RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klakson
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: klakson »

W tej edycji IB też maja Asv 3+... To taki news, że nic się nie zmienia czy co?

A Belegar jest strasznie słaby... Z S 4 i Asv 3+ (jeżeli ma Gromlira) to nikogo dobrego nie zabije... Nawet z 8 atakami... Chyba w tym Karak Eight Peaks to same Night Gobliny, Snotlingi, Slave'i, Klanraci sie panoszyly :( I po co go postawili na Oath stonie skoro go nie ma w ekwipunku... Jestem rozczarowany... :P
Obrazek

szaltom
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szaltom »

klakson pisze:W tej edycji IB też maja Asv 3+... To taki news, że nic się nie zmienia czy co?

A Belegar jest strasznie słaby... Z S 4 i Asv 3+ (jeżeli ma Gromlira) to nikogo dobrego nie zabije... Nawet z 8 atakami... Chyba w tym Karak Eight Peaks to same Night Gobliny, Snotlingi, Slave'i, Klanraci sie panoszyly :( I po co go postawili na Oath stonie skoro go nie ma w ekwipunku... Jestem rozczarowany... :P
Myślę, że na lepszych tradycyjnie będą działa :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

klakson pisze:A Belegar jest strasznie słaby... Z S 4 i Asv 3+ (jeżeli ma Gromlira) to nikogo dobrego nie zabije... Nawet z 8 atakami... Chyba w tym Karak Eight Peaks to same Night Gobliny, Snotlingi, Slave'i, Klanraci sie panoszyly :( I po co go postawili na Oath stonie skoro go nie ma w ekwipunku... Jestem rozczarowany... :P
ma przeciez jeszcze +1 do hita oraz Wsv 4+
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

+1 do woundowania. Z WS 8 i tak prawie wszystko na 3+ trafia. Inicjatywa 4 może nie urywa ale jest wystarczająco dobra na rerole z ASF'a. Woundowanie nie będzie takie złe ;). Szkoda tylko, że asv będzie bolesny dla niego.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ciężko oceniać kolesia, bo brakuje punktu odniesienia. Stubborn z bazy jest niesamowity, wyobraźcie sobie np. rozpiskę na 2800 open z trzema oddziałami na stubbornie (2 x hammerersi plus piechota w core z Belagorem).
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
klakson
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: klakson »

Taaa... On jest dobry na jakas piechotę co ma malo inicjatywy i nie ma pancerza i ma malo sily :D Gory, NG, Clanraci, peasant militia itd... :D. W challenge'u to go zje wiekszość Lordów... Najlepsze chyba z tego wszystkiego jest stubborn na 10 ld np w oddziale IB ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

muchozol pisze:
nie ma hate na greenskiny ?
bo teraz będziecie mieli fear, i nie "na", tylko "OD" :mrgreen:
=D> :mrgreen: WAAAGH !!!
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Nowa/ stara plotka- KB na dragon slayerech, Hkb na deamonslayerach.

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Czyli inaczej pisząc plotka bumerang? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Kurczę, tak czytam posty powyżej i trochę się dziwię. Właściwie to całkiem zabawne nawet, jak bardzo podobni sa do siebie ludzi grający jedną armią. Jak się wchodzi na forum Bretoni pełno tam ludzi uwielbiających klimat bretoński, a przy okazji mocno nastawionych na bycie jak najbardziej skrupulatnymi i fair play przy zasadach, jak się wchodzi na forum orków, to każdy jeden ma szaloną wizję rozpiski, i co jeden to inna wizja zasad :D, jak się wchodzi na forum lizakow to nikt nic nie wie na temat zasad, ale wszyscy o nich głośno dyskutują. To są takie jakby charakterystyki generałow:D. Tu natomiast wychodzi kosmiczne przywiązanie do starych, ergo lepszych modeli i wspominanie dawnych pięknych czasów poprzednich edycji i plotek :D. Coś pięknego.
Tak swoją drogą cały czas mam swoją armię Krasi, która obok Lizaków była moją pierwszą armią. I jak mam być szczery mega mi się podobają modele które mają wyjść, w końcu oddają w pełni masywność krasnoludów, ich uzbrojenia i upartość. Zupełnie powaznie mowiąc mam zamiar zebrać sobie po klocku z każdego oddziału tylko po to, zeby wyglądał na mojej półce, której co prawda jeszcze nie mam, ale zamiar się pojawił, ponieważ jak dla mnie są tego warci w każdym calu. Serio zazdroszczę wam tego co ma wyjść już właściwie pojutrze.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Weatherwax
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Weatherwax »

Casp pisze:Nowa/ stara plotka- KB na dragon slayerech, Hkb na deamonslayerach.
Biorę zawsze i w każdych warunkach, najlepiej w skirmishu :twisted:
Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego, ale się myli. Nieważne, jak szybko pędzi, zawsze odkrywa, że ciemność dotarła na miejsce wcześniej i już na nie czeka.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Golonka pisze:Kurczę, tak czytam posty powyżej i trochę się dziwię. Właściwie to całkiem zabawne nawet, jak bardzo podobni sa do siebie ludzi grający jedną armią. Jak się wchodzi na forum Bretoni pełno tam ludzi uwielbiających klimat bretoński, a przy okazji mocno nastawionych na bycie jak najbardziej skrupulatnymi i fair play przy zasadach, jak się wchodzi na forum orków, to każdy jeden ma szaloną wizję rozpiski, i co jeden to inna wizja zasad :D, jak się wchodzi na forum lizakow to nikt nic nie wie na temat zasad, ale wszyscy o nich głośno dyskutują. To są takie jakby charakterystyki generałow:D. Tu natomiast wychodzi kosmiczne przywiązanie do starych, ergo lepszych modeli i wspominanie dawnych pięknych czasów poprzednich edycji i plotek :D. Coś pięknego.
Bo finalnie to nie gracz wybiera armię, a armia gracza :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Smh pisze:Bo finalnie to nie gracz wybiera armię, a armia gracza :)
Jak sobie pomyślę... gdy pierwszy raz, jakieś 15 lat temu poszedłem do sklepu i spytałem, czy ma kawalerię "Grudgebringerów"... Sprzedawca nie miał pojęcia o czym mówię. No to powiedziałem, że chcę piechotę do armii, która ma rycerzy. (Nie widziałem na oczy walki w warhamca, ani nie znałem armii... Po prostu grałem kiedyś w Shadow of the Hornet Rat i Dark Omen).

Sprzedawca dał mi do ręki box 16 piechurów Imperium (Wówczas było to znacznie tańsze, w boxie były metalowe części dla command group i movement tray dla 20 ludków). Mało brakowało, a grałbym Bretonnią... a przecież ja kocham te szeregi karnej piechoty! Kapłanów sigmara i rycerstwo (Ale zakonne!).

Krasie zawsze wydawały mi się śmieszne w wyglądzie, szczególnie gdy wszystkie armie były "mroczne", krasie wyglądały jak z innej bajki (albo po prostu z bajki).
Teraz, modele są śliczne... szczególnie Longbeards. Zastanawia mnie jak w takim razie będą wyglądać ironi... jeszcze mocniej opancerzeni?

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Jak można narzekać na takie modele!
One są prześliczne, ciężko opancerzone, zdyscyplinowane szeregi piechoty, pokryte złotymi runami... gdy je zobaczyłem pierwszy raz od 3 lat stwierdziłem, że jakaś armia ma ładniejsze modele niźli He.
A stare modele choć swój klimat mają, (moim skromnym zdaniem) wyglądają jak rubaszne krasnale ogródkowe bijące się młotkami po głowie. Ale rozumiem że ktoś może je lubić (nie wiem tylko za co).
Uwierzcie mi, dostaliście wypicowane modele które gniotą, a wy jeszcze narzekacie. Mogło być dużooo gorzej.
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Jednym pasują stare innym nowe i nic się na to nie poradzi, kwestia gustu. Sam mam starych metalowych krasi grubo ponad 10kpunktów wlasnie ze wzgledu na ich niepowtarzalny klimat, wygląd, gdy wezmie sie do ręki taki metalowy model to czuć że on ma "dusze", nie to co plastik.

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:Jak można narzekać na takie modele!
gdy je zobaczyłem pierwszy raz od 3 lat stwierdziłem, że jakaś armia ma ładniejsze modele niźli He.


No niestety do tego to już doszło...
Jeśli ktoś porównuje krasnoluda do elfa, to chyba rzeczywiście z tymi modelami jest już bardzo źle :lol2:

czart35
Plewa
Posty: 6

Post autor: czart35 »

Mistrz Miecza Hoetha pisze:Jak można narzekać na takie modele!
One są prześliczne
Słowa elfa. Cóż, takie czasy. Mamy prześliczne krasie :mrgreen:.

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

czart35 pisze:
Mistrz Miecza Hoetha pisze:Jak można narzekać na takie modele!
One są prześliczne
Słowa elfa. Cóż, takie czasy. Mamy prześliczne krasie :mrgreen:.
Czyli co? Gejowizę mamy :P
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

czart35
Plewa
Posty: 6

Post autor: czart35 »

pingu pisze:
czart35 pisze:
Mistrz Miecza Hoetha pisze:Jak można narzekać na takie modele!
One są prześliczne
Słowa elfa. Cóż, takie czasy. Mamy prześliczne krasie :mrgreen:.
Czyli co? Gejowizę mamy :P
Jakoś optymizmem to mnie nie napawa. Po mojemu to obraza, powiedzieć krasnoludowi, że jest prześliczny. Biada Głupkowi Wszechczasów. Księga Uraz znacznie się powiększyła.

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Czepiacie sie slow panowie. Jeśli w nowych krasnoludach widzicie cos gejowskiego to sory ale was nie rozumiem

ODPOWIEDZ