RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Morog »

a może poczekacie choć na premierę z kłótniami?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Morog pisze:a może poczekacie choć na premierę z kłótniami?
Po co? :wink: Jesteśmy stare krasnoludzkie zrzędy :lol2: Nie ma sensu marnować bezczynnie tyle czasu skoro można pomarudzić :wink: To taka krasnoludzka animozja.

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

panterq pisze:Mauler nie do końca wiem co masz na myśli. Zakładając pojawienie się Slayerów w core'ach, i utrzymanie 5+ modeli w oddziale, masz ~70 punktowe odgicznaczki które większość oddziałów trzymają przez 2 tury.
Ale czy to źle?
Krasie nie miały i mieć nie powinny kawalerii, w tym oczywiście lekkiej kawalerii.
Ale pisanie żeby się nie cieszyć z oddziału podstawowego typu slayerzy bo się go wystrzela np. ze skinków jest dupne z zasady bo prawie każdy (może poza warriorami chaosu z uwagi na save, ale oni są bardzo drodzy) można w ten sposób wystrzelać. Może i slayerzy będą niezłomni ale na pewno nie będą mieli save'a. Więc po co pisać, że nie ma się z czego cieszyć?
Dodam, że dywagujemy o niepotwierdzonych plotach. A już ktoś próbuje utrącić graczom Krasi radochę z nowych zasad/jednostek.
Tyle.
Pozdrawiam
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Czytaj ze zrozumieniem, PSz powiedział że chodzi o wypadek gdyby oddziały slayerów miały minimum 20 modeli
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

panterq pisze:Czytaj ze zrozumieniem, PSz powiedział że chodzi o wypadek gdyby oddziały slayerów miały minimum 20 modeli
No przecież napisałem, że chodzi o oddziały w formacji hordy, czyli nie 7 osobowe.
Sam czytaj ze zrozumieniem.
Pozdrawiam
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ciężko się zgodzić że każda horda piechoty jest łatwa do zapestkowania.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Chodzi mi o to że 20+ slayery nie są mega złem. Oddział majacy swoje plusy i minusy. Ale jakby były to takie odginaczki jak dzis (co zauważył Panter) to było by już chore. Oczywiście jako core unit.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Ludzie jest napisane, żeby mieć więcej niz jedną jednostkę slayerów trzeba posiadać dragon slayera, a to juz nie jest koniecznie opłacalne mieć 3 takie małe odział. Myślę, że tu wasza kłótnia może się skończyć.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

NIGDY!
Po pierwsze - oddajesz 100 punktów z herosów, i zamiast kombinowania jak wypchać core bierzesz 3 piątki slayerów z giant slayerami, pozostałem 390 punktów to akurat horda warriorów, i masz 5 odginaczek za ~310 punktów. A miałem już sytuację kiedy pojedynczy dragon slayer wygrał rundę walki z arachnarokiem.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

A skąd pomysł że slayerzy będą w corach? Wątpie w taką możliwość, myśle ze cory sie nie zmienią. Poczekajmy do wyjścia booka

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Kowale dalej będą generować kości dispela czy channelowac tak jak kapłani imperialni? Jak myślicie :D?
Slayerzy w core to by było coś, w końcu bym ich wystawiał.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Channel PD + generowanie DD ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Też w to bardzo wątpię. Widziałbym raczej powrój minerów do tego slotu, co wydaje mi się dość naturalnym rozwiązaniem. Z drugiej strony mogliby wtedy dostać unit size 10+ a to już by mi się tak nie podobało :?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Koz@a pisze:Poczekajmy do wyjścia booka
+1
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

A co zabawnego jest w czekaniu na booka? :) Koncert życzeń to dobry sposób na zabicie czasu
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Wszyscy jaramy najbliższym miesiącem się niczym młody inżynier przed kursem pilotażu żyrokoptera ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Mauler pisze: Może i slayerzy będą niezłomni ale na pewno nie będą mieli save'a.
wedlug ostatnich plotek wlasnie beda mieli AS.

Kod: Zaznacz cały

Light Armor Infantry Box is Slayers and a second build I couldn't recognize. They look indeed weird, however the Slayers are more dynamic than I'd expected them to be.
masz napisane light armor
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

skoro kowale run mają mieć normalną magie to zabójcy mogą mieć zbroje
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ktoś na Bugmanie pisał, że light armour infrantry box niekoniecznie oznacza że modele będą miały light armour. Jeśli potwierdzi się że będą i slayerzy i Brotherhood of Grimnir, to jest to potencjalny dual kit.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Weatherwax »

panterq pisze:A co zabawnego jest w czekaniu na booka? :) Koncert życzeń to dobry sposób na zabicie czasu
Popieram. Najbardziej podoba mi się możliwość jednostek desantujących. Slayer'zy do zeppelinów, minersi do maszyny tunelującej. To dopiero zabawa :twisted:
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

ODPOWIEDZ