RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Kosa »

Casp pisze:Nowe hamki piękne, szczególnie rękawice i naramienniki. Stare figurki jak dla mnie są zbyt baśniowe. Slayer jest spoko, ale mnie nie powalił. Ciekawe jak zasady sie zmienia...
cholera, właśnie już wiem czemu zacząłem grać dawno temu w młotka :D
Dzięki za odnalezienie właściwego określenia.
Wtedy wszystko było takie baśniowe i cudowne ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Haha
Nie wytrzymam muszę skomentować tych nowych hammerersów
Ja wam powiem tak o tych figurkach można powiedzieć wszystko - ze maja kijowe wzorki na zbroi , ze to za dużo klejnotów na broni , a to ze hełmy są dziadowe , ze są za mali , za duzi , za chudzi itp itd ...
Ale jedno można o nich powiedzieć napewno mają tak potulne ryje że chciało by się ich przytulic :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mishry
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Mishry »

Zamiast slayerów biegać będą galowie. Obelix z toporkami na zdjęciu...
Warhammer traci swój mroczny klimat, jednak to normalne w dzisiejszych realiach.
To samo było z WOW z początku mroczna, heroiczna gra, a teraz z tego co mi wiadomo prym wiodą misie panda.
Nowe pokolenie = nowe trendy i gusciki.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Slayer genialny ... podobnie jak Shadowblade .Widac ,ze GW przykłada się do bohaterow ;) Hamki hmmm nie sa zle ,ale trzeba by zobaczyć w innym malowaniu i na innych zdjęciach .

p.s-Nie wiem co zescie się tak uczepili tych starych metali ... fakt jest kilka naprawdę fajnych wzorow ,ale niektóre to takie koszmarki ,ze szok :wink: Coraz częściej odnoszę wrazenie ,ze nie ważne jak wygląda ,ważne aby był stary i z metalu :lol2:

imo to jest fajny krasiek + oczywiście all Avatar of War :wink:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... prod780848
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

szczurek pisze:Nie wiem co zescie się tak uczepili tych starych metali ... fakt jest kilka naprawdę fajnych wzorow ,ale niektóre to takie koszmarki ,ze szok
Myślałem podobnie jak Ty do momentu, aż nie zacząłem ich malować... ilość detali i elementów dodatkowych powala... ale oczywiście nie każdy jest fajny.

Czekamy dalej... obaczymy co będzie :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

@Mishry
Gdzie ty w krasiach miałeś mroczny klimat prędzej, toć one wyglądały jak rozbawione gnomy. Jak dla mnie to z każdą kolejną edycją warhammer robi się bardziej srogi i mroczny, taki jaki powinien właśnie być.
szczurek pisze: p.s-Nie wiem co zescie się tak uczepili tych starych metali ... fakt jest kilka naprawdę fajnych wzorow ,ale niektóre to takie koszmarki ,ze szok :wink: Coraz częściej odnoszę wrazenie ,ze nie ważne jak wygląda ,ważne aby był stary i z metalu :lol2:
no lepiej bym tego nie ujął ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Mirabelka
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: Mirabelka »


Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Czyli już wiemy że Belegar wygląda zajebiście :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fuxiorr pisze:Czyli już wiemy że Belegar wygląda zajebiście :D
Chyba chciałeś napisać - wygląda na zajebistego :P . Na moje oko jest ogromny, skala chyba jak Scibora, albo większa. No i wstawić go do regimentu może być ciężko. A wygląd? Cóż - po wywaleniu tej "ozdoby" na plecach nie jest źle, choć szału ni ma...

Co do dynamiki slayera - imho najlepsi slayerzy są właśnie w pozach mało dynamicznych, że wspomnę choćby tego limitowanego na łbie demona, czy tez dragon slayera z great toporem... tak że chyba nie dynamika figsa jest tu istotna...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Fuxiorr pisze:Czyli już wiemy że Belegar wygląda zajebiście :D
Chyba chciałeś napisać - wygląda na zajebistego :P . Na moje oko jest ogromny, skala chyba jak Scibora, albo większa. No i wstawić go do regimentu może być ciężko. A wygląd? Cóż - po wywaleniu tej "ozdoby" na plecach nie jest źle, choć szału ni ma...
To coś na plecach nawiązuje do starych królów krasiowych :) On raczej będzie w skali warhammera tyle że ma ten sztandar na plecach i kamyk pod sobą :P
ps: lepiej wygląda na pewno niż ten kraś http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1160059a
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Jakie by te modele nie były wypasione to jeśli cena sięgać będzie 160 zł za dziesięciu typa to podziękuję. Zwłaszcza w czasach hord.
Slayer przyjemny choć jak ktoś zauważył ta broda rzeczywiście słabo pasuje, jak w tych plastikowych warriorach/longbeardach. Twarze naszej królewskiej gwardii :D pominę :D

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Ta wypraska to nie jest czasem ten plastikowy król na tarczy, który im się zepsuł? To chyba nie nowość? :wink:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Łukasz_ pisze:Ta wypraska to nie jest czasem ten plastikowy król na tarczy, który im się zepsuł? To chyba nie nowość? :wink:
+1 To ten, co można go spotkać jako "unreleased".
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

To musi być lord, którego ostatecznie nie wypuścili z bieżącym podręcznikiem.
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Ta wypraska się nijak ma do zdjęcia z WD.
Ten "plecak" z lorda od razu do wywalenia. Po co takie ozdoby na siłę robić?
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Mauler pisze:Ta wypraska się nijak ma do zdjęcia z WD.
Ten "plecak" z lorda od razu do wywalenia. Po co takie ozdoby na siłę robić?
Oczywiście, że nijak, bo to inne modele :wink: O tyle o ile u starych krasnoludzkich królów podobały mi się bannery na plecach to ten jest zdecydowanie przesadzony. Kojarzy mi się, jak ktoś chyba wcześniej zauważył, z lizardmenami.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Mishry pisze:Zamiast slayerów biegać będą galowie. Obelix z toporkami na zdjęciu...
Warhammer traci swój mroczny klimat, jednak to normalne w dzisiejszych realiach.
To samo było z WOW z początku mroczna, heroiczna gra, a teraz z tego co mi wiadomo prym wiodą misie panda.
Nowe pokolenie = nowe trendy i gusciki.
cos mi sie wydaje, ze pomyliles wh fabularnego z bitewniakiem. a to dosc wielka roznica.
w poczatkowych edycjach bitewniak byl wlasnie, ktos wczesniej to bardzo fajnie okreslil, 'bajkowy' a nie mroczny. malowanie jeszcze to tylko uwydatnialo.
swoja opinie opieram tylko i wylacznie na zdjeciach ktore widzialem bo nie gralem w bitewniaka w poczatkowych edycjach.
mamy chyba, rozne definicje mrocznosci bo dla mnie:
Obrazek czy
Obrazek mroczne nie jest.

to samo z wowem - nigdy nie byl mroczny. nawet w czasie beta testow.

@szczurek
juz, w tym temacie, pisalem na ten temat ale przeszlo bez echa ;)

co do belegara to wyglada bardzo fajnie. jak mu sie jeszcze usunie ta ikone z plecow to bedzie wygladal jeszcze lepiej :)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Prawda, było bajkowo i kolorowo w starych edycjach. Baśniowo wręcz :)

Wracając do tematu...

Ta ikona z księgą w wyprasce kojarzy mi się z tym limitowanym modelem:

http://limited-edition-warhammer.blogsp ... earer.html
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Model Belegara w sumie niezly. Ztego co na razie "wycieklo", chyba najbardziej mi sie podoba. Niepokoi mnie natomiast dopisek na okladce WD "Full rules for the dwarfen King". Czyzby mialo nie byc booka na razie a tylko jakies zasady w WD? Inna sprawa, ze moze byc to czesc nowej polityki GW dotyczacej WD, zeby sie lepiej sprzedawalo, wrzucimy troche dedykowanych zasad. No nie wiem.

pozdro!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

ODPOWIEDZ