RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Sławol »

Ten latający gruchot z obrazka przypomina mi bryłą RAH-66 Comanche :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Okładka ohydna. Okrutny zabójca budyniu malinowego! :roll:
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Już zdjęli ten obrazek, jak macie inne źródło to zlinkujcie.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Mogłem zrobić print screen - nie pomyślałem niestety, wiec chyba nie zobaczycie ;( - na razie
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

cos takiego sie na bugmanie pojawiło:

http://www.bugmansbrewery.com/topic/418 ... n/page-163

w którymś poście niby okładka ze slajerem
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

budyń chaosu?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

raczej tatar z abomy.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

O co chodzi?
Na stronie GW jest napisane, że zestaw hammerersów / longbeardów zawiera 91 elementów. Jak zliczyłem na trzech pokazanych wypraskach jest faktycznie 91 elementów.
Tyle, że jest tylko 5 tarcz dla szeregowych modeli (1 jest dla szefa) i tylko 7 broni jednoręcznych. To jak z tego zestawu złożyć 10 modeli bez grupy dowodzenia? Zakładam, że jedno pudło kupuję w celu złożenia oddziału z FCG a drugie pudło na potrzeby uzupełnienia oddziału do 20 modeli.
Coś tu nie gra - powinny być w pudełku, moim zdaniem, 2 wypraski z 5 tarczami każda.
Wiecie coś na ten temat?
Obrazek

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

Mauler pisze:O co chodzi?
Na stronie GW jest napisane, że zestaw hammerersów / longbeardów zawiera 91 elementów. Jak zliczyłem na trzech pokazanych wypraskach jest faktycznie 91 elementów.
Tyle, że jest tylko 5 tarcz dla szeregowych modeli (1 jest dla szefa) i tylko 7 broni jednoręcznych. To jak z tego zestawu złożyć 10 modeli bez grupy dowodzenia? Zakładam, że jedno pudło kupuję w celu złożenia oddziału z FCG a drugie pudło na potrzeby uzupełnienia oddziału do 20 modeli.
Coś tu nie gra - powinny być w pudełku, moim zdaniem, 2 wypraski z 5 tarczami każda.
Wiecie coś na ten temat?
a gdzie można policzyć sobie wypraski?

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Galharen pisze:cos takiego sie na bugmanie pojawiło:

http://www.bugmansbrewery.com/topic/418 ... n/page-163

w którymś poście niby okładka ze slajerem
Na szczęście, mam nadzieję że faktycznie, doszli do wniosku - fake.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

szaltom
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szaltom »

Mauler pisze:O co chodzi?
Na stronie GW jest napisane, że zestaw hammerersów / longbeardów zawiera 91 elementów. Jak zliczyłem na trzech pokazanych wypraskach jest faktycznie 91 elementów.
Tyle, że jest tylko 5 tarcz dla szeregowych modeli (1 jest dla szefa) i tylko 7 broni jednoręcznych. To jak z tego zestawu złożyć 10 modeli bez grupy dowodzenia? Zakładam, że jedno pudło kupuję w celu złożenia oddziału z FCG a drugie pudło na potrzeby uzupełnienia oddziału do 20 modeli.
Coś tu nie gra - powinny być w pudełku, moim zdaniem, 2 wypraski z 5 tarczami każda.
Wiecie coś na ten temat?
Na moje oko na tych 3 wypraskach są elementy na 5 modeli, oczekiwałbym że w pudełku znajdę je podwójnie.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie da się zobaczyć te wypraski!?

szaltom
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szaltom »

Theo pisze:czy może mi ktoś powiedzieć, gdzie da się zobaczyć te wypraski!?
Na stronie gw z hammerersami pod głównym obrazkiem masz miniatury, przesuń w prawo.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

dzięki :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

imo zazdroszczę Wam tych nowych figurek. Jak sobie patrzę na te młotkowych to aż chce ich się kupić. Jak dla mnie jeden z bardziej udanych produktów od lat....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Piotr +1.

I chociaż nigdy figsy krasnali nie podobały mi się jakoś bardzo, i nigdy nie miałem do waszej armii ani pół modelu, to teraz mam ochotę dokupić do swojej kolekcji slayera.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Sevi pisze:Piotr +1.

I chociaż nigdy figsy krasnali nie podobały mi się jakoś bardzo, i nigdy nie miałem do waszej armii ani pół modelu, to teraz mam ochotę dokupić do swojej kolekcji slayera.
Wy tak na poważnie?

Ja jestem starej daty i może mam zwichrowane spojrzenie, ale większość nowych figurek KraNoludów nie sięga do pięt tym starym z 3/4 ed.

Vincenty
Warzywo
Posty: 17

Post autor: Vincenty »

Rakso_The_Slayer pisze:Dobra, panowie.
Wracamy do tematu. Tylko info o tym co wychodzi z nowych dwarfów. Plotki, przecieki, zdjęcia.
Żadnych kłótni o plastiku i wyglądzie figurek. Są inne tematy od tego. Jak tylko znajdę czas to uprzątnę i ten.

Pozdro

tak tylko dla przypomnienia ;)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

ensifer pisze:
Sevi pisze:Piotr +1.

I chociaż nigdy figsy krasnali nie podobały mi się jakoś bardzo, i nigdy nie miałem do waszej armii ani pół modelu, to teraz mam ochotę dokupić do swojej kolekcji slayera.
Wy tak na poważnie?

Ja jestem starej daty i może mam zwichrowane spojrzenie, ale większość nowych figurek KraNoludów nie sięga do pięt tym starym z 3/4 ed.
Zgadzam się z Tobą w 100% ale proszę, nie zaczynajmy znowu [-o<

Co do wyprasek, to jesteś pewien Mauler, że są pokazane wszystkie? Czasami pokazują tylko część. Tak poglądowo. Nie pamiętam, który to był oddział ale ostatnio z nudów jak oglądałem imperium, to przy którymś oddziale właśnie tak było.

EDIT: Rakso mnie uprzedził :wink:
Ostatnio zmieniony 4 lut 2014, o 21:22 przez Łukasz_, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Może liczyć, że liczba wyprasek nie jest tylko świńskim trikiem, który zmusi do kupna nie dwóch, ale trzech box'ów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ