RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fubuki
Mudżahedin
Posty: 317
Lokalizacja: Katowice

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Fubuki »

Może krasie zaczęły stosować żel do brody z gromgrilem?
Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim

Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Tarcze wypas, ale i te zbroje nie kiepskie, pomaluje po swojemu i będą ok.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Lol troszke niesmak jak patrze na te IB-ki pewnie jednego boxa kupie i wtedy zobacze czy warto inwestowac wiecej, a chempion to wyglada jakby jego matke ogry dopadly w ciemnym lesie i ciupneli zbiorowo :mrgreen:
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Afro pisze:No ibki słabo wg mnie, ten łysy krasnolud to parszywie wygląda z mordy ;) broda też jakby wyciosana z drewna.
Bo czesc brody jest czescia helmu
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dobra - booka przeczytałem - nie jest tragiczny - dużo zależy od tego co z nim zrobi euro. Raczej ja nie wierzę w drejki... absolutny must heave to są żyrki... ja to widzę tak

2 oddziały Longberdów ze stubbornem ,1 oddział Hamków z banerem +2 do dispela , 3 działa ,3 żyrki , bsb i 2 runsmitów , 5 rangerów i bomber albo organki... można coś pokombinować z Vanguardami...

Kowadło - katastrofa - lordowie - katastrofa...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

PiotrB pisze:dobra - booka przeczytałem - nie jest tragiczny - dużo zależy od tego co z nim zrobi euro. Raczej ja nie wierzę w drejki... absolutny must heave to są żyrki... ja to widzę tak

2 oddziały Longberdów ze stubbornem ,1 oddział Hamków z banerem +2 do dispela , 3 działa ,3 żyrki , bsb i 2 runsmitów , 5 rangerów i bomber albo organki... można coś pokombinować z Vanguardami...

Kowadło - katastrofa - lordowie - katastrofa...
Jakie zasady dostali longowie ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

itp. no i może ich być ile chcesz
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, o 18:03 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Dźwiedź
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176

Post autor: Dźwiedź »

Czempion ironów niesie pistolet czy mi się wydaje?

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

PiotrB pisze:dobra - booka przeczytałem - nie jest tragiczny - dużo zależy od tego co z nim zrobi euro. Raczej ja nie wierzę w drejki... absolutny must heave to są żyrki... ja to widzę tak

2 oddziały Longberdów ze stubbornem ,1 oddział Hamków z banerem +2 do dispela , 3 działa ,3 żyrki , bsb i 2 runsmitów , 5 rangerów i bomber albo organki... można coś pokombinować z Vanguardami...

Kowadło - katastrofa - lordowie - katastrofa...

Dla Ironów nie widzisz miejsca?

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Byłem dziś w GW shopie w Złotych Tarasach i oczywiście się zawiodłem, bo byli zbulwersowani, że chciałbym booka zobaczyć, nic nie powiedzą, niet niczego przed premierą, nawet okiem rzucić nie i jacy to niezależni retailers są beznadziejni, że nie trzymają dyscypliny wydawniczej, i niech się nie dziwią, że potem dostają premiery celowo później i złe warunki, i olaboga GW jest taaaakie fajne... (o nowym WD też oczywiście - niet)

Ale za to - choć to może żadna sensacja - wymsknęło się panu sprzedawcy, że będzie jeszcze jedna fala Krasnoludów za tydzień (przynajmniej tak zrozumiałem). Więc może jest szansa na jakiś większy model, z zasadami w WD? Czy to będą nowi slayerzy?

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Bocian pisze:Byłem dziś w GW shopie w Złotych Tarasach i oczywiście się zawiodłem, bo byli zbulwersowani, że chciałbym booka zobaczyć, nic nie powiedzą, niet niczego przed premierą, nawet okiem rzucić nie i jacy to niezależni retailers są beznadziejni, że nie trzymają dyscypliny wydawniczej, i niech się nie dziwią, że potem dostają premiery celowo później i złe warunki, i olaboga GW jest taaaakie fajne... (o nowym WD też oczywiście - niet)

Ale za to - choć to może żadna sensacja - wymsknęło się panu sprzedawcy, że będzie jeszcze jedna fala Krasnoludów za tydzień (przynajmniej tak zrozumiałem). Więc może jest szansa na jakiś większy model, z zasadami w WD? Czy to będą nowi slayerzy?
To całe szczęście, że zrezygnowałem z wyprawy do Złotych, tak podejrzewałem, że nic z tego nie będzie :)

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

A ja myślałem, że to nic dziwnego, że dwa dni wcześniej można przejrzeć, żeby zrobić sobie apetyt, a w sobotę dopiero kupić - no ale nie ;)

IB wydają się bardzo podobni do longbeardów, różnią się czymś poza wzorem na tarczach?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Bocian pisze:Ale za to - choć to może żadna sensacja - wymsknęło się panu sprzedawcy, że będzie jeszcze jedna fala Krasnoludów za tydzień (przynajmniej tak zrozumiałem). Więc może jest szansa na jakiś większy model, z zasadami w WD? Czy to będą nowi slayerzy?
Bo będzie. Za tydzień ma ostatnia fala czyli IBki, które Rakso wrzucił stronę wcześniej. W tą sobotę zaczyna się przedsprzedaż.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Ale to będzie trzecia fala, ja zrozumiałem, że ma być jeszcze czwarta - ale może to tylko życzeniowe myślenie z mojej strony...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Smh pisze:
Bocian pisze:Ale za to - choć to może żadna sensacja - wymsknęło się panu sprzedawcy, że będzie jeszcze jedna fala Krasnoludów za tydzień (przynajmniej tak zrozumiałem). Więc może jest szansa na jakiś większy model, z zasadami w WD? Czy to będą nowi slayerzy?
Bo będzie. Za tydzień ma ostatnia fala czyli IBki, które Rakso wrzucił stronę wcześniej. W tą sobotę zaczyna się przedsprzedaż.
Ostatnia fala i tylko 1 rzecz? A może coś ukrywają przed światem jeszcze ? :twisted:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

czyli wypadamy gorzej niz tomby bo dostali 4 nowe unity z kodeksem, my zaledwie 2 to troszke przykre
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Chester22
Chuck Norris
Posty: 476
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Chester22 »

PiotrB pisał że lordowie padaka- nie zgodze się, król jest całkiem spoko. Dalej można złożyć puszke, albo puszko-zabijake, choć są jednak lepsi lordowie. Ciekawe jest że shield bearersów można dawać teraz nie tylko na generała, więc można mieć na 2400 nawet trzech takich, w wersji eko, która i tak wydaje sie spoko: 1+ sejv, 5 woundów, siła 6, 7 w szarży, jakieś hejty, i to wszystko za 196 pkt (bierzemy lorda, dajemy mu rune of stone, dwuraka i shieldbearersów). Ot taka ciekawostka ;) Mam że tak powiem stały dostęp do booka, więc moge co nieco poodpowiadać na pytania na bierząco. Ogólnie uważam że jest to niestety jeden ze słabszych o ile nie najsłabszy book z tych które wyszły w tej edycji :(

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

masz dostep do booka, to napisz czy cos longi maja nowego i wartego uwagi, a i jak teraz z kusznikami maja opcje z dwurakami??, organki zasieg 30 cali??, i czy mozna robic szwadrony z bomerow??
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Więc potwierdza sie d3 na cannonach?
Rangers, slayers, lord na tarczy i flame cannon nie maja nowych modeli ?
Obrazek

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Jeśli możesz, opisz specjalnych bohaterów, którzy jeszcze się nie pojawili w WD.

ODPOWIEDZ