RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Keep calm everybody and stay frosty :wink:
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

jakie jutro przecie sobota. sprzątaczka zrobi konferencje czy umieści posta? a może oni w GW dyżurują?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Nigdy nie widziałeś sklepu otwartego w sobotę?
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Najpewniej dostaniecie ten najwyższej klasy filmik promujący nowo wychodzącą armię. Będą na nim namalowane w photoshopie rozmazane plamy udające cienie niskich wojowników, a w tle puszczony zostanie odgłos rosnącej brody.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Są pierwsze foty:

http://www.bugmansbrewery.com/

Dwarf Tavern -> Dwarf Symbol
There's also a new named character releasing with them that looks awesome as hell too. he had magic items (not runic) in the form of a weapon that gave him +1 to hit and asf and a shield that gave him immunity to killing blow
I like that the longbeards (their shields looked awesome)/ hammerers look like they have HEAVY armor now. Its just a nice change. These guys are in the new White Dwarf and will go on pre-order Feb 1 and release Feb 8, from what I've been told.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Wrzucę te fotki tutaj:
Obrazek
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Slayer jest prześliczny, hammerersi dają radę prócz tych hełmów które mi wybitnie nie leżą...

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Slayer jest świetny, chociaż jakiś taki większy i wyższy się wydaje :) Hamki na tym zdjęciu bardzo przeciętne jak dla mnie, szczególnie głowy..

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Hammerersi starsi są fajniejsi. Ci wyglądają jak z LOTRa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Czemu nie dostałem nowej piechoty do Imperium :(
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Adrac
Plewa
Posty: 5

Post autor: Adrac »

Zabójca jeszcze ujdzie, ale hamki... kurde no spodziewałem się czegoś znacznie lepszego (na miarę artwork-ów z naszego AB).
Ich twarze są jakieś takie potulne i delikatne(może to wina kiepskiej jakości zdjęcia), brakuje mi tutaj agresji.
Kolega słusznie wyżej zauważył ,że również hełmy do kitu.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mnie jakoś ten slayer nie oszałamia. Ciekawe czy ma jeszcze mini-toporek przymocowany na zadku :?: :wink: Podstawka delikatnie mówiąc dziwna. Całość przypomina slayerów z AoW, a ci mi jakoś nigdy nie leżeli. O hamkach przez litość nie wspomnę, bo po cóż pisać o bandzie brzydkich klonów... Póki co - dla mnie must have nothing... Skłamałbym, gdybym powiedział, że się tego nie spodziewałem... Choć akurat to mnie wcale nie cieszy :( ...
PS. Jest sukces - hełmy hamków mają dwa wzorki :!: :mrgreen: ...
Ostatnio zmieniony 25 sty 2014, o 09:35 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

A mi się mega podobają ;D mogli by mieć inne hełmy to fakt - ale masywne młoty i ilość szczegółów mnie zachwyca :D slayer te wypas ;DDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

smiejagreg pisze:Mnie jakoś ten slayer nie oszałamia. Ciekawe czy ma jeszcze mini-toporek przymocowany na zadku :?: :wink: Podstawka delikatnie mówiąc dziwna. Całość przypomina slayerów z AoW, a ci mi jakoś nigdy nie leżeli.
+1 Na początku pomyślałem, że ktoś się pomylił i wstawił fotkę z AoW.
O hamkach przez litość nie wspomnę, bo po cóż pisać o bandzie brzydkich klonów... Póki co - dla mnie must have nothing... Skłamałbym, gdybym powiedział, że się tego nie spodziewałem... Choć akurat to mnie wcale nie cieszy :( ...
PS. Jest sukces - hełmy hamków mają dwa wzorki :!: :mrgreen: ...
Dla mnie hammerersi są kompromisem pomiędzy stylistyką LotR a poprzednią edycją kraśków.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
mog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: mog »

jakoś duże nogi mają ci hammerersi, czy mi się wydaje?

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Slayers mi sie podoba. Fajny dynamiczny. Hamkowie natomiast hmmm fajni :D widac ze bedzie zestaw s z ktorego mozna zlozyc albo hamkow albo ironow

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

dobrze, że Hamce nie mają kolan... :roll:


lepsza fota:

Obrazek
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Slayer oszukuje grawitację, a hammerersi ujdą ale szykuje się atak klonów. Chyba za duże oczekiwania miałem co do modeli, bo poki co jestem lekko zawiedziony...

Awatar użytkownika
mog
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: mog »

całkiem spoko ten dragon slayer :)
ciekawe jakiego nowego rara dadzą, obstawiam, że będzie drogi :twisted:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bardzo fajne modele ! :D must have dla mnie :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ