RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: panterq »

Nie wiadomo. Koleś z Bugmana niezbyt wiele napisał o magicznych talismanach i zbrojach, bardziej szczątkowe informacje.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Uwaga, moderator in da house! :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

No to, kuźwa, koniec. Cały spam od tej chwili będzie wycinany runicznymi toporami moderacji. Później przejrzę temat i zrobię tu porządki :evil:
Obrazek

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Wg. relacji z BB nie ma Rune of Brotherhood ani innej możliwości umieszczenia bohatera w Górnikach/Rangerach (poza Bugmanem).

Awatar użytkownika
Casp
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Casp »

Bocian pisze:Wg. relacji z BB nie ma Rune of Brotherhood ani innej możliwości umieszczenia bohatera w Górnikach/Rangerach (poza Bugmanem).
Szkoda. A ofensywy styl i tak mnie kusi...

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

A tak zupełnie powaznie i na temat. To jak dla mnie krasnoludy mogą okazać się całkiem dobrą armią. Na pewno nie będzie to coś na skalę obecnego wochu. Ale w połowie stawki lub wyżej spokojnie się zaklasyfikują. Biorąc pod uwagę obecnie znane z plotek koszty punktowe i zasady specjalnie jak dla mnie super opcją jest rozpiska mieszana.
Lord na tarczy klepacz
Bsb z grungi
Runesmith z scrollem srogiego dispella
dwie małe hordy w corach, bądź kusze plus horda większa
26 Ironów ze stubbornem
Dwa kannony
Organki z inżynierem i accuracy
Flame cannon
3 żyrki

Jak dla mnie brzmi całkiem spoko. A oddział ironów mający ap, warda na 4 od pocisków magicznych, na 5 od strzelania po prostu oraz na 6 od innej magii, save na 3 i parry na 5 w combacie, z lorduniem i bsb oraz smithem jest rzeczą na obecne standardy do zabicia prawie niemożliwą. Płacz na temat słoneczek jak dla mnie też jest mega chybiony. Dzięki Etc obecnie death występuje - ... Właściwie to prawie nigdzie. De grają na czym innym teraz, he heaven w większości, lizaki na highu/sygnaturach/heavenie, Vc na wampirzej, część ortodoksyjnych ogrów ma death, ale w większości to jednak heaven. Woch nie ma deatha, Doch nie ma deatha. Przed czym jest ta panika to ja nie wiem jak mam być szczery. Jak dla mnie piękna armia się szykuje, której do grywalności pełnej brakuje obniżenia kosztu jednostek o 10-15 procent.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

oba zyrki sa na podstawkach 40x40 ?
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Czy gdzieś może przewinęła się jakaś wiadomość nt. tego czy Slayerzy są w Skirmishu? [-o< [-o< [-o< [-o<
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Dźwiedź pisze:To czy zasługuje, czy nie będę mógł osądzić za kilka dni, jak zobaczę kompletne zasady...
Mylisz pewne pojęcia, ale spoko :) Miłego grania cokolwiek wybierzesz - w końcu hobby ma sprawiać przyjemność :)
szczurek pisze:oba zyrki sa na podstawkach 40x40 ?
Tak.
Grand Admiral Thrawn pisze:Czy gdzieś może przewinęła się jakaś wiadomość nt. tego czy Slayerzy są w Skirmishu? [-o< [-o< [-o< [-o<
Nie i marne na to szansę, chyba, że któryś imienny/banner daje taką opcję.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Post autor: RedSkull »

3cia Fala #-o jaki żal.pl
DWARF BATTLELINE - 450 zł
DWARF IRONBREAKERS/Irondrakes - 150,00 zł
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Na 90 stronie tego wątku macie dokładny spis tego co jest w tym batalionie wraz z cenami co podałeś wyżej...
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

Obrazek

jak było to przeprosiak nie zauważyłem fotek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

RedSkull pisze:Sorry, zaczynam sie gubić w tym temacie - a i życie ciśnie, to ostatnio nie ogarniam :| Sorry za durny post.

Aby nie spamować - widzicie Sens Rangerów w armii? :roll:
Wszyscy zaczynają się tu gubić jak szczury w kopalni ;)

Rangerzy poszli do rarów... no i wg plotek nie wyglądają ciekawie... jutro powinno być wiadomo więcej.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kefas - zmniejsz te foty, plizzzzz...

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Mają throwing axy z bazy, są drodzy, dalej z BS 3 i jak wyżej - są w rarach, więc raczej kiepsko będzie dla nich znaleźć zastosowanie.
Nie wczytywałem się za bardzo, ale możliwe, że doszła jakaś nowa zasada do nich :roll:
Tak czy inaczej są lepsze rzeczy w rarach :wink:
szczurek pisze:oba zyrki sa na podstawkach 40x40 ?
40x40 i są strasznie malutkie :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
RedSkull
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Litzmannstadt,Navarro,Misty Mountain

Post autor: RedSkull »

Rune Of Battle: One rune grants +1 Combat res, 2 runes grants +2 combat res, and three runes grants +2 combat res and fights in extra ranks//15/35/62.5 (all in skaven slaves). So for +2 combat res and fight in extra ranks costs 62.5 skaven slaves
MR of Grungni is 30 slaves and gives not only all units in 6" 5+ wd vs shooting and magic missiles, but give the bsb a 4+ ward as well!!! Only a bsb rune tho.

The MR of Groth one-eye is 37.5 slaves and gives both the unit and everything in 12" stubborn. FYI, IB's have a 37.5 slave runic banner limit ;-) MR of Stromni is 37.5 slaves gives the unit and everything within 12" +1 combat res
Mam nadzieje, że ten 1 sztandar będzie czynił cuda.
Tylko runesmith daje AP. Żal. I mam nadzieję, że wykręcę jak w pop.edycji Lorda na Tarczy z SV1+,4++;2++flame itp.... 8)
Odpisze mi, ktoś na pytanie w "rozw. przy piwku"? [-o< [-o<
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, o 19:53 przez RedSkull, łącznie zmieniany 1 raz.
Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Runelord też daje AP. Pytanie czy będzie sens go wystawiać.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Saldiven znowu pojawił sie na Bugmanie. Gyrocopter raz na grę może zrobić mini bombing run (nie może po nim strzelić z działka), w fazie ruchu zrzuca na oddział bombkę wypłacając (tu niewiadomo do końca) albo D6 albo 2D6 hitów S3 AP.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

D6 albo 2D6 hitów S3 AP.
obstawiam że d6 na bombę, a że ma dwie.... :)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Noo i statystycznie jest to całkiem niezła opcja do zjadania wrogich kastow, skirmiszy itd. dajac zyrkowi niezla przewage w wojnie fastowej ! Statystycznie 7 hitow, to zabije jakis 2,5-3 (nie chce mi sie liczyc dokladnie) dark riderow/ellyrianow czy czego tam. Spoko sprawa.

Fajna ta runa ze stubbornem, generalnie fajne te runy, ale cena. ....

ODPOWIEDZ