Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Popraw link, bo coś się skrzaczyło chyba.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

chodzi mi o hamaki od aow
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Dobry,

pewnie część z Was zna gościa, ale jego wideoraporty Old World Wars są naprawdę fajowe. Co więcej głównie gra naszymi krasnalami i można zobaczyć vs Imperium, Ogry, Lizaczki, Wampiry. Co do rozpisek (zwykle 2000 pkt) zupełnie inne podejście niż na naszym forum. Miejscami inspirujące. Na pewno ładnie podane. Tutaj zmagania z elfami na nowe zasady gdzie długouche wsadziły smoka. Enjoy

https://www.youtube.com/watch?v=Gx58HdIygbE

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Panowie, dziś właśnie zmyłem 14 starych (93r) minersów od GW kupionych za 100zł. Uważam, że cena całkiem niezła ;) Ale co mi się rzuciło w oczy to ich klimat. Wiecie, idą święta... Jak je zobaczyłem od razu pomyślałem jakby wyglądali pomalowani na biało/czerwono/zielono z białymi brodami ^^ są taaakie słooodkie :D No i bardzo mi się podobają. Nawet nieźle pasują do nich minerzy od Gamezone :)
No i te słitaśne świeczki na łebkach :)

BTW, czy ktoś z Was zamawiał kiedyś z tej strony? http://www.artemisblacks.com

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Garland

Chłopaki maja poważne braki w znajomosci zasad.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Witam, w sobote pierwszy raz gram na chaos dwarfy 1500 pkt. i tu prozba o jakies wskazówki, porady co moge sie spodziewac i ew. co moge wystawic na te scierwa chaosu.
Pozdrawiam
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

puma1944 pisze:Witam, w sobote pierwszy raz gram na chaos dwarfy 1500 pkt. i tu prozba o jakies wskazówki, porady co moge sie spodziewac i ew. co moge wystawic na te scierwa chaosu.
Pozdrawiam
Szykuj się na szachy... tylko, że on będzie miał figurki z 40k, a Ty z WFB... :P

Realnie manewrowością możesz wygrać ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

tzn?? coś bliżej?? czyli bunkier to zły pomysł??
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Obowiązkowo BSB, bo tam co druga machina powoduje panikę gdy zabije choćby jeden model.
Kowal z niszczarką bo pewnie chdki będą miały death.
Dwie armaty bez flaminga ale z magicznymi atakami - zdejmiesz k'daia i maszyny.
Za resztę wystawiłbym dużo strzelania, IMO masz szansę zwalczyć przeciwnika na dystans.

sicarius
Warzywo
Posty: 19
Lokalizacja: Czarne Szczecinek

Post autor: sicarius »

Mam pytanko :D

Co dokupić do ; 10 strzelców z comand groupem razy 2, 10 wojów , 1 działo,10 kuszników .

PS '; Prosze o szybką odpowiedź. :!:
Krasnoludy to najbardziej uparty naród w starym i nowym świecie . Lecz żadna rasa nie ma tak dobrego piwa , mocnego spirytusu i mocnej stali.
NIECH ŻYJĄ KRASNOLUDY !!!!!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Thane ze sztandarem (BSB), runesmith, organy, gyrocopter.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Dokładnie jak wyżej plus box warriorów. W końcu BSB musi tego Warda komuś dać :D

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

Jak możena by skonwertować ID ABY wyglądali podobnie do starych IB (z 6 edycji)?
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Świętujmy i cieszmy się wspaniałym złotym browarem w naszych pięknych twierdzach póki czas, ponieważ za pół roku ze Starego Świata prawdopodobnie nic nie zostanie...
Obrazek

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Slayer Zabójców pisze:Świętujmy i cieszmy się wspaniałym złotym browarem w naszych pięknych twierdzach póki czas, ponieważ za pół roku ze Starego Świata prawdopodobnie nic nie zostanie...
Ale tym, który zgasi światło, będzie Krasnolud ;)

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

ja w to nie wierze, nie chce wierzyc. zniszcza caly stary swiat :cry:

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Aye, nic juz nie będzie takie jak kiedyś... została tylko gorzałka i gorzkie żale
Obrazek

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

wszystkie krasnale powinny zrbobic meeting w Karaz A Karak porzanie napic sie piwa i szykowac na ewakuacje :P

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ewakuację gdzie?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

ODPOWIEDZ