Figurkowy Hyde Park

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Figurkowy Hyde Park

Post autor: smiejagreg »

Kontynuując pomysł zakładam temat - nazwa wg propozycji Cormagha.

Zawartość mogą stanowić wszelkie luźne komentarze dotyczące figurek dwarfów, pytania o figsy, uwagi i opinie do Katalogu Brodaczy, itp. W zasadzie chodzi o to, żeby Katalog Brodaczy został oczyszczony z tego typu postów.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Chwilowo nie mam nic mądrego do powiedzenia, ale skoro to Hyde Park, to rozumiem, że wolno tu pleść dowolne głupoty, o ile nie obraża się przy tym krasnoludów :mrgreen:
A jak już wcześniej pisałem, popieram pomysł obiema rękami (wybór tytułu również :lol2: ), bo mnie też trochę dokuczał bałagan informacyjny w Katalogu.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mam nadzieję, że Rakso to uporządkuje i przeniesie choćby tu posty zanieczyszczające.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

W sumie nie wiem czy to dobry pomysł - w "postach zaśmiecających" są pytania i odpowiedzi dotyczące figsów przedstawionych w artykułach. A te są równie ciekawe co same artykuły. No i to w końcu forum...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jeszcze jeden pomysł - ale to zależy od autorów Katalogu Brodaczy. Można by tworząc Katalog Brodaczy wklejać materiały z Katalogu również do Hyde Parku - wtedy Katalog Brodaczy pozostanie katalogiem, a nad materiałami można by się skupiać i komentować do woli w Hyde Parku. Co Ty na to, Cormagh? Po prostu szukam wyjścia, żeby był i wilk syty i owca cała.

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No to proponuję nazwać tamten temat Hyde Parkiem, a stworzyć nowy, w którym będą artykuły. Mniej roboty.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."


Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Cóż, mnie osobiście przypadł do gustu pierwotny pomysł, tym bardziej, że nie mam ochoty po raz kolejny zakładać nowego katalogu :wink:

A propos plotek - czy zauważyliście, że GW podstępnie również do naszej armii wprowadziła Finecast-y? W oficjalnej ofercie zamieniono już bolca i żyrosa na wersje żywiczne, a w kolejnej fali podmienią również High Kinga na Tronie, sztandar armii, inżyniera i katapultę.
Więc każdy, kto kocha solidny metal, niech czym prędzej uzupełnia zapasy, póki jeszcze są.
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Cormagh - nie musisz nic nowego zakładać, po prostu Rakso przeniesie odpowiednie teksty do tematu. :)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Cormagh pisze: :wink:

A propos plotek - czy zauważyliście, że GW podstępnie również do naszej armii wprowadziła Finecast-y? W oficjalnej ofercie zamieniono już bolca i żyrosa na wersje żywiczne, a w kolejnej fali podmienią również High Kinga na Tronie, sztandar armii, inżyniera i katapultę.
Więc każdy, kto kocha solidny metal, niech czym prędzej uzupełnia zapasy, póki jeszcze są.

Tak widziałem, ja na szczęście zdążyłem sobie kupić bolca, katapę i kowadełko metalowe oczywiście :)
A chciałem sobie kupić żywicznego bolca ale jakoś nie mogłem się odważyć. Ktoś z Was ma już coś z nowego materiału do Naszej armii?
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

get Bugman from Nottingham: achievment unlocked :twisted: :twisted: :twisted:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Dzisiaj do Vanaheim, przyszła partia figurek z Umbra Turris. Chłopaki odpakowali mi blisterki wiedząc że jestem fanatykiem krasnoludów i powiem tak. Must have każdego kto lubi ładną rzeźbę ! popatrzcie na filmik , niestety tutaj tylko jeden krasnal już znany, ale krasnoludzka kobieta z kuszą i mieczem jest CU DO WNA!! http://vanaheim.pl/blog/entry/47-umbra- ... lepie.html


http://vanaheim.pl/umbra-turris/2028-ko ... kusz-.html
http://vanaheim.pl/umbra-turris/2019-kr ... zelb-.html
http://vanaheim.pl/umbra-turris/2025-gnom-z-ksig-.html
http://vanaheim.pl/umbra-turris/2021-cz ... rzem-.html
http://vanaheim.pl/umbra-turris/2018-kr ... tarcz.html

dla mnie super smaczne.

I DO KUPIENIA JUŻ ZA 19.90 !!
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

U faberów te modele już dawno są
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

może, nie mówię, że nie, jednak do faberów nie mogłem przyjść, pomacać i ocenić. Do Vanaheim przyszedłem, zobaczyłem, pomacałem i zdaję relację.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Nie mieli kiedy zrobić przerwy technicznej... ](*,)
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Całkiem przyjemne te krasnoludki, no i z kraju nad Wisłą, więc wypadało by włączyć do kolekcji. Babeczka i typ z młotem fajni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

tak sobie przegladalem allegro i rzucil mi sie w oczy slayer o ktorym cormagh, w swoim opisie zabojcow, nie wspomnial.
wyglada to na figurke zrobiona przez GW, jednak ja tam zadnym ekspertem nie jestem ;)

Obrazek
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Jak dla mnie i na mój stan upojenia alkoholowego to ta figurka jest z czasów kiedy ledwo mówiłem "mama" :D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

stare, GW i wspomniał o niej :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

belfer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: belfer »

Dzięki Cahir właśnie poczułem się bardzo stary.

To jest figurka wyprodukowana dla GW przez ekipę Maraudera (moje ulubione figurki slayerów).
O ile się nie mylę to było w latach 90.

Tyle tylko że ona JEST na zdjęciach w poście Cormagha. Na pierwszym zbiorowym zdjęciu maruderowych slayerów jest drugi od lewej (w czarnym podkładzie i stoi trochę bokiem dlatego słabo widać kulę na łańcuchu).

Swoją drogą jakby ktoś miał z tej serii slayerów na zbyciu tego facia który był wydany jako podwójny a poszczególne modele różniły się tylko otwartą lub zamkniętą dłonią to proszę o kontakt (szukam tego z dłonią otwartą - mogę wymienić na tego drugiego bo mam za dużo).

ODPOWIEDZ