Graczy długobrodych, czego Wam potrzeba? Krasnoludzki GOLEM!

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Re: Graczy długobrodych, czego Wam potrzeba? Nowy koncept :D

Post autor: Łukasz_ »

Ha! Na ładnych irondrake'ów skusiłbym się jeszcze prędzej od żyrokoptera, bo to co zafundowało nam GW to jakaś istna porażka... W sumie to wystarczyłyby same korpusy bo spluwy są jeszcze ok ale ciałka (a w szczególności łby) są moim zdaniem żałosne :?
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Rasti pisze:Powoli, może w wakacje pomyślę nad jakąś większą kampanią rzeźbiarską teraz minimum, bo mam studia :)
Ale mam nadzieje, że prace nad zestawem żyros/bomber trwają. Bo wiesz, kase mam odłożoną, ale moja lepsza połowa ma nosa do pieniędzy i jak je wyczai, to położy na nich łapę i będzie "po ptokach", dosłownie i w przenośni. A mi zostanie co najwyżej kupno kurczaków w stonce, a nie żyrosków. :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Łukasz_ pisze:Ha! Na ładnych irondrake'ów skusiłbym się jeszcze prędzej od żyrokoptera, bo to co zafundowało nam GW to jakaś istna porażka... W sumie to wystarczyłyby same korpusy bo spluwy są jeszcze ok ale ciałka (a w szczególności łby) są moim zdaniem żałosne :?
wydaje mi sie, ze malowanie GW ich tak skrzywdzilo.
trzeba pamietac, ze to pod helmem to nadal jest metalowa oslona a nie broda. w sumie to oslona na brode ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Rasti pisze:Powoli, może w wakacje pomyślę nad jakąś większą kampanią rzeźbiarską teraz minimum, bo mam studia :)
Krasnoludy są cierpliwe, poczekamy.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hey!
Jeśli ktoś w ten weekend(tj. 15-16 marca) będzie na targach modelarskich w Bytomiu, to będzie miał okazję zobaczysz krasnoludy na żywo w gablotkach na stoisku sklepu Izmod. Oczywiście będzie można także na miejscu nabyć krasnoludy w cenie 55zł za zestaw lub 200zł za 4 zestawy. :)
Sprzedawał je będzie właściciel sklepu Izmod. Ja osobiście gdzieś tam pewnie będę latał na wystawach ;)
Również może będą się tam znajdowały WIPy Drzewców, które aktualnie są na wykończeniu - nie udało mi się ich przygotować na te targi :/

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

Rasti jak idą prace na helikopterkami? :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dopiero zaczynam, bo robiłem Treekin'y do WE, nie chciałem robić 2 rzeczy na raz. Jednak Treekin'y już na wykończeniu :) Teraz żyrek :)

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

No i co z tym żyrkiem? :D Jakąś date premiery zapodaj :mrgreen:

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Rasti a w jakim kierunku idziesz? Latające jajko niespodzianka czy coś a'la Leonardo?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Odbiegając od żyrka - dostałem wczoraj warriorsów z młotkami i jestem bardzo zadowolony. Jest trochę nadlewów, ale że to żywica, to łatwo odchodzą, także z tym nie ma żadnego problemu ;). Same modele bardzo elegancko wykonane. Szkoda tylko, że nie jest opisane która rączka idzie do którego kraśka, trzeba szukać po kształcie dziurek ;).

Awatar użytkownika
beszcza
Chuck Norris
Posty: 573
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: beszcza »

Witam. Orietnujecie się czy nowy armybook jest już w wersji pl?

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

nie ma i zapewne nie bedzie.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hey
Z żyrków niestety na razie nic nie ma, ale mam coś co może Was zaciekawić :P
Dostałem zamówienie od jednego z zagranicznych klientów. Marzył mu się krasnoludzki kamienny golem z Wowa jako ozdoba jego armii. - KLIK

No to takiego mu wykonałem. Jest jbc możliwość, że trafi on do oferty, jednak do tego potrzebni są chętni.
Jeśli ktoś jest zainteresowany niech daje mi znać.
Ogółem rzeźba bez jakiś niesamowitych efektów, bez super detali ale taka miała być z założenia, prosty, kamienny golem. Uważam, że malowaniem i tak można spooro z niego wycisnąć ;)
Zdjęcia słabe, ale nie mam teraz dostępu do dobrej lustrzanki i jest tylko coś takiego na dzień dzisiejszy. Green stuff jak zwykle niefotogeniczny, no ale trudno 8)

Myślę, że taka polska cena to byłoby ok 80zł za takiego pana. Jest na prawdę spory, mieści się tak idealnie na podstawce 60x60 mm.

Fotki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hey
W końcu po długich bojach wyszedł pierwszy odlew!
Przez weekend planuję odlać już ich pewną ilość na sprzedaż, przygotować zdjęcia do oferty itp, więc jak ktoś zainteresowany to szykować się ;)
Zamówienia będzie można składać mailowo(najbezpieczniej). Cena niestety tyć wyższa - ilość surowców potrzebnych mnie nieźle zaskoczyła. Jednak nie chcę dla rodaków jakoś znacznie podbijać więc myślę, że 90zł to będzie tak optymalnie :P

Fotki pierwszego odlewu:
http://pics.tinypic.pl/i/00599/qhhsfyrl3uex.jpg
http://pics.tinypic.pl/i/00599/e552q047778a.jpg
Kliknąć bo spore foty ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hey
Można już śmiało zamawiać Golema, jeśli jest ktoś zainteresowany ;)
Cena to 80zł.
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to pisać do mnie :)

Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam =)

ODPOWIEDZ