Nasze dzieła i starania czyli rozpiski brodaczy

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

chowanie jest najbardziej wkurzające- co mi z przeprosin jak tracę cała frajdę z gry. a na kowadle można spokojnie wklepać masakrę a nawet być wysoko na masterze - nawet mi się to udało :D hehe

pzdr

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

No właśnie dlatego gram na kowadle - zmusza przeciwnika do tego by się ruszył do mnie - bez kowadła to jednak tej mobilizacji nie ma ;)

Bo naprawde nie jest miło jak sie fajnie wystawisz cała armia pozasłaniasz masyzny żeby wykopki nie powpadały w klocki itp... a jakis np. młodziutki gracz WE mimo masy błędów w wystawieniu spieprzy wszystkim za las, a potem kumplom opowiada historie że zremisował z strasznymi krasnoludami...

A jak jest kowadełko to od razu robi się raźniej :D
Duża runa i juz widzisz jak wszystko ciśnie w twoją stronę :D

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Gogol pisze:Tym wklepywałem masakry sam maski nie dostałem ba może z raz czy 2 12-8 dostałem reszte wygrywam na lajcie. Nota bene dużo lepiej idzie niż na kowadle.
ma mała prośbę:
mógłbyś zdradzić jak ustawiałeś tą rozpiskę na stole?
do których jednostek dołączałeś bohaterów?
i co byś z niej wyrzucił będąc ograniczonym do 2000pts i grając przeciwko łatwopalnym?
z góry wielkie dzięki
PS. rozpiska bardzo mi sie podoba
Obrazek

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

hmmm no na 2k jest kłopot jak lord to hamy muszą być , bsb powinien być i szmit musi być ... więc wychodzi na to że leci działo wraz z inżynierem oraz 1-2 hamków. Co do rozstawienia to najlepiej jak byś po prostu popatrzył jak +- sie tym gra np na lorenzie. Ogólnie trzeba być w kupie (czesem kuszole stoją gdzieś po zewnętrznej). Ustawiamy się w rogu dogodnym z oddziałem lorda na flance zagrożonej (czyli tej bliżej srodka) a Longi na flance przy krawędzi stołu. strzelanie w środku. Żyro wspomaga lorda.

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

I po takim pięknym rozstawieniu przeciwnik może Cię olać i sie pochować. Nikłe szanse na coś więcej niż remis.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Dlatego oplaca sie tych kusznikow jako przynete jakos wystawic... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

dobry przeciwnik zazwyczaj tego nie zrobi bo remis mu nic nie da , kiepski też nie bo jest kiepski ze średnimi rozstawiasz sie troche błednie żeby zachecić

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

trafiasz na khemri i będzie bardzo cięzko,
bo bretonia ma mały kłopot jak pochować 4-5 lanc....

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

z khemri jakiś remis sie wyciągnie zresztą z nimi zawsze ciezko

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

Grazbird jednak trochę wałuje przeciwników bo ma w armi więcej jednostek LB niz warriorów a to błąd ewidentny :wink: ...
A co do zachęcania przeciwnika, to nie tyle kowadło go zachęci co np. 6 maszynek :D po jednej skutecznej turze strzelania, będzie błagał żeby jakoś wejść do walki 8)

pzdr

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

A zwróciłeś uwagę na to jakiego ma lorda ? ;)

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Mam pytanie, gram z pewnym mrocznym elfem w sojuzu na HE i lizardów,
gramy obleganie twierdzy(ja jestem oblegany) i nie wiem co wystawić, format to 6000 oblegani i 9000 oblegający, nie gramy na magie, reszta normalnie, i mam pytanie co wystawić?
zamek ma 3 mury,5 bram, i 11 wież,

Awatar użytkownika
Flint Fireforge
Wałkarz
Posty: 66
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Flint Fireforge »

Nindox Arf pisze:Grazbird jednak trochę wałuje przeciwników bo ma w armi więcej jednostek LB niz warriorów a to błąd ewidentny :wink: ...
Czy ta zasada odnosi sięteż do Strażników LB?

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Nie poniewaz nie sa to jako tacy LB ale rangersi... Dlatego mozna wziac sobie rangerow jako LB... Nadal pamietajac o limicie 0-1... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

no lorda na tarczy-puszkę, ja składam identycznego a co, zły jest, nie podoba ci się Daro :wink: :?:
jak się ma lorda wojownika to można dla niego wystawić dodatkowy oddział LB :?:

pzdr
"Cięzka noc, co? ... pół miliarda się wymknęło..."

Amor patriae nostra lex

Salamun Aleykum

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

jak się ma lorda wojownika to można dla niego wystawić dodatkowy oddział LB
I ty grasz darfami...? :roll:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Nindox Arf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała; Vendetta

Post autor: Nindox Arf »

tak od 4 lat 8) ale jak gram z lordem na tarczy - a tak gram najczęściej - to wystawiam jeden oddział LB bo drudzy to zawsze hammerersi :wink: więc już dawno nie zwróciłem uwagi na ten zapis, przepraszam grazbirda :arrow:

pzdr
"Cięzka noc, co? ... pół miliarda się wymknęło..."

Amor patriae nostra lex

Salamun Aleykum

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

przeprosiny przyjęte :D
postanowiłem sprawdzić jak sprawuje się drugi klocek LB...i wyszło im znakomicie.
według mnie to najbardziej uniwersalna piechota dwarficka-czemu ?
bo mamy oddział o parametrach elity w corach....mina przeciwnika gdy słyszy że kolesie mają ws5 i walą np. z dwuraków jest bezcenna :D

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

wolę, widzieć ine gracza który rzuca wardy, po ataku naszego lorda na tarczy(chodzi mi te bez NO ARMOUR SAVE :twisted:

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Mam pytanie dotyczące tego sztandaru z wardem przeciwko strzelaniu wystarczy by jego zasieg objoł tylko jeden model aby wszyscy mieli tego warda??

ODPOWIEDZ