RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
blona
Wałkarz
Posty: 86

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: blona »

Figurka jest jedna- składasz albo Gyrocopter albo Gyrobomber. Zostaje trochę bitsów, w zależności od złożenia. Jednym słowem Gyro za 140zł....... :evil:

Odebrałem dziś podręcznik, pooglądałem sobie i muszę powiedzieć, że strasznego dramatu nie ma. Wydawało mi się, że będzie gorzej a jest.... znośnie. Bez rewelacji, ale też bez totalnego dna.

Ale i tak wolę starsze figsy :D

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Cześć, zastanawia mnie jedna rzecz. Co będzie, jak aktualne metale dostępne w sprzedaży "wyjdą"? Bo GW metali już nie produkuje, tak? Wprowadzą wtedy plastikowe zamienniki?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jakvbek pisze:Cześć, zastanawia mnie jedna rzecz. Co będzie, jak aktualne metale dostępne w sprzedaży "wyjdą"? Bo GW metali już nie produkuje, tak? Wprowadzą wtedy plastikowe zamienniki?
Hej, tak.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

od dawna już tak jest :) nic nowego

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dwarfickie maszyny chyba w poprzedniej edycji mialy stubborna. Nadal mają? Czy coś pokręciłem? :P

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mają :)
PS: Nasze GW nie mogą mieć teraz run ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Acha, nie mogą.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Szkoda... kiedys mozna bylo dac runke ktora na to poZwalala
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

via an anonymous source on Faeit 212
1. In addition I was also discussing the rumours re: WFB 9th and WH40K box set. WFB 9th is on its way for a May pre-order and June release whilst WH40K box was not known. This may be because it is further out for a release date.

2. Also mentioned imminent additional plastic kits although no specific dates re: Dark Elf bolt throwers and also Slayers in plastic.

ODPOWIEDZ