Nasze dzieła i starania czyli rozpiski brodaczy

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Re: Nasze dzieła i starania czyli rozpiski brodaczy

Post autor: Jacobs »

@up
Też nie moge się doczekać :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

hmm ciekawe... ciekawe... w sumie 30 slayerów już uzbierałem, hamków też to nawet plastik mi nie pomoże, ale chętnie zobaczę plastikowych hammerersów... to będzie masakra... chociaż może i lepsza niż ta wojna klonów która teraz jest ( <3 kocham mój oddział 4ed hamków <3) I zaciekawiliście mnie tym dużym modelem... ciekawe co to będzie :D steam tank w sumie już jest, może coś latającego ?? albo jakaś wielka wielka armata taka katiusza !
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No dobra, mam nadzieję, że w nowym AB rangersi będą mieli forest stridera i niech będzie dużo run, żeby można było robić ciekawe kombinacje. Bo np. w O&G tak zredukowali ilość itemów, że szkoda gadać :| , no i przydałoby się zachowanie możliwości brania wielu spellbreakerów. Opcja KB i HKB u slayerów wydaje się ciekawa. Co do grubasów najbardziej chciałbym chyba coś w rodzaju baneblade'a albo thunderhawka. Chociaż jakiś robot by nie zaszkodził. Albo wielki świder-wykopywaczka zmuszający do testowania inicjatywy :D . Gdybym robił AB, dałbym też możliwość sadzania krasnoludów na motorach i wzywania wsparcia powietrznego. A i jeszcze jakieś dodatkowe spluwy, typu obrzyn albo dubeltówka i granaty :wink: . Nie ma to jak strzelanie... 8)
Booxi pisze:hmm ciekawe... ciekawe... w sumie 30 slayerów już uzbierałem, hamków też to nawet plastik mi nie pomoże, ale chętnie zobaczę plastikowych hammerersów... to będzie masakra... chociaż może i lepsza niż ta wojna klonów która teraz jest ( <3 kocham mój oddział 4ed hamków <3) I zaciekawiliście mnie tym dużym modelem... ciekawe co to będzie :D steam tank w sumie już jest, może coś latającego ?? albo jakaś wielka wielka armata taka katiusza !
Oj tam, oj tam... Nowe plastiki GW trzymają poziom. Na pewno dadzą pełno bitsów i foremną oraz proporcjonalną rzeźbę. Czego, niestety, nie można powiedzieć o większości starych metali.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Mogli by przywrócić starego, dobrego juggernauta :wink: Ale pewnie dadzą jakiegoś mamuta albo co, jak w Herosach V jest :P Chociaż kawaleria na niedźwiedziach wygląda tam fajnie...

Co do nowych AB, to przed WE, Bretką i OK są jeszcze TK, i to już od kwietnia/maja. Jak to wszystko obserwuje, to wychodzi mi , że GW wydaje teraz na przemian booka do WFB i do 40k (Dark Eldarzy w lutym, o ile pamiętam, w marcu O&G, Grey Knights w kwietniu, TK mają być od maja...), czyli, optymistycznie licząc, nowe kraśki powinny być w okolicach stycznia 2012... Niechaj to będzie mój deadline do pomalowania wszystkich moich krasnoludów :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Klafuti pisze: Oj tam, oj tam... Nowe plastiki GW trzymają poziom. Na pewno dadzą pełno bitsów i foremną oraz proporcjonalną rzeźbę. Czego, niestety, nie można powiedzieć o większości starych metali.

Właśnie to jest w nich najpiękniejsze, właśnie dlatego są prawdziwymi perełkami ! a plastiki to kupa wyglądają jak figurki ludzi z brodami w trochę mniejszej skali -.- i mają dziwne dupy...
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ironbreakerzy 9 pts? Buahha! Tyle to warek z tarczą kosztuje...
Slayerzy z KB i bohaterowie slayerów z HKB? Japier... chce ktoś walczyć z moją hordą slayerów :D?
Obrazek

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

ja to bym chciał tylko grywalnych ibków i slayerów, bo żal mi, że takie modele mogą tylko na półce postać :( i może jeszcze GW dla thunderersów ?
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Bayard pisze:Co do nowych AB, to przed WE, Bretką i OK są jeszcze TK, i to już od kwietnia/maja. Jak to wszystko obserwuje, to wychodzi mi , że GW wydaje teraz na przemian booka do WFB i do 40k (Dark Eldarzy w lutym, o ile pamiętam, w marcu O&G, Grey Knights w kwietniu, TK mają być od maja...), czyli, optymistycznie licząc, nowe kraśki powinny być w okolicach stycznia 2012... Niechaj to będzie mój deadline do pomalowania wszystkich moich krasnoludów :wink:
do WFB chodzą ploty jeszcze o CHD oraz Imperium (ci ostatni są priorytetowani razem z nami, więc chgw, który wydadzą pierwszy) i tak, GW ma plan wydawać teraz podręczniki co 2 miechy do każdego systemu - widać kryzys dał się we znaki... mam nadzieję, że sierpniowa kampania do WFB nie będzie wydana zamiast którejś armii.

Lecz jak każdy czekam na nowy book i nowe figsy... :)

ja nadal chce ciężką kawalerię... ;P

edit: ale naprawdę wystarczy mi jak dadzą Slayerom 5-50 i KB + HKB i może ciut zniżą koszt jakichś jednostek... z resztą sobie damy radę :twisted: :twisted: :twisted:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Tyle, że nowy book będzie w twardej oprawie i do tego kolorowy... Trzeba będzie kserować, żeby wyglądał po ludzku. I nie ważył tonę :| . No i mam nadzieję, że nadal będzie duży wybór runów. Zastanawia mnie jeszcze, czy przywrócą możliwość obrunowywania żyrokoptera i organek i czy będą bomby dla żyro i stare zasady strzelania z organek (strzelanie każdą lufą oddzielnie z S10) przy procentowych podziałach możnaby kończyć bitwy w pierwszej turze :mrgreen: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

run bedzie duzo bo nie mamy dostepu do magic itemow z RB.
u orkow zapoczatkowali nowy system paru przedmiotow w AB. jednak zarowno dwarfy i demony maja swoja osobna tabelke z magicznymi przedmiotami.
jesli zas w ksiazce dostaniemy tylko pare run to bedzie oznaczalo, ze otworza nam dostep do common magic itemow z RB.

a ChD nie bedzie na 100%. rozchodzi sie o jakies prawa autorskie. do tego, to co pisalem w innym poscie, brak chadekow w RB znacznie ogranicza ich pojawienie sie.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Slayerzy ;)
niech zaczną od statów eliciarza i cisną w gore z Ws i S albo I, do tego coś ala frenzy i cacyś :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morsereg pisze:a ChD nie bedzie na 100%. rozchodzi sie o jakies prawa autorskie. do tego, to co pisalem w innym poscie, brak chadekow w RB znacznie ogranicza ich pojawienie sie.
no właśnie GW nie wpadło na to na co wpadł Mantic... wydać ich pod inną nazwą z innym wyglądem... może się obudzili, że takie rozwiązanie jest tańsze niż płacić za prawa autorskie... ale jak już pisałem - to ploty... część pewnie prawdziwa, część nie
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

Co do wielkiej maszyny to aj chce tą na drugim planie z młotkami http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 1Mb2XL.jpg z T10 jakimś dobrym pierdolnięciem siła 8-10 , jakimiś sensownymi zasadami dla slayerów, nagle możemy się zrobić armią naporową ^^. I się nagle robi problem bo człowiek przez bujna wyobraźnię teraz nie wie czy zwiększyć 10tke slayerów do 30 czy kupować 30 hamców jak planował wcześniej...

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Jaka śmieszna mlotkowa maszyna o.O co do zakupów... i tak będziesz potrzebował i 30 slayerów i hamków i ibków i longów... jak wejdzie odpowiednia meta to nawet może sie okazać, że Ci się minersi przydadzą
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
papa-smerf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Post autor: papa-smerf »

Minersi w 5 się bardzo przydają ,większa liczba za bardzo nie ma sensu no chyba że się jakąś taktykę pod to tworzy ale za mocno losowi są jak dla mnie, a 30 slayerów , hamaków i ironów to tak średnio bo ja myślę cały czas o formatach turniejowych a tam nie zmieścisz tego z kowadłem, 2 kat, org i działem a nie lubię rzeczy które mają grzać ławę na półce tylko ( dlatego raczej tylko jeden oddział się zmieści 30tkowy z tych 3 wymienionych ) - dlatego (choć to trudne) staram się przewidzieć z czego na pewno nie zrezygnuje z przebiegiem czasu.

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Klafuti pisze: Zastanawia mnie jeszcze, czy przywrócą możliwość obrunowywania żyrokoptera i organek i czy będą bomby dla żyro i stare zasady strzelania z organek (strzelanie każdą lufą oddzielnie z S10) przy procentowych podziałach możnaby kończyć bitwy w pierwszej turze :mrgreen: .
Czyżbyś chciał powrotu do starych czasów kiedy to bitwy miały 2 częsci - przed strzelaniem z organek i po strzelaniu z organek :?: 8)

A tak swoją drogą to na ten killing blow dla slayerów bym się nie obraził.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

śmiesznie będzie jak w ramach jakiegoś dużego bydlęcia dostaniemy cos w stylu golemów w ChD :D

ps. Rakso nas ukatrupi za ten mego offtop :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

jak dla mnie hk dla slayersow w pelni wystarczy moga nawet zniesc zasade slayers bo wtedy bedzie nie potrzebna
co do nowego AB nie czekam z zachwytem bo ten co mamy na 8 ed sprawdza sie niezle
a z tego co mi wiadomo i widac po orkach gw chce wszystkie armie zbalansowac co moze doprowadzic do tego ze armie straca odrebnosc i flaf
krasie sa armia odrebna i unikatowa runy daja nam takie mozliwosci ze magic itemy z rule buka sie chowaja mam nadzieje ze nowy kodeks bedzie na plus a nie na minus
co do grugasa chetnie bym widzial jakies konkret dzialo lub jakiegos duzego zyrosa
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Klafuti pisze:Tyle, że nowy book będzie w twardej oprawie i do tego kolorowy... Trzeba będzie kserować, żeby wyglądał po ludzku. I nie ważył tonę :|
Zgaduję, że nie widziałeś jeszcze nowego armybooka O&G?

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

puma1944 pisze:Zgaduję, że nie widziałeś jeszcze nowego armybooka O&G?
raczej nie widzial mi sie podoba wszystko w kolorze i do tego twarda oprawa
oraz cena jest niezla bo 100 zl to nie jest duzo, za nasz w miekiej oprawie i czrnobialy trzeba dac ponad 70 zl
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

ODPOWIEDZ