Nowości

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Bania pisze:
Smh pisze: wiec mylisz Skinow z kims innym ;)
Skini to pewnie humanisci, filozofowie dzisiejszych czasow, wyrozniajacy sie inteligencja i wyjatkowa madroscia. :wink:

Nie zapomnij o wyjątkowej wrażliwości, poczuciu piękna i tolerancji ;)

a oby tak się stało w nowym nadchodzącym roku ;)
Smh pisze:wiec zdrowie noworoczne Wink <piwo>
A pod tym się podpisze jak najchętniej :) Zdrówko! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Arghal pisze:Cytując pewnego skina: "Trzeba niszczyć czarnuchów, żółtków, żydów i inne mniejszości narodowe, ponieważ zabierają nam pracę, jedzenie i.... (30 sekund zastanowienia) .... inne rzeczy potrzebne do życia!". lol :)
a jestes pewien ze byl to skin? ;) takie same klasyfikacje jak to ze kazdy kto ma irokeza jest punkiem ;)

temat rzeka i nie w tym watku... wiec eot
Marchon pisze:Nie kazdy skin jest tepym połgłówkiem.. tak samo jak nie kazdy punk to brudas i takoz samo jak nie kazdy gracz wfb to 12latek z grubymi okularami, kompleksami i rzucajacy d6 w ktorych spodniach pojdzie dzis do szkoly..
i za to wypije! *siup*
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marchon
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Marchon »

Mi osobiscie podoba sie tylko bron.. no i moze broda jest lepiej zrobiona niz te rozczesane grzebieniem Gw..;/
- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie(..).
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel elfimsynom!"

Awatar użytkownika
Jacuchna
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 193
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jacuchna »

A moim zdaniem jest przecudny :D . No, może tylko ma trochę za krótką brodę, ale poza tym spoko.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Te Reapery sa jakies takie strasznie cukierkowe. "Grzeczne" :wink:

Byc moze to przyzwyczajenie do produktow GW, ale znacznie bardziej podoba mi sie ich styl, bo te reaperowskie sa niczym avatary z Baldur's Gate - czyli bezpłciowe. Oczywiscie, wyrazam tu swoja prywatna opinie.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ogólnie fajny, przyczepiłbym się tylko do płaskiej czaszki i tego miecza przy pasie! krasnolud z mieczem, przeca to zabawka dobra dla małych dziewczynek i elfów :wink: . Nawet jak używać by go miał do obierania jabłek to i tak powinien być to topór.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Arbiter Elegancji pisze:ogólnie fajny, przyczepiłbym się tylko do płaskiej czaszki i tego miecza przy pasie! krasnolud z mieczem, przeca to zabawka dobra dla małych dziewczynek i elfów :wink: . Nawet jak używać by go miał do obierania jabłek to i tak powinien być to topór.
Zgadzam się w 100% :wink:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

e tam , GWowe krasie też maja mieczyki dodane do pasów tu i ówdzie, choćby do obierania jabłek co jest wygodniejsze jednak scyzorykiem niż siekierą - krasie może i są tradycjonalistami ale nie idiotami...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dokładnie... dobry mieczyk nie jest zły i każdy krasnal to wie. A stare krasie GW nawet z dwurakami biegały ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rakso_The_Slayer pisze:dokładnie... dobry mieczyk nie jest zły i każdy krasnal to wie.
każdy też wie że jakikolwiek krasnoludzki topór jest 100x lepszy od najlepszego miecza;)
Rakso_The_Slayer pisze: A stare krasie GW nawet z dwurakami biegały ;)
nie mówie że nie biegały, ale uważam że to był "-" tamtych figurek
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a mi miecz nie przeszkadza, u Sapkowskiego krasnoludy były dumne ze swoich mieczy - choćby sichil (nie pamiętam jak się pisze)

młot czy topór to podstawa, ale mieczyk nie przeszkadza, dopóki ścinasz zielone głowy wszystko gra :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

poza tym krasnoludy to pragmatycy i tradycjonalisci zarazem. Wiec tradycyjnie topór lub młot w boju, ale w ciaśniutkim korytarzu i w tłoku to ten topór sobie możesz w rzyć wsadzic, wtedy krótki miecz jest niezastąpiony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

w waskim korytarzu idziesz taranem ;) a nie tam mieczyki ;P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hehe, dobra, ale ty idziesz z przodu :P

ODPOWIEDZ