Katalog brodaczy

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Katalog brodaczy

Post autor: Fuxiorr »

^Karpiu^ pisze:Ok teraz troche nekromancji. Moze znacie tego goscia ? Facet zaczal zbierac zrmie na archiwalnych modelach kraskow. No co tutaj duzo mowić ? Udalo mu sie jak cholera !!!!

http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=3&t=66907

Polecam dla kazdego kolekcjonera. Looks Epic !!
Niezła kolekcja. Najlepszy jest tron zagłady :lol2:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hoo hoo mocna rzecz. Ja się staram, ale chyba w naszej rzeczywistości ciężko dorwać się do tylu modeli.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

o kurde.
thundzi zrobieni z samych alpinistow czy janissary dwarfow - wow
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ilość rzadkich dwarfów w tej kolekcji jest oszałamiająca. Nie wiem, skąd gość wytrzasnął taką ilość janczarów, czy innych rzadkich figsów, ale armia jest warta niezły samochodzik :wink: . Malowanie może nie oszałamia, ale sam fakt, że TAKA MASA FIGSÓW JEST POMALOWANA już tak... Throne jest mega, ale nie tylko - ekshibicjonista w warriorach - genialne :P =D> . armia ma tak wiele smaczków, że warto obejrzeć... This is my target :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Już od dawna gość jest znany na Bugman's Brewery :wink: Generalnie sporo tam ludzi z oszałamiającymi kolekcjami, ale jego faktycznie robi największe wrażenie...
@ smiejagreg
To nie tylko Twój cel :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

ja mam pytanko bo nie mogę się doszukać na ich forum ani nigdzie
znacie pewnie avatars of war, wypuścili teraz pathfinderów jacy perfekcyjnie by robili za scoutów, pytanie tylko, czy te 20 modeli da się skleić na 20 dwuraków czy musi być 10x 2h i 10x kusza, nigdzie nie mogę doszukać się rozpiski elementów wewnątrz paczki, może ktoś szukał tego albo zna odpowiedź?

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Na stronie Awatars of War jest wyraźnie napisane, że jeden komplet to 10 kusz i 10 dwuraków.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

natknąłem się tylko na to :
Dwarf Pathfinders (plastic): This box contains the plastic pieces to assemble one 20-strong or two 10-strong Dwarf Pathfinders regiment with crossbow and great weapons. Contains the optional pieces to assemble one or two command groups (leader, standard bearer and musician).
nie ma tutaj słowa o kusza/dwurak ratio i ew bitsach, nie widziałem też backu opakowania, w przypadku berserkerów pokazali spis elementów w boxie, tutaj nie mogę na to trafić, a od 4 dni czekam na autoryzacje konta na forum aow i nie mogę zadać wprost pytania

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Tylko berki aow wyszły w pudełku. Reszta z tego co mi wiadomo leci w przezroczystych paczkach bez żadnych rozpisek. Zapewne cięcie kosztów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Jakies info gdzie in da Poland mozna zakupić tych twardzieli z kuszami? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

DragoWwl pisze:Jakies info gdzie in da Poland mozna zakupić tych twardzieli z kuszami? ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pytalem i white tree bedzie sciagac :]
http://white-tree.pl/
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

ogarniam swoją kolekcję i porównuję ją z katalogiem... brakuje w nim kilku modeli Slayerów, m.in. pierwszego i ostatniego z fotki. Zostały pominięte czy jakaś fota się n
nie wyświetla? Co ciekawe, części tych Slayerów nie ma także w katalogach netowych - chyba, że źle szukam - prośba o pomoc w tym temacie. Dodatkowo zauważyłem, że wydano 2 różnych sztandarowych i dwóch różnych muzyków (ci z fotki nie są przedstawieni w katalogu).

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

na pierwszej stronie tego tematu jest zdjęcie (mi się wyświetla) akurat z tymi slayerami o których pytasz.
Jakby się nie wyświetlało to informacyjne są to wzory (tych dwóch skrajnych i comand) wydane z aktualną edycją.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Thorkild pisze:na pierwszej stronie tego tematu jest zdjęcie (mi się wyświetla) akurat z tymi slayerami o których pytasz.
Jakby się nie wyświetlało to informacyjne są to wzory (tych dwóch skrajnych i comand) wydane z aktualną edycją.
Faktycznie teraz pokazują mi się te fotki. Widać coś się u mnie sypało - dzięki za zwrócenie uwagi! <piwo!>
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Gdyby mieli większe młotki to pasowaliby :P Swoją drogą jak jest z proporcjami wielkości?
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

jak są takie jak inne modele lotra to są mniejsze i szczuplejsze od aktualnych. malo tego, są w failcaście, co utrudni konwersje

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Theo pisze:jak są takie jak inne modele lotra to są mniejsze i szczuplejsze od aktualnych.
Skala LOTRowa czyli są mniejsze.
Theo pisze:malo tego, są w failcaście, co utrudni konwersje
Są w plastiku (http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1870034a).

Dodatkowo FC konwertuje się identycznie jak każdą żywicę, więc konwersje utrudni bardziej skala niż sam materiał wykonania.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Jeden gość znany mi z forum Bugman's Brewery tworzy całkiem udany katalog krasnoludzkich figurek. Oto część 1, obejmująca modele od lat 80. do roku 1992:
http://db-dwarf-quest.blogspot.com/2014 ... tadel.html
Robi wrażenie ;)
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

o to mnie chodziło:)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ