ewentualnie fajkę... chyba, że macie jakieś pomysły jeszcze to chętnie przygarnę ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

czym dluzej sie przygladam tym bardziej mi sie opdobaja :) a na poczatku nie mialem jakiegos dobrego zdania o nich.
pan z mlotem, czy tam nadziakiem imho najlepszy.

tylko, czy nie lepiej by wygladali jak by mieli wszystkie ostrza w ta sama strone skierowane?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morsereg pisze:czym dluzej sie przygladam tym bardziej mi sie opdobaja :) a na poczatku nie mialem jakiegos dobrego zdania o nich.
na żywo prezentują się przekozacko :D tylko nie pasują do niczego innego i chyba będę robił jeden oddział złożony tylko z takich konwersji :D
Morsereg pisze:tylko, czy nie lepiej by wygladali jak by mieli wszystkie ostrza w ta sama strone skierowane?
próbowałem, ale jakoś w ten sposób bardziej mi odpowiadają
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jak najbardziej udane konwersje, aż sam się zacząłem zastanawiać czy nie pociąć swoich skullpasowców żeby pouzupełniać szeregi ;)
dobra robota.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Krasnoludzka braci ponawiam pytanie ;)
Smh pisze:pytanie co do krasi 3 i 4 - mają rękę przy ustach (taaa muzycy dymający w rurę ;) ) chciałem im dorobić butle z rumem (pasuje stylem do całej armii) lub mocno ewentualnie fajkę... chyba, że macie jakieś pomysły jeszcze to chętnie przygarnę ;)
i oczywiście dzięki za miłe słowa, mam nadzieję nie spieprzyć ich malowaniem ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ