RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Arqueek »

Long w specjalach a slayerzy w corach? Ludzie, Wy wiecie jak by to smiesznie wygladalo na papierze? Nie mowiac juz o stolach. Jakos tez nie wydaje mi sie, by warriorzy byli jedyna piechota do bitki w core ;)

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Czy ja dobrze rozumiem, że 1 lutego wychodzi nasz army book?
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Arqueek pisze:Long w specjalach a slayerzy w corach? Ludzie, Wy wiecie jak by to smiesznie wygladalo na papierze? Nie mowiac juz o stolach. Jakos tez nie wydaje mi sie, by warriorzy byli jedyna piechota do bitki w core ;)
Warriors, rangers i miners, mało w corach?
Minersi kiedys też byli w core.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

pingu pisze:
Arqueek pisze:Long w specjalach a slayerzy w corach? Ludzie, Wy wiecie jak by to smiesznie wygladalo na papierze? Nie mowiac juz o stolach. Jakos tez nie wydaje mi sie, by warriorzy byli jedyna piechota do bitki w core ;)
Warriors, rangers i miners, mało w corach?
Minersi kiedys też byli w core.
Ale teraz minersow nie ma, a rangersow osobiscie nie uwazam za osobna jednostke, a jedynie za zasade "scout" ;)

PS Najnowszy przeciek mi dzisiaj dziewczyna pokazala

Obrazek

Kawaleria na niedziewdziach calkiem prawdopodobna! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Kubcio pisze:Czy ja dobrze rozumiem, że 1 lutego wychodzi nasz army book?
Źle. 1 lutego wychodzi White Dwarf i przedsprzedaż. Pierwsze figurki krasi będą dostępne dopiero tydzień później. Mam nadzieję, że book też wtedy.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Dulix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154

Post autor: Dulix »

http://www.warseer.com/forums/attachmen ... 1390397889

Co może oznaczać napis w dole okładki?

"WARHAMMER
New Citadel Miniatures March P..."
"Pić w samotności to jak srać w towarzystwie"

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

pewnie to, ze w marcu bedzie premiera nowych figurek do warhammera wydanych przez citadel miniatures :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

szaltom
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szaltom »

Morsereg pisze:pewnie to, ze w marcu bedzie premiera nowych figurek do warhammera wydanych przez citadel miniatures :)
Wg mnie raczej coś w stylu "Nowe figurki citadel miniatures maszerują ... :)

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

szaltom pisze:Wg mnie raczej coś w stylu "Nowe figurki citadel miniatures maszerują ... :)
To przesrane... zrobili je ruchome... :shock: :roll: :roll:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Smh pisze:
szaltom pisze:Wg mnie raczej coś w stylu "Nowe figurki citadel miniatures maszerują ... :)
To przesrane... zrobili je ruchome... :shock: :roll: :roll:
Jak G.I. Joe :shock:

:mrgreen: :wink:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

via Father Gabe on Faeit 212
I had a chance to flip through the White Dwarf weekly earlier today. Here is what I can report on:

Dwarves:
Dual Longbeard / Hammers box $50. They look amazing
Belegar Ironhammer (Or Ironbeard, cant remember). $21. Awesome sculpt.
Trollslayer Character $21. Amazing...thought it was Gotrek.

Previews for upcoming novels: Scars (Which was an ebook series) and a few others.

Jervis Johnson article/rule set: Explains Scouting in 40k...reads well, a cool mini-game prior to scout moves.
A Tyranid article
A how to paint guide for the new dwarves (exactly like whats in White Dwarf now)
A how to build guide for the new dwarves (exactly like whats in White Dwarf now)

Rules: Belegar Ironhammer. These are full rules with point costs! I won't relay but this guy is cheap for what you get from him. 300+ points, lots of good attacking ability and awesome defense.

I believe there was a battle report as well, I skipped over that part to concentrate on the content. So besides the new release stuff, it was a nice, slimmed down version of the White Dwarf with useful articles, rules, etc. Not sure about the price but $4 a week isn't to bad. And if you don't like the issue, then don't get it! Simple.

Awatar użytkownika
rover
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Warszawa / Gamonie

Post autor: rover »

Longeards / Hammerers box to srogi fail :roll: Oby chociaż fajnie wyglądali :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

rover pisze:Longeards / Hammerers box to srogi fail :roll: Oby chociaż fajnie wyglądali :)
Drugi fail to 150 zł za 10 modeli piechoty...Aż się boje cen jak wyjdą WE czy Bretka

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Czyli na dzień dobry -150 army book, -450 3 x box żeby mieć chociaż 30tkę i nie spaść w pierwszej turze deptania. Niezły luty. Trzeba poinformować kobietę, że w tym roku walentynek nie będzie.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kap pisze:Czyli na dzień dobry -150 army book, -450 3 x box żeby mieć chociaż 30tkę i nie spaść w pierwszej turze deptania. Niezły luty. Trzeba poinformować kobietę, że w tym roku walentynek nie będzie.
You made my day :) :lol2:

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

a kto powiedział, że będzie tylko 10 modeli w środku? dark elf warriors mają 16 a też są multipart i różnią się bronią w 3 wariantach, stare boxy warrków tez były po 16, nie nastawiajcie się, że będzie tylko 10 modeli skoro nikt tego nie napisał ani nie sfotografował :)

Bjouy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 138
Lokalizacja: Cieszyn, Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Bjouy »

Nowi DE warriorzy są pakowani po 10 do boxów. Starzy byli po 16. Dzisiaj GW nie jest już takie "rozrzutne" :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Theo pisze:a kto powiedział, że będzie tylko 10 modeli w środku? dark elf warriors mają 16 a też są multipart i różnią się bronią w 3 wariantach, stare boxy warrków tez były po 16, nie nastawiajcie się, że będzie tylko 10 modeli skoro nikt tego nie napisał ani nie sfotografował :)
Spójrz na boxy wydawane u DE :
Witch Elves - 10 modeli
Dreadspears - 10 modeli

Multikity są wydawane w takich ilościach.

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Theo pisze:a kto powiedział, że będzie tylko 10 modeli w środku? dark elf warriors mają 16 a też są multipart i różnią się bronią w 3 wariantach

Chyba się zagolopowałeś

This plastic kit contains 89 components with which to make a 10 man Dreadspear regiment, Bleakswords regiment, or Darkshards regiment.


I nikt nikomu nie każe kupować nowych plastików (chyba, że zaczyna zabawę z grą ale są metale nadal do dostania). Ja czekam tylko na podręcznik i dopiero po jego przeczytaniu zobaczę czy coś potrzebuję czy też nie.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Grand Admiral Thrawn pisze:
Theo pisze:a kto powiedział, że będzie tylko 10 modeli w środku? dark elf warriors mają 16 a też są multipart i różnią się bronią w 3 wariantach

Chyba się zagolopowałeś

This plastic kit contains 89 components with which to make a 10 man Dreadspear regiment, Bleakswords regiment, or Darkshards regiment.


I nikt nikomu nie każe kupować nowych plastików (chyba, że zaczyna zabawę z grą ale są metale nadal do dostania). Ja czekam tylko na podręcznik i dopiero po jego przeczytaniu zobaczę czy coś potrzebuję czy też nie.
Dokladnie tak jak piszesz... przeciez stare modele nie stana sie z dnia na dzien bezuzyteczne.

pozdro!

PS. Aczkolwiek 150zl za box to jest deko masakra ;]
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

ODPOWIEDZ