Figurkowy Hyde Park

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Re: Figurkowy Hyde Park

Post autor: MomoTheKiller »

Nijlor pisze:[-X Moje bombardy do WABA :twisted:
/? licytujesz, czy jak
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

A jakbys potzrebowal to mam 2 obslugantow którzy badacza się do dziala 1 jest od organem jeden od dziala faktycznie. Pisz pmki
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

Booxi pisze:indeed, longów, hamków ibków było po 8 szt każdego i do każdego oddziału był mniej więcej pasujący command, choć nie był rzeczywiście dedykowany.
co do iron breakerów - w późniejszym okresie do blistrów pakowano także m.in. championa MM11/6. Spotkałem się także z clansmanami w składzie ironów, ale nie widziałem samemu takich blistrów, więc nie potwierdzam.
...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie ten 11/6 champion ironów wcale na takiego nie wygląda - prawdopodobnie będzie u mnie robił tylko za zwyklaka, a na championa wezmę jakiegoś innego figsa...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

U mnie robi za zwyklaka. Jakoś mi nie podszedł. A poza tym chyba mam ich dwa ;] a co to za champion co go jest dwóch ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

To odpal mi jednego :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

smiejagreg pisze:Dla mnie ten 11/6 champion ironów wcale na takiego nie wygląda - prawdopodobnie będzie u mnie robił tylko za zwyklaka, a na championa wezmę jakiegoś innego figsa...
patrząc na rzeźbę MM11/6 to z jednym z ironów (ironbreaker # 8 ) są jak bracia bliźniacy. :wink:

u mnie championem jest baron - jeden z legendarnych lordów. płytówka oraz pawie pióro pasują jak ulał (choć trochę mniejszy jest od zwykłego irona).
...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Ja też używam Barona. Świetnie pasuje. ;)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Łukasz_ się nie da - u mnie wszyscy już dawno pomalowani.

Za czempiona robi zaś Obrazek (nie, to nie jest moje malowanie - widać po zdjęciu, na którym coś widać ;] )
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
de_wil
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: nie-tak-daleko-od-Warszawy

Post autor: de_wil »

ten clansman to u mnie kandydat na sztandarowego ironów (topór zamieniłby na sztandar od długobrodego, z małą modyfikacją topu). brak mi tylko pomysłu na muzyka. :roll:
...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Baron może być spoko. Też o nim myślę, poza tym trza gdzieś upchnąć tych legendarnych lordów przecie, szkoda takich świetnych figsów nie umieścić na porządnym miejscu. Gorrin już w imperialach umieszczony, Uther będzie w starych górnikach, Kimril wiadomo, Boraxa chyba jednak wsadzę do norsów, dla reszty jeszcze ni ustaliłem pozycji...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hahaha ja wcieliłem Kazadora do roli muzyka u ironów ;]

Lordów umieściłem przy jednym regimencie, ale jak się zastanowić ... może jednak ich porozdzielać.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Tak licytuję :D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Heh i wygrałem ale ostro tam podbijałeś panie :P

Pytanie mam o Gyrokoptur.
Czy składał ktoś go na magnesy? Chce zakupić 4 ale chcę też je tak złożyć by można by w dowolnym momencie zrobić z nich bombery.
Jakieś pomysły?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Z tym nie ma kłopotu. Oglądałem nowy model w takiej wersji jak mówisz i spokojnie bitzów starczy, a sam model jest tak zrobiony, że ogony można wymieniać nawet bez magnesów, ale z magnesami zawsze lepiej i bezpieczniej - przynajmniej ogon nie odpadnie w trakcie bitwy. ;)

Dobrze też zmagnesować do tej podstawki przezroczystej, łatwiej będzie przewozić model. ;)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
Tauri
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Tauri »

O dobrze trafiłem. Bo mnie zaczął męczyć ból odwloka na myśl że kopter i bomber zostały tak samo potraktowane jak zwykle regimenty w sensie 2 w 1... kiedy kopter to polowa bombera. Ale jeśli da się zrobić to tak, że w każdej chwili mogę sobie zmienić tył po odpowiednim namagnesowaniu to ból jakby mniejszy... no chyba że nie do końca jest tak pieknie. :)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Pamiętaj - wszystko się da
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Allegro znowu pokazuje co potrafi :
http://allegro.pl/dwarf-organ-gun-6-ed- ... 92960.html - niekompletna załoga - cena Kup Teraz 120zł
http://allegro.pl/dwarf-queen-helgar-me ... 15721.html - Helga zdrapana z farby, z doklejonym plasticzanym toporem za 60zł
http://allegro.pl/dwarfs-burlok-dammins ... 10818.html - bez masztu, używka, cena 60zł
http://allegro.pl/dwarfs-cannon-6-ed-me ... 38273.html - działo bez załogi, koła od innego działa 100zł
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Helga za 80 stoi na alledrogo od dawna
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Burloka nowego w blisterku kupilem za 25 :D Nie wiem skąd te ceny wziął.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

ODPOWIEDZ