Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Grichalk »

Dokładnie to 420 bo bez bonusów się nie opłaca wystawiać. Może i nie lata, ale za to jest pancerny i na generalskiej LD może łatwo coś przytrzymać:)
A jak by można lorda na nim posadzić, to już w ogóle byłaby niezłą opcja na domówki :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

w sumie to za 410 tez by dalo rade. majac AS2+ i WSv5+ mozna przezyc bez MR2 ;)

jak by dalo sie na nim lorda posadzic to w sumie za wiele by sie go na stole nie zobaczylo bo sam ten smok zjadal by prawie cala pule na lordow (przy limicie 2400 na rozpiske)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

BSB z MRoCh!!! :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

filmik o tym forge'owym dodatku: http://www.youtube.com/watch?v=aj5F5HqbYZ0
w 2:08 jest tabelka obrazująca co można będzie wziąć do dwarfów (trzeba powiększyć do pełnego ekranu, żeby było coś widać :wink:).
wychodzi na to, że minimum 3 smoki są w zasięgu brodaczy... :roll:

EDIT: na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=bo6LoSOgc5w w 6:02 jest ten nasz smok nawet widoczny (znaczy grafika z nim) :)
...

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

...

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Kurde cena jest porażająca :/

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Wczytaj się dobrze, to nie jest koszt modelu browaru, ale cena za dzień warsztatów budowy makiet, z kateringiem i materiałami do zużycia. Choć oczywiście cena tego i tak jest porażająca :D

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

porażającą to ma cenę możliwość przerzucenia kości na oficjalnych turniejach GW na dużych eventach ;P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Quaki pisze:Wczytaj się dobrze, to nie jest koszt modelu browaru, ale cena za dzień warsztatów budowy makiet, z kateringiem i materiałami do zużycia. Choć oczywiście cena tego i tak jest porażająca :D
Wcale nie uważam, żeby cena była powalająca, szczególnie jeśli przyłożymy do tego zarobki Brytoli. Cały dzień w Kwaterze Głównej z nieograniczonym dostępem do materiałów i pod okiem speców od "fajerwerków", z darmową wyżerką i popitką, a na koniec wycieczka po Kwaterze i być może szansa zajrzenia "za kulisy", które są niedostępne dla zwykłych śmiertelników.
Gdyby nie fakt, że to na drugim końcu cywilizowanego świata i konieczność dorzucenia drugiej takiej sumy na bilet lotniczy, to poważnie bym rozważył udział w tej imprezie :mrgreen:
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Tarcz
Plankton
Posty: 3

Post autor: Tarcz »

Witam wszystkich.

Postanowiłem zaczać zbierać Dwarfy i mam pytanie dotyczące zakupów. Mam nadzieję, że to odpowiedni temat (tych z pytaniami o zasady i rozpiskami nie chciałem zaśmiecać :D )

Na chwile obecną posiadam batalion (canon, kusznicy z GW, warriorzy z GW) oraz thana BSB. Nie mogę sie zdecydować co kupować następnego. Waham się pomiędzy jeszcze jednym batalionem ( tym razem bym zrobił zamiast warriorow longbeardów),2 katapultami albo hammerersami. Co byście radzili? I od razu: jaka minimalna ilość hammerersów ma sens?

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Kkowala;) 2 klopy to mus przeważnie no i 30 hamersów jak chcesz nimi grać, longów praktycznie się nie uzywa bo to drogi interes.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Jeśli dobrze liczę, masz 16 kuszników i 32 warriorów. W/g mnie dokup jeden-dwa boxy kuszników, runesmitha i zacznij zbierać artylerię. Cannon/organki x 2, przynajmniej jedna katapulta, potem hammerersi. Dalej już sam będziesz wiedział co i jak ;]
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Mógłby ktoś z Was podać mi wymiary krasnoludzkiej katapulty?
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

się zbliża... FW ma wydać książkę Black Fire Pass a w niej nowe jednostki dla nas i zielonych!!!

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

FW to nie oficjalny book GW więc i tak nic to nie zmienia 8)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ale jakaś tam szansa na dopuszczenie tych jednostek, przynajmniej na lokalach, jest.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

jeszcze nie uprawiałem lokala by były dopuszczone jednostki z FG poza CHD oczywiście ;]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dlatego napisałem "jakaś tam szansa" ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

true :twisted: ale pograł bym sobie na orki z tym ich Gorka Morka golemem kamiennym ;] śmieszna jednostka :P
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Mnie tam malo interesuje czy będą dopuszczone na turniejach, ważne że wyjdą miodne figurki i jeśli będą choć w połowie tak udane jak te do CHD to i tak będzie to duży sukces po obecnych plastikowych kulfonach. Szkoda tylko że będę musiał sprzedać część własnych narządów żeby kupić te pacyny :?
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ