RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Rogal »

nie tylko. anyway to tylko jakis obrazek z simpsonow mozna olać :)

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

nie wyświetla się
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Teraz powinno być ok :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Dwarfs
-Dwarfs are set to get a heavy release in the first two weeks of February.
-Week 1 is the Army Book and all redos of metal/finecast kits along with troops units.
-Week 2 is new kits and the larger ones like warmachines and characters, a new plastic dwarf king clampack.
-Dwarf Slayers and Hammerers will get a new plastic kit and a new siege engine as well as a war alter will be released
EDIT
@V Ah, jak to sie czlowiek moze zdziwic :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 22 sty 2014, o 02:22 przez Arqueek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Przed chwilą już było :wink:

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Warto bylo poprawiac... ten obrazek poprawil jakosc mojego zycia! ;)

No ciekawym, czy ktorakolwiek plotka sie sprawdzi...
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Spokojnie, to nic o krasiach.

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Multi katapa by się przydała na te hordy. 3 ramiona, 3 splashe małą templatką. Standardowa siła katapult.

<idzie marzyć dalej>

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

A do tego frytki z ketchupem na wynos? ;)

Ja bym sie zadowolil lekkim poprawieniem zasad ironow i gornikow... i moze malymi zmianami punktowymi (vide thundzi). Ale jak znam zycie, dadza nam jakiegos dziwnego potwora z wykumanymi nowymi jednostkami, ktore nie koniecznie beda potrzebne. I pewnie na poczatku niezle sie bedziemy wkurzac.

Tak to juz jest.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Zgadzam się! Poprawa ironów, pomarańczowego lorda i FC (ew. dodanie żwirkowi jakichś opcji), górnicy w core, kosmetyczne zmiany punktowe i starczy. Boję się tych wszystkich wielkich borostworów i niepokoi mnie plota o mobilnym kowadle, bo niebardzo mam pomysł co zrobię z obecnym modelem,który bardzo lubię :?

Powstrzymuję się ciągle przed pisaniem takich wishlistowych postów ale czasem nie wytrzymuję :wink: I tak wszystko się okaże już niedługo i mimo X stron tego tematu i tak nie będziemy mieć nic do gadania...

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Łukasz_ pisze:Zgadzam się! Poprawa ironów, pomarańczowego lorda i FC (ew. dodanie żwirkowi jakichś opcji), górnicy w core, kosmetyczne zmiany punktowe i starczy. Boję się tych wszystkich wielkich borostworów i niepokoi mnie plota o mobilnym kowadle, bo niebardzo mam pomysł co zrobię z obecnym modelem,który bardzo lubię :?

Powstrzymuję się ciągle przed pisaniem takich wishlistowych postów ale czasem nie wytrzymuję :wink: I tak wszystko się okaże już niedługo i mimo X stron tego tematu i tak nie będziemy mieć nic do gadania...
Dokladnie tak jak piszesz. Przerazaja mnie niektore plotki. Nic to czekamy... itc tak tic tak.

Pocieszajaca jest mysl, ze Harry z warseera, a Harry zadko sie myli, napisal ze wiekszosc plotek mozna miedzy bajeczki...
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Kap pisze:Multi katapa by się przydała na te hordy. 3 ramiona, 3 splashe małą templatką. Standardowa siła katapult.

<idzie marzyć dalej>
A powiedz ty mi, od kiedy krasie mają problem z hordami? Jak dla mnie największy problem stanowią MC i MI.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

panterq pisze:
Kap pisze:Multi katapa by się przydała na te hordy. 3 ramiona, 3 splashe małą templatką. Standardowa siła katapult.

<idzie marzyć dalej>
A powiedz ty mi, od kiedy krasie mają problem z hordami? Jak dla mnie największy problem stanowią MC i MI.
+1
liczę, że sami dostaniemy jakieś MI, którę będzie mogło walczyć jak równy z równym z takimi rzeczami jak crypty czy minotaury, a nie cała armia zastompowana i zaimpaktowana na smierć nim odwinie z dwuraków.
co do maszyn, niech zróbią flame cannon grywalny, zyrka też i bedzie super

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

a ja bym sobie życzył ponownego wydania Goblobbera, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad sprzedażą nerki i zakupem tego modelu.. :)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2014, o 13:59 przez White Lion, łącznie zmieniany 1 raz.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

White Lion pisze:a ja bym sobie życzył ponownego wydania Goblobbera, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad sprzedażą nerki i zakupie tego modelu.. :)
dobrze, nie jestem sam... :P
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Smh pisze:
White Lion pisze:a ja bym sobie życzył ponownego wydania Goblobbera
dobrze, nie jestem sam... :P
Pomarzyć dobra rzecz co ;] I po co zniszczyć dobrego figsa, bo przerobić, to by go na pewno przerobili.
Muszę go w końcu pomalować, bo leży i patrzy z wyrzutem on i obsługa jego.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Gormund
Plewa
Posty: 9

Post autor: Gormund »

Jako MI proponuje
" Dwarfs Venerable Dreadnought Centurion " :twisted:
Bardzo fluffowy :)
Miło się czyta taką listę życzeń ale i tak według mnie najważniejsze są figurki a zasady to sprawa drugorzędna bo kraśki są po to by się piwka napić jak ktoś chce wygrywać to proponuje WOC, DOC, VC , DE....

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Gormund - masz w takim razie problem z podejściem do gry ;) Wybacz, ale granie po to żeby zbierać po ryju tylko dlatego, że ktoś ma "lepszą" armię jest po prostu bez sensu.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dzikki pisze:
Smh pisze:
White Lion pisze:a ja bym sobie życzył ponownego wydania Goblobbera
dobrze, nie jestem sam... :P
Pomarzyć dobra rzecz co ;]
Plan zakupowy to miesiąc/dwa po wydaniu booka :)

Czekam tylko z info ile $ pochłonie premiera krasi ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Mi osobiście zawsze podobała się stabilność tej armii, nigdy nie rozdzielono nam booka na 2 armie, nie wymyślano jakichś nowych jednostek... Szczerze mówiąc to mam nadzieje że tak zostanie, niech dorzucą nowe plasiki i poprzestaną na najwyżej jednej nowej jednostce, a rewolucja niech nastąpi w nowych zasadach... Wystarczy aby wprowadzić powiew świeżości i obrócić styl gry o 180 stopni a nawet wymusić kupno nietypowych do tej pory jednostek.

ODPOWIEDZ