RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Fuxiorr »

Zawsze bedzie mozna podmienic glowy :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ponoc idzie koniec krasnoludzkich klocków po 40 chłopa.
Młociarze po 2 ataki.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

O rany... musze przyznac, ze longi sa naprawde wysmienici... no i bedzie trzeba wydac duzo zlotych monet... ehh...

Hamki nadal mnie nie przekonuja do konca. Wysmienite sa same mloty, to musze przyznac. Moje przerobki beda przy nich blado wygladaly ;p

Ironow na moje moga nie wypuszczac. Stare metale to moje ulubione figurki kraskowe, wiec nie potrzebuje nowych, tylko zmiany zasad :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ciekawe jak będą wyglądały staty długobrodych - ale skoro hamki dostały po 2 ataki to kto wie, czy longbeards też tyle nie będą mieć :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Azgaroth pisze:Ciekawe jak będą wyglądały staty długobrodych - ale skoro hamki dostały po 2 ataki to kto wie, czy longbeards też tyle nie będą mieć :)
To na razie plotka. Bylo by dobrze, ale jestem sceptyczny ;)

No dobra... doczytalem, ze chyba tak wlasnie bedzie ;)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, o 09:39 przez Filup, łącznie zmieniany 1 raz.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Filup pisze: To na razie plotka. Bylo by dobrze, ale jestem sceptyczny ;)
Jeśli koleś pisze prawdę to tak będzie :)
So I have the new weekly white dwarf in hand. While I was reading the fluff about Belegar I read the following.

"Hammerers are the perfect accompaniment for a king, and with TWO attacks each they are veritable killing machines."

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Spoko... zobaczymy jak wyjdzie book czy te staty pozostaną identyczne.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Hamererzy kompletnie mi się nie podobają. Te splaszczone hełmy to jakaś niedoróbka chyba, zapomnieli dorzezbic. I te młoty mi nie leżą. Ale longi to nowa jakość w świecie dwarfów. Naprawdę wybitnir fajni. Oczywiście całkowicie pokrywają się z nową "mroczną" tendencją całego wfb. Według mnie trafione chociaż na pewno nie będą "kompatybilni z moją armią".

Chociaż jeżeli mam być szczery to bardziej pasują mi na IB niż na LB, no bo gdzie ciągnące się po ziemi brody?! 8)
Obrazek

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

gość na warseerze twierdzi, że ma wd w dłoniach, a tam:

"Next week: Engineering madness." That bodes well for info on any new war machines.

"Hammerers are the perfect accompaniment for a king, and with TWO attacks each they are veritable killing machines."

i just leave it here... ;d

Awatar użytkownika
Mongrim
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mongrim »

Faken szit, nie wierzę :) Byłoby cudownie. Tylko ten AB.. wszystko przecież może się tam pozmieniać. Możliwe, żeby to była próba sprzedania wielkiej ilości hamców jeszcze przed wyjściem armybooka? :D I koszta punktowe oraz rozmiary jednostki. Na bank jakieś ograniczenia. Longi wyglądają nieziemsko po prostu. :shock:
No nic, znowu trzeba czekać.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Trochę się to wpisuje w scenariusz z tymi 'zbiorczymi' army bookami, tutaj wydadzą modele, a z nową edycją zasady wszystkich armii w jednym booku, o czym kiedyś były ploty. Oby się nie sprawdziło, bo chciałbym mieć krasnoludzki book w twardej oprawie na półeczce :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jeśliby hammerersi mieli dostać po dwa ataki, to ciekawe ile będą kosztowali w punktach :D. 15pkt lekko jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Afro pisze:Trochę się to wpisuje w scenariusz z tymi 'zbiorczymi' army bookami, tutaj wydadzą modele, a z nową edycją zasady wszystkich armii w jednym booku, o czym kiedyś były ploty. Oby się nie sprawdziło, bo chciałbym mieć krasnoludzki book w twardej oprawie na półeczce :)
to nie do konca o to chodzilo.
w jednym booku mialy byc wydane te armie ktore nie dostaly nowych zasad. pozniej te armie mialy by dostac oddzielne ksiazki.
chodzilo o dostosowanie starych armii do nowych edycji.
no ale to ploty. nic nie wiadomo jak to bedzie wygladalo.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

nie spekuluje na temat kosztów, ale wiele rumorów mówiło o obniżeniu kosztowym piechoty krasiowej. pozyjemy zobaczymy!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

no właśnie nie, miały powstać dwa booki (armies of order, armies of chaos o ile dobrze pamiętam) a w nich zbiorcze zasady wszystkich obecnych armii, ale to tylko ploty ;) koniec offtopa
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Obnizenie kosztow moze dotknac moim zdaniem thunderersow, warriorow, IB... w takiej wlasnie kolejnosci. Jak by hamki mieli po 2 ataki, to moga kosztowac tyle ile w tej chwili, nie bede narzekal. Magiczny przedmiot dla gatekeepera do 25 pkt mysle ze tez bedzie.
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Co do kosztów pieniężnych za modele, to Longbeardzi będą chyba drożsi od Hamerersów. W końcu mają dwie opcje złożenia z tarczą i dwuręcznym toporem.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

ale oni w jednym pudełku będą :)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

dołączam się do ogólnego bicia piany :twisted:
mnie zastanawia plota na temat cen... bo jak za jednego plastikowego slayera (rzeźba taka sobie , nienajgorsza ale dupy tez nie urywa) mam zapłacić więcej niż za metalowego bohatera AOW yo czuję, że ktoś chce mnie zrobić w balona :shock:

nowe figsy - rzecz gustu, jednym będą się podobały innym nie. Wydaje mi się, że jak ktoś ma pomalowany klocek metalowych długobrodych to nie wymieni ich na plastiki.

U mnie, póki co, nie zapowiada się zakup nowych krasnoludów, gorzej z sytuacją metali na rynku wtórnym :(

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

.
Ostatnio zmieniony 4 lut 2014, o 17:15 przez Świński, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ