Nowości

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Hehe rozbawila mnie jedna rzecz jaka jest tam napisana:
multi-part plastic Cannon/Ogryn Gun
Zestaw calkiem przystepny na poczatek i nie tylko ale pewnie drogi bedzie... Dziwi mnie fakt ze model Dragon Slayera jaki jest umieszczony na zdjeciu pokazuje ten model ktory byl/jest sprzedawany przez MO... :roll:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nowy white dwarf dorzucany do rocznej prenumeraty.

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod1700003

idealnie pasuje na bohatera z runą wyzwania ;]

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Syty :)
Chociaz mi na mysl przywodzi najnowszego Bugmana.. :)
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Wow - kto z prenumeratą chce się go pozbyć? Chętnie wezmę :wink:
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

model już od dłuższego czasu dostępny na ebayu .uk ;) mi jakoś średnio podchodzi... taki troche... sam nie wiem, jakoś nie moge sie przestawic na ten nowy styl dwarfów GW. Po prostu mi nie podchodzą i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

zajebisty :D
Chyba mam nowy model na celowniku ;)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

też mi się nie podoba...
wygląda jak stary gruby pedofil...

Awatar użytkownika
Pingwin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pingwin »

czyli jak bohater z runą wyzwania ;) moim zdaniem bardzo fajny :)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

i ma garba

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Sob 12 Maj 2007
TomCio pisze:Ten nowy bsb ma uśmiech takiego starego pedofila. "Podejdź dziecko dam ci cukierka". Laughing
Grazbird pisze: też mi się nie podoba...
wygląda jak stary gruby pedofil...
to jakas zmowa Gw?
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Marchon pisze:Sob 12 Maj 2007
TomCio pisze:Ten nowy bsb ma uśmiech takiego starego pedofila. "Podejdź dziecko dam ci cukierka". Laughing
Grazbird pisze: też mi się nie podoba...
wygląda jak stary gruby pedofil...
to jakas zmowa Gw?
Zmowa jak zmowa... Moze po prostu maja stworzony jakis tam profil przecietnego gracza dwarfickiego i dopasowuja do niego produkty. :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

czyli rozumiem, że przeciętny gracz O&G to skretyniały skin?

imo chyba najfajniejszy White Dwarf to ten wypuszczony z 300 numerem WD chociaz jedną jego wadą jest topór troche nie pasujący do opisu potężnej runicznej dwuręcznej broni. Ale poza tym model świetny.
Tak samo najlepszy Bugman to imo ten zwykły 5ed (no jeszcze ten na beczkach jest całkiem fajny).
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Rakso_The_Slayer pisze:czyli rozumiem, że przeciętny gracz O&G to skretyniały skin?
Rakso nie obrazaj skinow!

co do profili gracz / armia, mozna by bylo sie pokusic o jakis spis fotek np na duzym turnieju - kiedys bylo cos podobnego pis/wlasciciel - ciekawe rzeczy powychodzily :lol2: :lol2:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Smh pisze:
Rakso_The_Slayer pisze:czyli rozumiem, że przeciętny gracz O&G to skretyniały skin?
Rakso nie obrazaj skinow!
:lol2:

Z drugiej strony, gdyby taki skin byl w stanie ogarnac kwestie testowania statystyk kostka D6 i bylby chcial zaczac grac w te skomplikowana grę, to daje duże prawdopodobienstwo, ze zainteresowal by sie na wstepie wlasnie O&G. Zreszta zielonoskorzy od poczatku byli inspirowani kulturą Oi-owców, wiec nic dziwnego, ze to sie kojarzy. ;)




Ps. Rakso, żarty, żarty... dwarfy chyba jeszcze potrafią się czasem posmiać?
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

bless pisze:Z drugiej strony, gdyby taki skin byl w stanie ogarnac kwestie testowania statystyk kostka D6 i bylby chcial zaczac grac w te skomplikowana grę, to daje duże prawdopodobienstwo, ze zainteresowal by sie na wstepie wlasnie O&G.
daj spokoj, trudne to to nie jest, skoro ogarniaja to rozni ludzie, ktorzy maja problemy z dodawaniem ;)

dodatkowo cos mi sie wydaje ze mylicie skinow z jakas inna grupa ;)
bless pisze: Zreszta zielonoskorzy od poczatku byli inspirowani kulturą Oi-owców, wiec nic dziwnego, ze to sie kojarzy. ;)
hmmm mimo ze zbierznosc powstania (ruch Skinhead wywodzi sie z Anglii), GW takze, no ale zielonoskorzy jakos tak mi sie nie wydaje ;)
bless pisze: Ps. Rakso, żarty, żarty... dwarfy chyba jeszcze potrafią się czasem posmiać?
to zalezy chyba od ilosci alko we krwi ;) a przed sylwkiem moze byc roznie... jutro powinno byc lepiej :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Po pierwsze primo - bless - to było w formie żartu, tylko mordki zapomniałem dostawic ;)

Po drugie primo - też uważam że orkowie to skini WFB ;)

Po trzecie primo - nie zamierzałem nikogo obrażać ale fakt faktem skini to grupa, która ani chwalebnymi dokonaniami ani otwartością umysłu, ani szczególną mądrością idei pochwalić się nie może więc w sumie nie trzeba ich obrażać... oni robią to sami sobie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Rakso_The_Slayer pisze:Po trzecie primo - nie zamierzałem nikogo obrażać ale fakt faktem skini to grupa, która ani chwalebnymi dokonaniami ani otwartością umysłu, ani szczególną mądrością idei pochwalić się nie może więc w sumie nie trzeba ich obrażać... oni robią to sami sobie.
wiec mylisz Skinow z kims innym ;)

wiec zdrowie noworoczne ;) <piwo>
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Smh pisze: wiec mylisz Skinow z kims innym ;)
Skini to pewnie humanisci, filozofowie dzisiejszych czasow, wyrozniajacy sie inteligencja i wyjatkowa madroscia. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Cytując pewnego skina: "Trzeba niszczyć czarnuchów, żółtków, żydów i inne mniejszości narodowe, ponieważ zabierają nam pracę, jedzenie i.... (30 sekund zastanowienia) .... inne rzeczy potrzebne do życia!". lol :)

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Nie kazdy skin jest tepym połgłówkiem.. tak samo jak nie kazdy punk to brudas i takoz samo jak nie kazdy gracz wfb to 12latek z grubymi okularami, kompleksami i rzucajacy d6 w ktorych spodniach pojdzie dzis do szkoly..

Nie ma co rozmawiac na tak ogolne tematy :)

Pozdrowienia i najlepsze zyczenia noworoczne :) "a wiec setka wódki i na zdrowie"!
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

ODPOWIEDZ