Konwersje

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konwersje

Post autor: Mongrim »

GromTG - świetna konwersja z górników! Bardzo fajni :)

I ja coś wrzucę :)
Jako, że jutro czeka mnie parę bitewek to postanowiłem odkurzyć figsy i przygotować je do walki. Siedziałem ładnych parę godzin by na stole było jak najmniej krasnoludów bez toporów, tarcz etc.
Chciałem Wam zaprezentować kilka imo ciekawszych konwersji :)
I wszystko czeka jeszcze na malowanie... #-o
najpierw BsB, WIPu ciąg dalszy. Za radą grabza wymieniłem łańcuch, a tak to pomalowałem brodę, twarz, ręce i odzież. Ot tak, by przypomnieć sobie o co chodziło :)
Obrazek
Obrazek

Tutaj mój czempion longbeardów.
Obrazek

Nie śmiać się - Kowadło też będzie samoróbką, czeka na doszlifowanie. Tutaj strażnicy
Obrazek

Organy własnej roboty. Czekam na koła i zrobię podwozie. Co myślicie? :)
Obrazek
Obrazek

Tutaj inżynierowie. "Samoróbka" bo i machina własnej roboty :)
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam :)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Organki zapowiadają się bardzo ciekawie. BSB też wygląda bombastycznie ale nie pasują mi strażnicy kowadła. Wyglądają trochę jak chadecja z tymi rogami :)

matenow
Plewa
Posty: 6

Post autor: matenow »

Na szybko robione zdjecia (wybaczcie jakosc) kiedys zrobionych hammer'ow z gornikow skull pass'owych .Moze nie jakas duza konwersja ale taka 20 mi sie nie raz przydała :)

http://zapodaj.net/87e4c00115de.jpg.html
http://zapodaj.net/05ad57d66ca2.jpg.html
http://zapodaj.net/86f1835dd683.jpg.html
http://zapodaj.net/a60d87a55661.jpg.html

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Z czego zrobiłeś młoty?
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Na moje jaszczurze oko, młoty są robione ze sztandarów od saurusów.
Obrazek

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

:shock: Myślę że lepiej by się spisały młoty od warriorów :D :lol2:

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

No to od początku.
Wypada zamieszczać zdjęcia a nie linki do nich, jest to zwyczajnie nieuprzejme i nie wszystkim chce się klikać.
Nieco nierówno się prezentują, hełmy całkiem udane a młoty już dużo gorzej. Rzucają się w oczy nadlewki, odrobina pracy przy przygotowaniu a efekt lepszy. Malarsko czeka Cię jeszcze sporo pracy, na początek rozwadniaj farby i staraj się nie wyjeżdżać poza malowane elementy.

Swoich młotkowych z górników wrzucę niebawem.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

osobiście mi sie kompletnie nie podobają. wygląda jakby jakiś kamień z pola mieli założony na drzewcu. już wole manticowych hamców ale o gustach sie nie dyskutuje.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

to wracam z konwersjami, morskie działa krasnoludzkie wersja mocny wip:

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Dość dawno temu myślałem, żeby sobie zrobić kilku Doomseekerów. W końcu nadszedł ten czas i oto pierwszy z nich.
Gościu z 'avatars of war' + łańcuchy od flagelantów ;)

Obrazek

Obrazek
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Shin świetny pomysł, że też na niego sam nie wpadłem.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Pomysł niegłupi, ale wykonanie zostawia trochę do życzenia. Przede wszystkim ten model nie ma dynamiki potrzebnej doomseekerowi. Tak statycznie to wygląda. A po drugie to on tak został sklejony czy tak dziwnie stoi zawsze?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nie ma dynamiki? Jak dla mnie model pochylony do przodu z rozkręconymi łańcuchami ma aż nadto dynamiki. Mongrim masz doom'ów z GW, bo ja akurat mam. I jak na mój biust włochaty to samoróbka Shin'a jest jak najbardziej ok.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Mongrim pisze:Pomysł niegłupi, ale wykonanie zostawia trochę do życzenia. Przede wszystkim ten model nie ma dynamiki potrzebnej doomseekerowi. Tak statycznie to wygląda. A po drugie to on tak został sklejony czy tak dziwnie stoi zawsze?
Faktycznie też pomyślałem że brakuje mu troszkę dynamiki, jednak akurat dla mnie to nie wada. Generalnie to chyba wszystkie plastiki z aow stoją twardo na ziemi. Na pewno kilku zrobię sobie z metalowych i wybiorę jakieś dynamiczniejsze pozy :)
Może jak nabierze kolorków, będzie się jeszcze fajniej prezentować :D
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

mam dwa pomysły na przerobienie pontonu na bomber i zastanwiam się który lepszy ?
po krótce opcja nr 1 wygląda tak jak Apache tzn do korpusu przymocowane "skrzydełka" ze skróconych łopat wirnika a pod "skrzydełkami" przyczepione bomby;
opcja nr 2 bomby zamocowane wzdłuż ogona;
jako bomby pociski które były w zestawie organki/cannon
jakieś sugestje ?

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Shin Ryu pisze:Faktycznie też pomyślałem że brakuje mu troszkę dynamiki, jednak akurat dla mnie to nie wada. Generalnie to chyba wszystkie plastiki z aow stoją twardo na ziemi. Na pewno kilku zrobię sobie z metalowych i wybiorę jakieś dynamiczniejsze pozy :)
Może jak nabierze kolorków, będzie się jeszcze fajniej prezentować :D
Mi łatwo mówić, nie wykrzesałbym sam więcej na pewno :) Malowanie zdecydowanie poprawi

dzikki - moim zdaniem brak mu, nie porównywałem go do doomseekera z GW, a do koncepcji takiego typa.

Awatar użytkownika
Dahar
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Dahar »

Takie tam z bitsami czyli flame cannon z niczego

Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Ja się może nie znam i może staromodny jestem... ale dla mnie to bardziej skavenom pasuje...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajna maszyna =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rollnik
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Rollnik »

Sama praca w GSie bardzo przyjemnie wygląda na tych zdjęciach, ale wizji tej machiny zniszczenia nie ogarniam, trochę jakby inżynier dostał instrukcję do Żyro i części do maszyny drążącej, ale na pewno dział! Na pewno zabija skaveny i inne plugastwo :twisted:
Krasnoludy są małe i twarde, bardzo podobne do żółwia. Masz żółwia? Nie? To przygarnij krasnoluda!

ODPOWIEDZ